Skocz do zawartości

Premie świąteczne nie takie świąteczne...


Gość Lidka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam 4 smsy od różnych agencji z premiami świątecznymi i już nie wytrzymałam przy ostatniej rozmowie bo usłyszałam że mogę dostać za wyjazd od 200 do 500 euro premii. Więc pytam ile dokładnie dostane za wyjazd świąteczny czyli w wigilię i dwa dni świąt? I paniusia mi mówi, że jeżeli zostanę do końca stycznia to tyle a jeżeli do lutego lub marca to tyle. I tak wszystkie agencje. Ludzie czemu wy z nas robicie idiotki????????????? Napiszcie że premia 10 tysięcy euro jeżeli opiekunka nie zjedzie od pdp przez 5 lat!!! W nosie mam te wasze premie i ciągłe robienie ze mnie żebraczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo przemawiający, ale straszny. Pokazuje jak ludzie mają podejście i jak ważne jest by pamiętać o bliskich. Niestety w wielu wypadkach starsi ludzie nie dożywają czasu, kiedy ich dzieci znajdą chwilę by się z nimi spotkać. Co gorsza często sa oddawani do domu spokojnej starości, a w tym czasie dzieci zarzynają się o spadek tłumacząc starszej osobie, że przecież za coś muszą go utrzymać w takich "luksusach". Kiedy żyje jeszcze małżonek/ małżonka jest inaczej. Nie jest się samotnym, choć i tak jest to przykre doświadczenie, kiedy dzieci wolą jechać w góry i spędzić "nowoczesne" święta, niż staroświeckie z rodziną. Eh... co za życie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od 5 lat spędzam święta w de zjeżdżam tylko na pogrzeby i choroby i nie narzekam. Tak czy tak byłabym tam więc dodatkowy pieniądz jest mile widziany. Mamy różne charaktery i powody pracy z pdp. Ja jestem sama więc dla mnie praca w de to drugi dom i cieszę się na stelle gdzie mam z kim porozmawiać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 1.12.2015 at 11:46, Gość Lidka napisał:

Dostałam 4 smsy od różnych agencji z premiami świątecznymi i już nie wytrzymałam przy ostatniej rozmowie bo usłyszałam że mogę dostać za wyjazd od 200 do 500 euro premii. Więc pytam ile dokładnie dostane za wyjazd świąteczny czyli w wigilię i dwa dni świąt? I paniusia mi mówi, że jeżeli zostanę do końca stycznia to tyle a jeżeli do lutego lub marca to tyle. I tak wszystkie agencje. Ludzie czemu wy z nas robicie idiotki????????????? Napiszcie że premia 10 tysięcy euro jeżeli opiekunka nie zjedzie od pdp przez 5 lat!!! W nosie mam te wasze premie i ciągłe robienie ze mnie żebraczki...

Lidka robią z nas tumanów i niedorobów-prostaków jak z pierwszej łapanki,za każdym razem gdy rozmawiam z agencją mam wrażenie ,że nieraz same te młode siksy nie wiedzą co i o czym mówią,zaczęłam się zastanawiac czy one myślą ,że rozmawiają z ełnuchem? 

mamy też szkoły pokończone i nieraz myślę ,że kiedyś chyba lepiej nas uczyli ,na 100% lepiej niż teraz uczą i wychodzi z tych paniuś agencyjnych . takie zaklamanie i takie krętactwa,pokonczyli chyba szkoły ,,mataczenia"

 

O 1.12.2015 at 12:03, Smerfetka napisał:

Na święta nie jeżdżę. Nie chcę stracić bezpowrotnie rodzinnych chwil i żałować, że za parę stów euro spędziłam ten czas z obcymi ludźmi. Proponuję ten film:

 

 

filmik super,dziadek super,a rodzina jak rodzina i tak jest w większości rodzin,smutne ale prawdziwe,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...