Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Janina Włodarczyk napisał:

Wiecie, że ta rozmowa bardzo dużo mi daje? Taka nie zobowiązująca pogawędka. :szept:

Widze Janinko,ze kolezanki i koledzy juz cie do pionu troche postawili i dobrze,bo opiekunki to  dobre ,,czlowieki" sa i zawsze pomoga, a jak trzeba to i wirtualnego kopniaka dadza,ale to tylko tak na pozytywne rozruszenie :-)

Glowa do gory. Bedziesz miala problemy  w pracy z pdp-nymi,to tez tu zagladaj i ,,krzycz! Zawsze ktos doswiadczony poradzi...... :-)

Zycie zawsze daje popalic,ale na wszystko trzeba czasu.Wazne jest,zeby ten najgorszy,przygnebiajacy moment  przetrwac,przewalczyc  i idac dalej wierzyc,ze bedzie  lepiej,a bedzie,bo zawsze jest ,tylko trzeba chciec i byc silnym. 

Dobrze trafilas,bo w kupie sila ,wazne,zeby nie byc samym,a takie wlasnie wirtualne ,niezobowiazujace pogawedki duzo daja .

Trzymam kciuki !!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Andreaa napisał:

Widze Janinko,ze kolezanki i koledzy juz cie do pionu troche postawili i dobrze,bo opiekunki to  dobre ,,czlowieki" sa i zawsze pomoga, a jak trzeba to i wirtualnego kopniaka dadza,ale to tylko tak na pozytywne rozruszenie :-)

Glowa do gory. Bedziesz miala problemy  w pracy z pdp-nymi,to tez tu zagladaj i ,,krzycz! Zawsze ktos doswiadczony poradzi...... :-)

Zycie zawsze daje popalic,ale na wszystko trzeba czasu.Wazne jest,zeby ten najgorszy,przygnebiajacy moment  przetrwac,przewalczyc  i idac dalej wierzyc,ze bedzie  lepiej,a bedzie,bo zawsze jest ,tylko trzeba chciec i byc silnym. 

Dobrze trafilas,bo w kupie sila ,wazne,zeby nie byc samym,a takie wlasnie wirtualne ,niezobowiazujace pogawedki duzo daja .

Trzymam kciuki !!!

Dziękuję za słowa wsparcia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janina Włodarczyk napisał:

Dzień dobry

Witam wszystkich milutko i cieplutko:tak2:

U mnie spadł śnieg, drugi raz tej zimy, spadł,to trochę za dużo powiedziane, raczej odrobinkę zabieliło.:szydera:

Dzień dobry... Tutaj mamy tzw. pierwsze, wielkie wejście, a witamy się "przy kawie", także biegnij tam hyżo. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.01.2019 at 13:59, Janeczka1963 napisał:

Ja naprawdę myślałam o samobójstwie, może to dziwne dla kogoś, ale ja mam tak zmarnowane życie, że nie chce mi się dalej funkcjonować.

Witaj @Janeczka1963 , nigdy więcej nie myśl o zlych rzeczach, tylko o samych dobrych, musisz wierzyć w siebie że jesteś wielka i mądra i dasz radę, wpadlaś w dołek ale szybko się z niego wydostaniesz, nie jesteś sama z problemami, każda z nas by coś wynalazła,,zostań na forum bo w kupie sila,,głowa do góry i się uśmiechnij, masz co jesc , pić, dach nad głową? masz serce, ? siły? jesteś zdrowa?  to wszystko wystarczy do szczęscia ,a o resztę poprostu trzeba samemu zadbać,,tak sobie ułożyć życie aby być i się czuć szczęsliwym,,nawymądrzałam się ,,w większości przypadków problemami kobiet są mężczyzni, którzy potrafią zranić ,ale i z tym idzie szybko sobie poradzić, nic innego jak pogonić dziada w cholerę,,,spadam stąd bo tu się witamy,,,pa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Beatenka napisał:

Rowniez witam was wszystkie bardzo serdecznie.Pochodze z Lodzi i mam 2 corki mieszkajace w Holandii.W opiece (na wyjazdach) nie mam doswiadczenia ale zajmowalam sie tesciowa25 lat...wiec jakies doswiadczenie jednak jest.Przegladajac forum tu i w rozmowach przy kawie doszlam do dziwnego wniosku jakbym was juz wszystkie znala osobiscie dlatego odwazylam sie napisac.:dyskusja:

Witaj koleżanko. Zapraszamy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...