Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, [email protected] napisał:

Witam,jestem Rafał i pracuję w Niemczech już ponad pięć lat jako opiekun osób starszych.

Pozdrawiam serdecznie Rafał.

Witaj tu nadaje  @Niezapominajka 67.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w forum :witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wiecich napisał:

Witam , dziękuję za przyjęcie.Szykuję się do wyjazdu pierwszy raz , niemiecki podstawowy.Czy mam szanse na dobre zlecenie, żebym się nie zniechęciła i poprawiła język?

Ciężkiej pracy się nie boję :-)

 

Witaj :oklaski:

Oczywiście, że masz szansę na fajne zlecenie. Ja jedno że swoich pierwszych zleceń bardzo miło wspominam i też wtedy ani języka za bardzo nie znałam, ani doświadczenia w tej pracy nie miałam. O wiele rzeczy pytałam mojej koleżanki, która mieszka w De od lat np (Gdzie oddać butelki zwrotne??? :$

Ty masz nas, masz forum a ja bardzo się cieszę jak mogę komuś coś podpowiedzieć czy doradzić :)

:witam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, izabella1209 napisał:

Witam.

Mam na imię Izabela. Dopiero rozpoczynam jako opiekunka. Staż mam niewielki, bo zaledwie 2 miesiące opieki w okresie od kwietnia do czerwca tego roku. Posiadam także uprawnienia opiekunki. Proszę o oferty agencyjne. Pozdrawiam wszystkich.

Witaj Izabela :oklaski:

Ustaw sobie w Twoim profilu, że szukasz pracy i prosisz o oferty pracy z agencji.

Zapraszam do nas na kawę i do innych tematów również :witam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dziękuję za przyjęcie do Państwa grona.

Zaczynam przygodę w tej pracy, wprawdzie nigdy nie opiekowałam się nikim w Niemczech, ale mam doświadczenie wyniesione z domu rodzinnego w opiece nad osobami starszymi, znam komunikatywnie niemiecki, przyzwoicie francuski, rosyjski i uczę się włoskiego, lubię prace domowe i nie boję się trudnych zajęć. Będę wdzięczna za wszystkie dobre rady i chętnie będę dzielić się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymajcie kciuki, żeby coś się znalazło dla nowicjuszki:)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.08.2020 at 09:44, Iza74 napisał:

Dzień dobry, dziękuję za przyjęcie do Państwa grona.

Zaczynam przygodę w tej pracy, wprawdzie nigdy nie opiekowałam się nikim w Niemczech, ale mam doświadczenie wyniesione z domu rodzinnego w opiece nad osobami starszymi, znam komunikatywnie niemiecki, przyzwoicie francuski, rosyjski i uczę się włoskiego, lubię prace domowe i nie boję się trudnych zajęć. Będę wdzięczna za wszystkie dobre rady i chętnie będę dzielić się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymajcie kciuki, żeby coś się znalazło dla nowicjuszki:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.08.2020 at 18:29, Frania napisał:

Jestem nowa tu na forum ,probuje jakos sie odnalezc w poruszaniu,ustawilam lokalizacje i co wdze pare ulic dalej jest ktos.hurrra, a tu zonk profil usuniety i po ptakach

Jeśli mogę doradzić, to wejdź w swój profil i dopisz w miejscu miejscowość- aktualne miejsce pobytu, najlepiej z kodem pocztowym( jeśli to mała miejscowość). Np. tak jak ja mam,  przy moim nicku widzisz od razu gdzie przebywam. Jest to czytelne jeśli szukasz znajomych w celach np. wspólnego spędzania czasu, albo chcesz oznajmić światu nowinę :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem Waldek.-  w Niemczech od ponad roku - opieka, Na forum już zaglądałem od jakiegoś czasu i przyznam...  upssss.....nie przywitałem się. Sorki  i naprawiam szybko nietakt. 

Pozdrawiam serdecznie Waldek

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

Jeśli mogę doradzić, to wejdź w swój profil i dopisz w miejscu miejscowość- aktualne miejsce pobytu, najlepiej z kodem pocztowym( jeśli to mała miejscowość). Np. tak jak ja mam,  przy moim nicku widzisz od razu gdzie przebywam. Jest to czytelne jeśli szukasz znajomych w celach np. wspólnego spędzania czasu, albo chcesz oznajmić światu nowinę :d

Że niby jaka nowina:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...