Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stanikap napisał:

Świetnie będzie, jak nas kupa będzie. .....ale porozrzucalo nas po całych Niemczech i nie ma z kim pogadać .

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich.

Właśnie dlatego, że nas porozrzucało istnieje to forum. Dzięki temu, gdziekolwiek jesteśmy, mamy możliwość komunikowania się, żartowania, wspierania, doradzania, bawienia, a nawet wirtualnego drinka wypić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nazywam się Julia i mam dyplom opiekuna medycznego .2 razy pracowała w Monachium przez firmy, ale chcieliby pracować w Niemczech bez pośredników,  nie przez firmu.Ya jestem z Ukriny i teraz mieszkam w Szczecinie.       Czy możesz mi pomóc?Chciałbym porozmawiacz przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.01.2018 at 03:15, Dima napisał:

Nazywam się Julia i mam dyplom opiekuna medycznego .2 razy pracowała w Monachium przez firmy, ale chcieliby pracować w Niemczech bez pośredników,  nie przez firmu.Ya jestem z Ukriny i teraz mieszkam w Szczecinie.       Czy możesz mi pomóc?Chciałbym porozmawiacz przez telefon.

Witaj @Dima na forum:love:,,,szukaj takiej firmy,,która dobrze Ci zaplaci i tez będziesz zadowolona,,,ja Ci nie pomogę,,bo ja pracuję przez firmę,,ale jak chcesz pracować bez pośredników,,to szukaj od razu w De pracy,,czy firmę w De,,powodzenia:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum,

mam na imie Beata. Od 7 lat pracuje jako opiekunka w Niemczech. Od dawna sledze Wasze forum i postanowilam do niego dolaczyc aktywnie. Z gory przepraszam, jesli bede sie tutaj poruszac byc moze niezbyt poprawnie, ale poczatki sa trudne. Dysponuje laptopem z niemiecka klawiatura, dlatego brak w moich wpisach polskich liter. Milego dnia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BEATA61 napisał:

Witam wszystkich na forum,

mam na imie Beata. Od 7 lat pracuje jako opiekunka w Niemczech. Od dawna sledze Wasze forum i postanowilam do niego dolaczyc aktywnie. Z gory przepraszam, jesli bede sie tutaj poruszac byc moze niezbyt poprawnie, ale poczatki sa trudne. Dysponuje laptopem z niemiecka klawiatura, dlatego brak w moich wpisach polskich liter. Milego dnia.

Witaj @BEATA61 ,,super ,że do nas dołączyłaś,,a jak się będziesz poruszac? nikt tego nie będzie widzial,,nicht zu tragisch",, wszyscy się uczymy,,odważnie i z uśmiechem i z humorem i z pozytywem a będzie cudownie,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Blondi,

dzieki za tak szybkie powitanie. Ty jako pierwsza, to moze byc dobry znak dla mnie na tym forum. Nie umniejszajac nikomu innemu z tego forum, to zawsze z ciekawoscia czytam Twoje wpisy, bo sa trafne, czasami zabawne, a zawsze interesujace np. Twoje story ze Slodziakiem!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BEATA61 napisał:

Witaj Blondi,

dzieki za tak szybkie powitanie. Ty jako pierwsza, to moze byc dobry znak dla mnie na tym forum. Nie umniejszajac nikomu innemu z tego forum, to zawsze z ciekawoscia czytam Twoje wpisy, bo sa trafne, czasami zabawne, a zawsze interesujace np. Twoje story ze Slodziakiem!

Wow!!!!:serce: dzięki,,za tak miłe słowa,,,masz szczęscie ,że mnie dzisiaj nigdzie mój słodziak nie wywiózł i tu jestem,,, a jeszcze mało tego,,chce kupic nowego Campera ,,więc ja jako szybka w wyszukiwarce jestem,,pokazałam mu jakie są ładne i staram się mu wybić ten pomysł z głowy,,bo ja nie mam zamiaru się całe życie w Camperze wczasowac,,,to tyle ,,baw się i czuj się u nas dobrze -pa,,,, a moje story ze Słodziakiem trwają i trwają,,,i niech jeszcze potrwają,,tak słodziutko i milutko,,,A Ty masz klepać na tym forum jak my wszyscy i to jest ten dobry znak,,klepać co Ci na język przyniesie,,,,powodzenia,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
24 minut temu, pesymistka napisał:

witam tez jestem opiekiunka od ok.6lat.obecnie jestem w Polsce i szukam pracy.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny(panow tez jezeli sa tu jacys opiekuni r.meskiego-zeby nie bylo ze brak mi kuuultury)

:witam: w naszym plociuchowie :cześć3: Trzymamy kciuki, żebyś pracę znalazła :dobrze: Masz już dość zarabiania za granicami? Dlatego taki nick przybrałaś? :donos: Bywaj u nas na kawie, chwal się co gotujesz...my uwielbiamy :dyskusja: o wszystkim :haha: Znajdziesz tu wiele ciekawych wątków...zatem czuj się jak u siebie :oklaski: Jeszcze raz :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kochana za tak mile powitanie:love: i przyjecie.powiem krotko:jestem katastrofalnie wielka noga i zacofana jezeli chodzi o komputer i wszystko co znim zwiazane jest dlamnie czarna magia_dlatego prosze was dziewczyny o wyrozumialosc wieeeeeelka:sorry:jak mi sie juz cos uda napisac lub w cos wejsc zeby poczytac to jest to naprawde jakis cud.Czytam i obserwuje wasze rozne posty na roznych forach juz od baaardzo dawna jak jakis szpieg gdyz czarna masa ze mnie az wstyt mi sie przyznac.to ze sie tu wreszcie odwazylam zaryzykowac i sprobowac z zarejestrowaniem sie(i ze sie jakims cudem wogle udalo )to sukces stulecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pesymistka napisał:

nawet moj profil jest pozal sie boze.wpisalam chyba tylko to co konieczne i cudem udalo sie zalozyc wreszcie konto:oklaski:bozesz widzisz i nie grzmisz

No....akurat Bóg nie ma z tym nic wspólnego :haha: Bywaj u nas, edukuj się....spodoba ci się twoja nowa ty :oklaski: I może wkrótce nick zmienisz :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pesymistka napisał:

To fajnie masz_gratuluje.Ja wciagu ostatnich 3tygodni przeszlam testy itd w 12agencjach ktore se upolowalam i iiiii:słabo:

Szukałaś w złych agencjach ;) Jak trochę nas poczytasz, to przekonasz się, że pozytywne myślenie przyciąga pozytywne fluidy :d I nie jest to żart :cześć3: Już znalazło się parę osób, co nie wierzyło, że można się nie napracować, nie naharować, a zarobić godziwie i pracować w komfortowych warunkach :haha: Ale już wiedzą, że się da :oklaski: Uwierz w siebie :dobrze: Jak twój niemiecki? Bo to jest ważne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...