Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Myszka2105 napisał:

Dziękuję i raczej nie ucieknę Blondi. Witam Cie i spokojnego dnia :love:

A powiedz Ty mi Kochana  Blondi jak ja mam wstawić awar jak wszystko za duże O.o

 

Ja zmniejszam gdzies w edycji rozmiaru obrazu,,ale wiem ,że nie wszędzie jest taka możliwośc,,oj tam poszukaj jakiegoś malusińskiego obrazeczka ładnego i wstawiaj ,co się będziesz rozmiarem przejmować jeszcze ,,coś tyciu tyciu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj witajcie!Mario Jolanto-pracuję od roku czasu.Powoli zbliżam się do końca stelli i w piątek wracam do Polski.Da tygodnie wolnego i jadę na natępną stellę-przynajmniej taki mam plan.Ale jak będę w Polsce to na pewno też zaglądać tu będę.Czytałam już Was od jakiegoś czasu,trochę żałuję że dopiero dzisiaj postanowiałm dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Halinawoj napisał:

Oj witajcie!Mario Jolanto-pracuję od roku czasu.Powoli zbliżam się do końca stelli i w piątek wracam do Polski.Da tygodnie wolnego i jadę na natępną stellę-przynajmniej taki mam plan.Ale jak będę w Polsce to na pewno też zaglądać tu będę.Czytałam już Was od jakiegoś czasu,trochę żałuję że dopiero dzisiaj postanowiałm dołączyć.

Nic straconego zdązysz nadrobić zaległości na poczate dobrze Ci idzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Czyli pogdlądaczka jesteś :hahaha:

Ja teraz jestem od kilku dni w PL i też mam zamiar na początku czerwca wrócić do pracy. Kasa się kurczy ale wnuczka się cieszy z domowych obiadków. :)

 

Gdzie Wy dziewczyny takie agencje znajdujecie co Wam tak szybko dają nowe zlecenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dzwonię o mówię że jestem gotowa do wyjazdu a oni szukają....

A w ogóle to już się umówiłam że jak wrócę z kolejnego zlecenia to znów poddam się testowi niemieckiego bo umiem o wiele, wiele więcej niż przy pierwszym sprawdzaniu. :) To może i więcej zleceń będzie i pewnie troszkę więcej pieniążków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nic straconego zdązysz nadrobić zaległości na poczate dobrze Ci idzie:)

No nie wiem jak mi idzie,staram się nie palnąć żadnej gafy,ale jak Was obserwowałam,to wiem czego nie można i będę się pilnować.Mario Jolanto -ja też za pieniążkami jeżdżę.Mąż do norwegii jeździ do roboty,czasami wraca na tydzień po miesiącu i staramy się zjechać w ten sam czas.Na czas letni wyjeżdżamy oboje na długo.Największa rozłąka nas czeka w naszym 20letnim małżeńskim stażu.Jego nie będzie ponad 5 miesięcy,ja się wybieram na ponad 3 miesiące,bo moja agencja oferuje premie za długi wyjazd.Mam nadzieję że się załapię.W domu sama i tak bym nie wysiedziała.Zresztą dopiero parter mamy gotowy-żeby zrobić piętro i poddasze,to jeszcze trzeba zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za to ,że przyjeliście mnie do grupy- ja nadal szukam .przyjechałam prywatnie do pracy w okolicy Aurich - bo tak bardzo sie cieszyłam ,ze blisko rodziny syna ,ale to był niewypał -po tygodniu zrezygnowałam .Teraz jestem u syna i szukam czegoś fajnego w okolicy -niestety nie mam szczęścia .

Prosiłabym o pomoc ,jeśli ktoś jest skłonny do pomocy .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...