Skocz do zawartości

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Barbara48 wspomagamy się dalej w tej naszej opiekunowej pracy.Jest tu nasza odskocznia od stellowej monotonii.Piszemy jedni mniej ,drudzy więcej.Każdemu wg .upodobań.I chyba o to chodzi..

I tak was wszystkich lubię.Wirtualnie i co niektórych namacalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam się w temacie, o którym wiem tyle o ile, ogólnie tylko zaznaczę, że nie wszystkie znajomości internetowe można przenosić w świat realny.

Wiem coś o tym, bo (jak już do znudzenia powtarzałam) szwendam sie po różnych forach, mam znajomych w realu stamtąd, nawet mogę powiedzieć przyjaciół, ale nie zawsze jest tak kolorowo.

Koleżanka padła ofiarą stalkingu. A zaczęło  się internetową przyjaźnią (damsko-damską, żeby nie było)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze na poważnie. Mój starszy syn z dziewczyną to weganie (na szczęście nieortodoksyjni do końca) Przyjeżdżają na święta. O ile Wigilia, śledziki, karp, kotlety z grzybów, itp przechodzą, to już obiad świąteczny z problemami. Upiekę kaczkę, czy gęś, a dla nich trzeba kombinować. Żeby było smacznie i bogato!>:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kris napisał:

A tak jeszcze na poważnie. Mój starszy syn z dziewczyną to weganie (na szczęście nieortodoksyjni do końca) Przyjeżdżają na święta. O ile Wigilia, śledziki, karp, kotlety z grzybów, itp przechodzą, to już obiad świąteczny z problemami. Upiekę kaczkę, czy gęś, a dla nich trzeba kombinować. Żeby było smacznie i bogato!>:(

Zrób im flaczki z boczniaków. Risotto z warzywami. Kotlety sojowe. A na deser ciasteczka z ciecierzycy lub czerwonej fasoli. Nie jestem weganką ale, z wyjątkiem kotletów sojowych, zjadam wegańskie potrawy z wielkim smakiem. Łatwe i szybkie. Spróbuj :tak2: I nawet zmrożona "łódeczka" do flaków pasuje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Kotlety z lekko obgotowanych plastrów selera, panierowane, smażone. Fasolkę po bretońsku bezmięsną, leczo wegańskie, pieczeń wegańska https://www.olgasmile.com/pieczen-z-jajkiem-wegetarianska.html

Pyszne są...:oklaski: I kotlety ziemniaczane i jajeczne....mniam...:oklaski: I jajka faszerowane...mniam...:oklaski: Pomysłów multum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maras1 Maras, ja ci to zaraz wytłumaczę: bo chodzi o to, ze ktoś dawno temu nafajdał mocno na wycieraczkę i zdziwiony, że do dzisiaj capi. Albo może inaczej: Jak kali ukraść krowa to dobrze, ale jak Kalemu to już niedobrze. Czaisz? Tak czy tak, bez balusia z coca colą najlepiej, nie rozbieriosz, dlaczego ktoś komuś serce daje, a otrzymuje nóz w plecy i takie tam 

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już pora skończyć z tematem ?

Prywatne i do tego nieprzyjemne sprawy najlepiej wyjaśniać nie publicznie. Tym bardziej że nie wzięły się z tego forum. Nie interesuje mnie kto coś komuś kiedyś gdzieś tam....

Nie przenoście swoich dawnych uraz tutaj. Mamy swoje.

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Może już pora skończyć z tematem ?

Prywatne i do tego nieprzyjemne sprawy najlepiej wyjaśniać nie publicznie. Tym bardziej że nie wzięły się z tego forum. Nie interesuje mnie kto coś komuś kiedyś gdzieś tam....

Nie przenoście swoich dawnych uraz tutaj. Mamy swoje.

To nie do końca były prywatne sprawy ... Wielu z nas tylko dlatego spadło tu z tamtego nieba. Dla mnie to coś wyjaśnia i wreszcie będę mogła zamknąć jakiś rozdział, czy ewentualnie drzwi... :|

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

@maras1 Maras, ja ci to zaraz wytłumaczę: bo chodzi o to, ze ktoś dawno temu nafajdał mocno na wycieraczkę i zdziwiony, że do dzisiaj capi. Albo może inaczej: Jak kali ukraść krowa to dobrze, ale jak Kalemu to już niedobrze. Czaisz? Tak czy tak, bez balusia z coca colą najlepiej, nie rozbieriosz, dlaczego ktoś komuś serce daje, a otrzymuje nóz w plecy i takie tam 

dobrze ,że wczoraj tego nie przeczytałem,bo chyba bym flaszkę do końca opróżnił:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wiatru brak. Flauta.  Żagle zwisają smutne. Może czas wziąć się za wiosła i udać się tam, gdzie słonko,  palmy i drinki? :tak2: 

Ja już płynę z babciami na taras, tylko kurde gdzie te palmy i drinki, pytam się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...