Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 22.07.2014 at 21:00, Redakcja napisał:

Witamy na forum opiekunkaradzi.pl!

Drodzy Opiekunowie, dziękujemy Wam za dołączenie do naszej Społeczności.

W tym miejscu możecie się przedstawić i krótko napisać o sobie i swoim doświadczeniu.

Życzymy Wam znalezienia na forum nie tylko odpowiedzi na nurtujące Was pytania, ale przede wszystkim znajomych i przyjaciół.

Pozdrawiamy ciepło,

Redakcja forum Opiekunkaradzi.pl

Witam wszystkie Koleżanki i Kolegów po fachu :). Jestem sobie małą Basią, co nie oznacza, że niedojrzałą. Mieszkam sobie w niewielkim, ale ładnym miasteczku otoczonym wieloma jeziorami - Brodnicy. Mam duże doświadczenie jako opiekunka, mniej więcej ze stażem 10 letnim. Posiadam prawko i referencje. Mogę porozumiewać się nie tylko w j.niemieckim, ale też włoskim i angielskim. Chętnie nawiązałabym współpracę ze zmienniczką w Niemczech, Włoszech, Szwajcarii czy Luxemburga. 

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Basia D. napisał:

Witam wszystkie Koleżanki i Kolegów po fachu :). Jestem sobie małą Basią, co nie oznacza, że niedojrzałą. Mieszkam sobie w niewielkim, ale ładnym miasteczku otoczonym wieloma jeziorami - Brodnicy. Mam duże doświadczenie jako opiekunka, mniej więcej ze stażem 10 letnim. Posiadam prawko i referencje. Mogę porozumiewać się nie tylko w j.niemieckim, ale też włoskim i angielskim. Chętnie nawiązałabym współpracę ze zmienniczką w Niemczech, Włoszech, Szwajcarii czy Luxemburga. 

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco 

Serdecznie :witam:Basiu w naszym gnieździe os i szerszeni...:oklaski: Musisz wejść do klubu prywatnych ofert i tam zapodać swoją ofertę. Tymczasem rozgość się...:oklaski: Zapraszamy na wirtualną :kawa2:,  :dyskusja: i nie tylko...:dobrze:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mirelka za powitanie, ale szatańskiej kawy i tak nie będę piła, bo nie lubię. Wolę bawarkę, kawę z mleczkiem czy kakao :p. Ploteczki też nie podniecają mnie, ale ciekawe konwersacje, a i owszem. Jednak na to trzeba znaleźć czas, a mnie ciągle brakuje go. W wolnej chwili poczytam sobie artykuły, które zaciekawią mnie. A teraz będę degustować obiadokolację, a po "1 z 10-ciu" trzeba trochę pobiegać na świeżym powietrzu.   Pozdrawiam i do miłego, pa pa.

290904Bikini010_PRV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Basia D. napisał:

Dzięki Mirelka za powitanie, ale szatańskiej kawy i tak nie będę piła, bo nie lubię. Wolę bawarkę, kawę z mleczkiem czy kakao :p. Ploteczki też nie podniecają mnie, ale ciekawe konwersacje, a i owszem. Jednak na to trzeba znaleźć czas, a mnie ciągle brakuje go. W wolnej chwili poczytam sobie artykuły, które zaciekawią mnie. A teraz będę degustować obiadokolację, a po "1 z 10-ciu" trzeba trochę pobiegać na świeżym powietrzu.   Pozdrawiam i do miłego, pa pa.

290904Bikini010_PRV.jpg

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj oficjalnie  @Basia D. na naszym cudownym forum,,,przedstawiłaś się rewelacyjnie ,,jak bardzo dobra uczennica ,,a to już dużo dobrego świadczy o Tobie,,,a językowo jestes internacjonal-brawo,,,a ja klepię trochę po niemiecku ,,trochę po polsku,,,ale mam rozgrzane :serce: i daję radę,,,Baw się z nami  i u nas na forum ,najlepiej jak potrafisz,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

Tu sam szalony pozytywizm ,,bez tego jest bardzo ciężko w naszej kochanej pracy:hura:

To się zgadza :) Ja tam jestem optymistką życiową, więc staram się zawsze uśmiechać. Wy widzę podobnie, to znak, że dobrze trafiłam :):)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wieczór się z Wami

Jeszcze półtora tygodnia i Moja i ja dwa dni w kajakach na Wiśle,

Nocleg w Sandomierzu, obok posiadłości Geronimo  (sprawdzę stan robót:))

Tydzień poźniej  załaduję Moją do Sindbada a ja tygodniowy, przymusowy, zaległy urlop

5 dni nad Chańczą (kielecką) 

Przez 5 dni tylko ja, las, jezioro, gril i znowu ja.

Zapomniałem o wędkach, może znajdę czas żeby je zarzucić 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.05.2018 at 20:31, Blondi napisał:

Witaj oficjalnie  @Basia D. na naszym cudownym forum,,,przedstawiłaś się rewelacyjnie ,,jak bardzo dobra uczennica ,,a to już dużo dobrego świadczy o Tobie,,,a językowo jestes internacjonal-brawo,,,a ja klepię trochę po niemiecku ,,trochę po polsku,,,ale mam rozgrzane :serce: i daję radę,,,Baw się z nami  i u nas na forum ,najlepiej jak potrafisz,,:hura:

Moja milutka Blondi, uczennicą już raczej nie jestem, ale wiedzę chłonę jak wariatka cały czas. Lubię męczyć szare komórki, które rekompensują to wszystko, o czym marzyłam jak miałam naście lat. Wtedy nie mogły spełnić się z braku możliwości, więc teraz je realizuję na maxa. Czas tak szybko galopuje, więc łapię każdą chwilę garściami . W Liceum psorowie wyrzucali mnie z klasy na korytarz za ataki śmiechu. I do dzisiaj na stellach również dopadają mnie takie momenty. Nie mogę opanować tego szalonego stanu, który udziela się również podopiecznym. I to jest najlepszy sposób na rozładowanie emocji. A wiesz jak nazywano mnie w szkole? - " Gęś wyścigowa" . Moja maksyma życiowa to - "Śmiech to zdrowie" + "Carpe Diem". To na tyle. Extra cmok dla ciebie!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Agee napisał:

Witam, chciałam się przywitać, choć dopiero dziś pierwszy raz piszę tu :) ,zalogowałam się jakiś czas temu, od czasu do czasu coś szrajbnę :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów:cześć:

Serdecznie :witam:w naszym wariatkowie...:oklaski: Rozgaszczaj się gdzie możesz, jak możesz...jesteśmy tu zawsze, a jak nas nie ma ciałem to i tak jesteśmy duchem...:haha:Miłego dnia...i każdego następnego również...u nas...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Agee napisał:

Witam, chciałam się przywitać, choć dopiero dziś pierwszy raz piszę tu :) ,zalogowałam się jakiś czas temu, od czasu do czasu coś szrajbnę :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów:cześć:

No jak chciałaś, to się i przywitałaś.

Też chcę się przywitać. Witam Ciebie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Agee napisał:

Witam, chciałam się przywitać, choć dopiero dziś pierwszy raz piszę tu :) ,zalogowałam się jakiś czas temu, od czasu do czasu coś szrajbnę :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów:cześć:

Witaj.

Widziałam Twój wpis w innym wątku to już wiesz że klawiatura nie gryzie a my tylko czasami. :haha::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.05.2018 at 23:06, Agee napisał:

Witam, chciałam się przywitać, choć dopiero dziś pierwszy raz piszę tu :) ,zalogowałam się jakiś czas temu, od czasu do czasu coś szrajbnę :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów:cześć:

Witaj @Agee to szrajbaj teraz ile wlezie,,za wszystkie czasy,,:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
O 21.05.2018 at 08:45, Maria Jolanta napisał:

Witaj.

Widziałam Twój wpis w innym wątku to już wiesz że klawiatura nie gryzie a my tylko czasami. :haha::szydera:

O qrcze ;) już miałam coś napisać,tzn _grzecznie się przywitać,ale jak gryziecie to się chowam do swojego kąta :d Acha,doczytałam teraz ,że tylko czasami to może zdążę_Cześć,mam na imię Jola i dopiero zaczynam raczkować w tym zawodzie,

Uff :) udało się,nikt mnie nie ugryzł:oklaski:xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

O qrcze ;) już miałam coś napisać,tzn _grzecznie się przywitać,ale jak gryziecie to się chowam do swojego kąta :d Acha,doczytałam teraz ,że tylko czasami to może zdążę_Cześć,mam na imię Jola i dopiero zaczynam raczkować w tym zawodzie,

Uff :) udało się,nikt mnie nie ugryzł:oklaski:xd

Witaj:witam:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

O qrcze ;) już miałam coś napisać,tzn _grzecznie się przywitać,ale jak gryziecie to się chowam do swojego kąta :d Acha,doczytałam teraz ,że tylko czasami to może zdążę_Cześć,mam na imię Jola i dopiero zaczynam raczkować w tym zawodzie,

Uff :) udało się,nikt mnie nie ugryzł:oklaski:xd

Dziecino raczkująca! Kto Ciebie gryzie a może co???

Pamiętaj szczerbaty Cię nie pokąsa :hura:

:witam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...