Skocz do zawartości

katka

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Lublin

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Filmik bardzo przemawiający, ale straszny. Pokazuje jak ludzie mają podejście i jak ważne jest by pamiętać o bliskich. Niestety w wielu wypadkach starsi ludzie nie dożywają czasu, kiedy ich dzieci znajdą chwilę by się z nimi spotkać. Co gorsza często sa oddawani do domu spokojnej starości, a w tym czasie dzieci zarzynają się o spadek tłumacząc starszej osobie, że przecież za coś muszą go utrzymać w takich "luksusach". Kiedy żyje jeszcze małżonek/ małżonka jest inaczej. Nie jest się samotnym, choć i tak jest to przykre doświadczenie, kiedy dzieci wolą jechać w góry i spędzić "nowoczesne" święta, niż staroświeckie z rodziną. Eh... co za życie.
 2. Ciekawe czy jakby okazało się że taka agencja raz czy drugi zostaje ukarana, to czy dalej by tak traktowali opiekunów. Niestety, jeśli Polak się nie szanuje we własnym kraju- czego byłam świadkiem na ostatnich wakacjach, kiedy to w ośrodku była segregacja domków dla Niemców (standard znacznie wyższy) i Polaków (domki jak każde inne), to nie ma się co dziwić, że kiedy przyjeżdżamy traktują nas jak podgatunek. Oczywiście zdarzają się wyjątki, bo znam Niemców, którzy są niezwykle mili dla Polaków, ale cóż każdy naród ma jakąś przyszytą łatkę. My mamy pijaków, a oni zimnego społeczeństwa.
 3. Zazdroszczę, że może ktoś pracować w kraju. Wolałabym wyjechać do innego miasta niż kraju. :/ Jeśli to prawda, oczywiście.
 4. katka

  Wieczorne podjadanie

  Rozmawiałam ostatnio z panią, która zajmuje się dystrybucją kaw- nie pamiętam jakich, na teren Polski i opowiadała mi jak to wygląda. Zanim zamówią jakąś partię robią badania społeczne która, w badaniu społecznym, najlepiej smakowała jakiejś grupie. Zawsze dzieli się to na wiek. Docelowo potem wybiera się ten smak, który odpowiadał największej grupie badanych lub uderzała w odpowiedni, wcześniej określony przez nich target. :)


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...