Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Serdecznie dziękuję i uszy będę nadstawiać. Nawet nie wiesz jak się wczoraj zdenerwowałem po obejrzeniu filmiku o radzeniu sobie z nocnymwstawaniem. Moja pierwsza podopieczna budziła mnie 4 do 7 razy w nocy a w ciągu dnia żyć nie dawał jej mąż :(. Wróciłem do Polski 7 kg chudszy

Przejdź na wątek "Rozmowy przy kawie" i opisz historię....Dostaniesz porady od nas wszystkich....Zatem do spisania przy kawusi :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Muszę ogarnąć forum i odszukać kawowy wątek :cześć3:

Strona główna...tam się najwięcej plotkuje i znajdziesz nas na pierwszym miejscu, przeważnie :haha: Teraz jesteśmy w "Ulubione dania na obiad", to pewnie ten wątek będzie pierwszy...:tak2: Nie bój się wchodzić gdziekolwiek...jest mnóstwo fajnych tematów na forum...kawały, muzyka, und so weiter.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Tak wlazłem tu do Was z butami i nawet sie nie przedstawiłem.Sorry,to z braku plynności poruszania się po tym portalu.Do zawodu trafiłem przypadkiem,przypadkiem też skończyłem studium opiekuna medycznego w Polsce.

Pracuje już z seniorami od prawie 6 lat.Zawsze tu w Niemczech.Nawet podobno jestem dobry w tym co robię.Nie brakuje mi zleceń chociaż czasami jestem bardzo wybredny :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.

Tak wlazłem tu do Was z butami i nawet sie nie przedstawiłem.Sorry,to z braku plynności poruszania się po tym portalu.Do zawodu trafiłem przypadkiem,przypadkiem też skończyłem studium opiekuna medycznego w Polsce.

Pracuje już z seniorami od prawie 6 lat.Zawsze tu w Niemczech.Nawet podobno jestem dobry w tym co robię.Nie brakuje mi zleceń chociaż czasami jestem bardzo wybredny :d

Witaj @ORIM a co za różnica  w butach czy bez butów,,ważne że jesteś,,a wybredni się zawsze stajemy z czasem,,znamy siebie i wiemy na co nas stać,, kocham być wybredna ,,bo wiem czego chcę,,:święty:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ORIM napisał:

Dzień dobry.

Tak wlazłem tu do Was z butami i nawet sie nie przedstawiłem.Sorry,to z braku plynności poruszania się po tym portalu.Do zawodu trafiłem przypadkiem,przypadkiem też skończyłem studium opiekuna medycznego w Polsce.

Pracuje już z seniorami od prawie 6 lat.Zawsze tu w Niemczech.Nawet podobno jestem dobry w tym co robię.Nie brakuje mi zleceń chociaż czasami jestem bardzo wybredny :d

Tak trochę od zaplecza wlazłeś :haha:  Ale nic to....my tu się nie certolimy, Wersalu nie odstawiamy, a na kawusiowy wątek to trafiają bywalcy salonów...nos sam prowadzi....:szydera: Ale skoro chcesz się przywitać raz jeszcze, to czemu nie...zatem...:witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danka71 napisał:

Witam wszystkich serdecznie! Jeszcze trochę nieśmiało ale mam nadzieję, że się "rozruszam". Widzę, że panuje tutaj bardzo miła atmosfera. Pozdrawiam Danka :)

Witaj Danusiu,,tutaj trzeba śmiało,,rozruszasz się szybko,,w takim cyrku jaki nieraz mamy tutaj,,to nie jeden cyrk może nam pozazdroscic,,ale jest wesoło i tak ma być,,odstresowujemy się tutaj,,baw się z nami tutaj dobrze ,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Danka71 napisał:

Witam wszystkich serdecznie! Jeszcze trochę nieśmiało ale mam nadzieję, że się "rozruszam". Widzę, że panuje tutaj bardzo miła atmosfera. Pozdrawiam Danka :)

image.png.6df4071b1b7ec913fb4a92393c2bda34.png:witam:i nic się nie martw :)spragnionego też napoimy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ORIM napisał:

ale ja jestem świeżak :d wykapany,pachnący tylko brać i .......................przywitać :d

Musisz częściej po bywać na forach randkowych,tam moze większe branie będziesz miał:trele: Tam jak napiszesz ze wykąpany pachnący i chętny do witania...to na pewno się nie odgonisz od chętnych......:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...