Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Doppelgaenger napisał:

Dzień dobry wszystkim forumowiczom . Na imię mam Iwona . Jestem z Wrocławia. Język niemiecki znam .

Jestem nowicjuszem nie tylko na forum ,ale także w temacie wyjazdów jako opiekunka .

Chcę wyjechać i byłabym wdzięczna za wszelkie porady jak najlepiej wystartować w tym temacie ...

Witaj :oklaski: Nie mogłaś lepiej trafić :oklaski:Czytaj topiki i pytaj....bo kto pyta, ten nie błądzi :tak2: Najwięcej bywamy na kawusiowym wątku....a tam.....się dzieje dużo :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

image.png.3df25920a38b21d7263bc385e4a1fae5.pngimage.png.2b2e40c98138fbfea9c17f125761f15e.png

Tradycyjnie witam nowe kolezanki :)

Jak tak dalek pojdzie,to mi maki,soli zabraknie, o procentach nie wspamne ;)

Ty tak nie szalej :haha: zbankrutujesz, bo końca peregrynacji nie widać :szydera: Ciepłe słowa starczą...na początek :szydera: A potem....a potem możemy poszaleć "przy łódce", a tam to nawet na zagrychę coś się znajdzie  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

 

@Mirelka1965   Ja juz caly mlyn kupilam ,teraz zbieram na gorzelnie. Juz niedlugo ,,bociany " przyleca. Bedzie czym czestowac. A soli pozycze od ciebie ;)))))

Aaaaaaa....to ja się jeszcze postaram o płatki róż :oklaski: I o czerwony dywan (muszę pomyśleć, komu zajumać :haha:)....i jeszcze o miotełkę do wymiatania pyłu sprzed nóg gości :szydera: Ale zrobimy wypasik :hura:Ojjjj...tylko żeby oknami nie walili, bo nie nastarczymy :sos::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaaaa....to ja się jeszcze postaram o płatki róż :oklaski: I o czerwony dywan (muszę pomyśleć, komu zajumać :haha:)....i jeszcze o miotełkę do wymiatania pyłu sprzed nóg gości :szydera: Ale zrobimy wypasik :hura:Ojjjj...tylko żeby oknami nie walili, bo nie nastarczymy :sos::szydera:

Dokladnie!  Ciezka  nasza robota,to chociaz tutaj  kwiaty do stop bedziemy rzucac.;)

Jeszcze trzeba jakas ,,scianke"  ogarnac. Tak na wszelki wypadek,.dla fotoreporterow ;)))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaaaa....to ja się jeszcze postaram o płatki róż :oklaski: I o czerwony dywan (muszę pomyśleć, komu zajumać :haha:)....i jeszcze o miotełkę do wymiatania pyłu sprzed nóg gości :szydera: Ale zrobimy wypasik :hura:Ojjjj...tylko żeby oknami nie walili, bo nie nastarczymy :sos::szydera:

A w komunijna sukienkę się zmiescisz do tego sypania kwiatków?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andreaa napisał:

Pozycze jej welniak lowicki. Tez bedzie pieknie :-)

Mam sukienkę haftowaną...wszystkie cztery rogi....a nie...to było o chusteczce :haha: Ale sukienkę mam...komunijną, haftowaną :haha:Tylko jakieś kliniki się powstawia tu i ówdzie :haha: I też będzie pięknie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Mam sukienkę haftowaną...wszystkie cztery rogi....a nie...to było o chusteczce :haha: Ale sukienkę mam...komunijną, haftowaną :haha:Tylko jakieś kliniki się powstawia tu i ówdzie :haha: I też będzie pięknie :szydera:

Lowiczanka jedna 

miala chlopca z drewna

Jak sie mu raz dala

Drzazgi wyciagala.....

 

Ja to tylko tak po lowicku spiewac potrafie ;) Ale kwiatki rzucalam,mam doswiadczenie kilkuletnie. Nadaje sie !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...