Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @mirka56m na forum, zapraszam śmiało do przeróżnych dyskusji,,:hahaha: pozdrawiam

Może ktoś pracuje w tych okolicach ,ale kto? raczej nikt tak naprawdę nie wpisze miejscowości ,,sama wiesz ,że szpiegów  nie brakuje,,ale może na priv się odezwie,,jak ten ktoś będzie kumaty i normalny,,,pa-powodzenia abys kogoś znalazła:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.06.2017 at 12:55, Łukasz napisał:

bo tak już jest...wiele osób myśli...zarobię więcej na priv i podobnie...  potem rozczarowania. Dlatego, mimo wszystko, ja jeżdżę przez agencję i nie przeliczam, czy mam 35,50 czy 55 euro...mam pewne bynajmniej, że kaskę mam, a w najgorszym razie idzie ją odzyskać...Może jestem dziwak, ale akurat wysokość wynagrodzenia nie jest dla mnie najistotniejsza...bo nie jestem zachłanny. Wiadomo, każdy by chciał zarabiać dobrze. Dla mnie dobrze to jest 1200-1300 euro na rękę, dla innych to jest dopiero 1800, np...   A  Markus ? olał to wszystko...a Ty, opiekunko, martw się sama...

Co racja, to racja, lepszy wróbel w garści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....to czysta prawda, ale byłam kilka razy prywatnie i nigdy się nie zawiodłam-ale przyznaje Ci w pełni rację,ja dostałam nauczkę i dlatego chciałam ostrzec inne osoby.

Zachłanna nie jestem ,ale wyglądało to wiarygodnie - bo ja akurat się orientuję ,ile Niemcy muszą płacić za miejsce w domu opieki-więc dla nich 2000 euro to nic/oczywiście bez pośredników/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, anna###957 napisał:

Witam na forum .Jestem opiekunką a na forum jestem nowa pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących w opiece.:d

Witaj  @anna###957 toż się nakrzyżykowała :hahaha: ja razem z Tobą pozdrowię wszystkich ciężko pracujących w opiece,, :love: ale nie jest tak zle ,,na razie to nic ciężkiego nie robię,:płacz:, już nie jesteś nowa bo już się poznałyśmy,,pozdrawiam ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dKochana jesteś Blondi ,że przywitałaś mnie. Tak, te krzyżyki szkoda gadać :d Niektóre opiekunki ciężko pracują ,ja tez czasami, :) wszystko zależy od stanu podopiecznej. Macie tu ciekawe tematy, propozycje ,pewnie będę tu zaglądać często

11 godzin temu, Blondi napisał:

Witaj  @anna###957 toż się nakrzyżykowała :hahaha: ja razem z Tobą pozdrowię wszystkich ciężko pracujących w opiece,, :love: ale nie jest tak zle ,,na razie to nic ciężkiego nie robię,:płacz:, już nie jesteś nowa bo już się poznałyśmy,,pozdrawiam ,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, anna###957 napisał:

:dKochana jesteś Blondi ,że przywitałaś mnie. Tak, te krzyżyki szkoda gadać :d Niektóre opiekunki ciężko pracują ,ja tez czasami, :) wszystko zależy od stanu podopiecznej. Macie tu ciekawe tematy, propozycje ,pewnie będę tu zaglądać często

 

Zaglądaj ,zaglądaj ,,tylko błagam ,nie przez dziurkę:hahaha: otwieraj cale forum i właz z butami ,,,:love:

@anna###957 gdzie Ty widziałas tą czarną listę:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Czarna lista jest na Facebooku ale to jakiś wkręt bo jest na niej moja agencja i kompletnie nie rozumiem dlaczego. Prawdopodobnie na tą listę może podać agencję każda niezadowolona opiekunka a sami wiecie że o takie nietrudno.

 

To nie ma sensu tego czytać bo pewnie wszystkie agencje tam są:płacz::hahaha: Ale tu na forum jakby agencja nie wypłaciła mi wynagrodzenia albo sie ociągała wpisałabym jej nazwe tłustym drukiem bo akurat w tym temacie nie ma czego się obawiać ze strony agencji bo brak wynagrodzenia w terminie bardzo łatwo udowodnic w razie czego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, anna###957 napisał:

Blondi, te czarną listę widziałam na Facebooku, jest taka grupa wpisz na Facebooku i poszukaj ,:) buźka

ale mnie tam nie ma,na tym Fb:rozpacz: nie chcę tam być:płacz:kiedyś byłam i uciekłam stamtąd,,nie chcę wracać i mi nie tęskno,,wcale a wcale ,,,także mam jeden portal fejsbukowy  z głowy:święty:bo już miejsca mi nawet brak w tej mojej główce:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 31.05.2017 at 13:05, majk495 napisał:

Witam serdecznie

..prawie mo-c mnie tu nie było ,właśnie w piątek kończę miesięczne zlecenie w Monheim i wyjeżdżam do do mu- po bardzo nieprzyjemnej sytuacji z panem Markusem ,trafiło mi sie bardzo fajne zlecenie-z korego byłam bardzo zadowolona. -myślę spotkała mnie w pewnym sensie nagroda- ale pojechałam przez firmę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolkator napisał:

Witam milo. Mam na imie Joanna. Mieszkam na stale w Niemczech. Jestem opiekunka osob starszych. Melduje sie na wasym forum.

Witaj @jolkator na naszym portalowym forum,,za dużo dzisiaj o portalach randkowych na naszym forum i tak wyszło,,,:hahaha: zachęcam serdecznie do rozmów ,,śmiało i z humorem  i nieraz nawet z fochem,,a co! każdemu wolno mieć focha:płacz: czuj się fajnie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blondi napisał:

Zaglądaj ,zaglądaj ,,tylko błagam ,nie przez dziurkę:hahaha: otwieraj cale forum i właz z butami ,,,:love:

@anna###957 gdzie Ty widziałas tą czarną listę:płacz: 

 

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam na naszym forum, od teraz to jest również Twoje forum. :d

 

Witam serdecznie ,zawsze trzeba zacząć :)  Ja zaczynałam przedwczoraj,tak że też dopiero się uczę.Wyjeżdżam przez firmy pośredniczące ,niepokoją mnie niektóre zapisy w umowach np. zgoda na dobrowolne odtrącenia jakichś kar czy czegoś tam .Moim zdaniem te punkty w umowach są niedopuszczalne,bo potem taka firma może nawet nienależnie coś tam poodtrącać.Jakie jest wasze zdanie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podobne zapisy, przeczytałam i stwierdziłam że żadna z tych konsekwencji mi nie grozi. :)

Firmy same z siebie i bez powodu na pewno nic nie potrącą ( choćby były strasznie łase na kasę ) bo to bezprawne i co ważniejsze, fama by poszła w internecie i potraciliby opiekunki. To kto by na nich pracował ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...