Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

witaj ,ale nie pochodzisz z lodzi .bo lodzia to moja ciocia i jej rodzinę znam:d

Edytowane przez maras1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

Witaj @Beatenka !

Skoro juz sie znamy, to zapraszamy na kawe:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

Hejka kolezanko  z Lodzi. 

Mieszkam 50km od lodzi w strone Warszawy i mam jednego syna i tez jest  w Holandii:)))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

Pomysł z napisanie bardzo dobry :d Witaj Beatenko :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

:witam: na froncie z niemocą po obu stronach granicy :haha: Bywaj i baw się z nami :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maras1 napisał:

gdybym zajmował sie teściową to miałbym ksywę anioł śmierci

:szydera: Ja dopiero rok z haczykiem niewielkim jestem teściowa xd I do tego nie pozwoliłam zięciowi z "pani" awansować mnie na matkę :szydera: Kazałam do siebie mówić teściowa :szydera: Niech wie gdzie jest bat nad głową :szydera: i chyba wie bo to słowo omija szerokim łukiem :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

Witam Ciebie i ja :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowalam sobie obiadek ,a tu dziadeczek schodzi i wrecza mi 3 paczki papierosow. 

Zdziwilam sie,bo skad u niego fajeczki. Okazalo sie,ze z 17 lat temu dziadeczek sobie popalal.

Patrze na te fajnki i nie przypominam sobie ,zebym takie znala. Jeszcze  w miekkiej paczce. Szukam nazwy i dopiero pod spodem malymi literami napisane jest Marlboro.

Normalnie nie wierze. Nie chce wiedziec co tam dziadeczek jeszcze  schowane ma na czarna godzine.

Jeszcze ich nie palilam. Mam nadzieje,ze papierosy  maja niekonczaca sie date przydatnosci. 

:-)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Beatenka napisał:

Ach....dzieki kochane za mile przyjecie do grona i stawiam wszystkim ciastko z kawusia:oklaski::pianino::ciacho::kawa:  albo co mocniejszego jakby ktora chciala sie nieco rozgrzac:drink:w ta niezbyt zimowa niedziele

:d Beatenko , mnie po cieście z Aldika jakaś zgaga piecze xd, ale wezmę kawałek może jutro dam radę xd Dzieki :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Beatenka napisał:

Ach....dzieki kochane za mile przyjecie do grona i stawiam wszystkim ciastko z kawusia:oklaski::pianino::ciacho::kawa:  albo co mocniejszego jakby ktora chciala sie nieco rozgrzac:drink:w ta niezbyt zimowa niedziele

Tutaj to tylko witamy flagami, sztandarami, chlebem i solą :szydera: Reszta przyjemności na kawusiowym wątku, i/lub z procentami na łódce :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

:szydera::szydera:

Screenshot_2019-01-30-10-31-10-857_com.facebook.katana.png

Witam Wszystkich dzisiaj,,,, wredne są tesciowe ale nie wszystkie,,mi takiego gniazda metalowego nie fundną,,chyba tylko wtedy abym im nie zwiała na De,,to tak:szydera: a moja tesciowa to ok! a moja mama tesciowa to przesuper tesciowa ,,,zdarzają się nomalni na tym durnym świecie,,,:tak2: @1bozka toż to więzienie,,cela ,,jeszcze tyle eurasów? 120? albo nawet 125? :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich dzisiaj,,,, wredne są tesciowe ale nie wszystkie,,mi takiego gniazda metalowego nie fundną,,chyba tylko wtedy abym im nie zwiała na De,,to tak:szydera: a moja tesciowa to ok! a moja mama tesciowa to przesuper tesciowa ,,,zdarzają się nomalni na tym durnym świecie,,,:tak2: @1bozka toż to więzienie,,cela ,,jeszcze tyle eurasów? 120? albo nawet 125? :(

To nie dla Ciebie mieszkanko:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...