Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek lelije :love:  od rana ubaw :szydera:

Dziadzina moja dzisiaj jak  rosyjski samolot przy starcie- padnimajetsia, padnimajetsia i paaaaszoooooł w pi*zdu. Tak samo on  przy rannej pobudce . Jak wystartował do łazienki to myślałam że na zakręcie nie wyrobi:szydera: obyło się bez kolizji całe szczęście. 

Kochaniutkie, miłego dzionka :kawa2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SYLWIAK napisał:

Dzieńdoberek lelije :love:  od rana ubaw :szydera:

Dziadzina moja dzisiaj jak  rosyjski samolot przy starcie- padnimajetsia, padnimajetsia i paaaaszoooooł w pi*zdu. Tak samo on  przy rannej pobudce . Jak wystartował do łazienki to myślałam że na zakręcie nie wyrobi:szydera: obyło się bez kolizji całe szczęście. 

Kochaniutkie, miłego dzionka :kawa2:

Chyba zaspana jesteś jeszcze, bo zamiast na kawe to przyszlaś tutaj:szydera:. Może kofeinki trochę?:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Małgorzata.

Szukam dobrej i dobrze płatnej oferty jako opiekunka seniorów w NIEMCZECH-przez agencje,ale tylko na niem.warunkach,lub prywatnie.Języka nie znam zbyt dobrze,ale mam materiały i trochę się uczę.

Proszę o odpowiednie dla mnie oferty.

Serdecznie pozdrawiam.

   Małgorzata

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gosienka70 napisał:

Witam. Mam na imię Małgorzata.

Szukam dobrej i dobrze płatnej oferty jako opiekunka seniorów w NIEMCZECH-przez agencje,ale tylko na niem.warunkach,lub prywatnie.Języka nie znam zbyt dobrze,ale mam materiały i trochę się uczę.

Proszę o odpowiednie dla mnie oferty.

Serdecznie pozdrawiam.

   Małgorzata

Witam nową koleżankę:cześć:, szukaj ofert w agencjach które proponują niemieckie warunki, szczegóły znajdziesz w opisach ofert pracy:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.02.2020 at 10:48, Gosienka70 napisał:

Witam. Mam na imię Małgorzata.

Szukam dobrej i dobrze płatnej oferty jako opiekunka seniorów w NIEMCZECH-przez agencje,ale tylko na niem.warunkach,lub prywatnie.Języka nie znam zbyt dobrze,ale mam materiały i trochę się uczę.

Proszę o odpowiednie dla mnie oferty.

Serdecznie pozdrawiam.

   Małgorzata

 

8 minut temu, Kępińska Grażyna napisał:

Dziękuję za przyjęcie do grupy

 

 

1560301530_witamyruchome.gif.0a13318edfa0aa5208cc0b2b3e1c6384.gif ciepło nowe koleżanki :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.02.2020 at 21:09, Mirelka1965 napisał:

Mam sukienkę haftowaną...wszystkie cztery rogi....a nie...to było o chusteczce :haha: Ale sukienkę mam...komunijną, haftowaną :haha:Tylko jakieś kliniki się powstawia tu i ówdzie :haha: I też będzie pięknie :szydera:

@Mirelka1965na plecach pekniecie sie zrobi, wlozy narzutke i nikt sie nie kapnie.że trzasla

unnamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, hawana napisał:

@Gosienka70 @Kępińska Grażyna

Witajcie świeżynki i nie rozplyncie się jak śnieżynki :haha:

W kupie zawsze raźniej i bardzo branżowo , więc zapraszamy :oklaski:

@hawanafaktycznie, polecialas z ta k.upa.

Ale branzowo jest!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...