Skocz do zawartości

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Chlupać to mi zaczyna w butach...łódka wody nabiera...:haha:

Mirelle'o ...a nie mówiłam , żeby na brzegu wysikać się ? ....To Ty " niee...mocne zawory mam ! " ....Łódka wody nie nabiera ...tylko Twoje pepegi coś na stópki przyodziała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Piracica melduje się na abordażu porannym....image.png.948f77bb50fa5419f9c3c9a29b276919.png...i do łódki...ab sofort...:szydera:

Mam chorobę morską więc ja na brzegu:smutek:i żadna siła mnie  do łódki nie wciśnie nie nie nie nie nie nie nie

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Co Cię tak zdenerwowało a może kto??Witaj kochana posiedzimy kawke na brzegu wypijemy haha zeby nam tylko pokład nie kazali szorowac:szydera:

A różne takie pierdolety. No i poczytałam sobie forum. Lektura tegoż trzyma w napięciu jak najlepsza sensacja Cobena Harlana, aż strach się odezwać czasami. Jak żyć?:czytaj:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

Mam chorobę morską więc ja na brzegu:smutek:i żadna siła mnie  do łódki nie wciśnie nie nie nie nie nie nie nie

Nie bój się:)Rozmowy są "przy łódce",czyli ona nie płynie nigdzie,zacumowana jest przy monopolowym:):)Żagle te ochlapusy już dawno przehandlowali za skrzynke Vistuli ,pagaje pewno też:)Nie popłynie,nie ma opcji:)

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Nie bój się:)Rozmowy są "przy łódce",czyli ona nie płynie nigdzie,zacumowana jest przy monopolowym:):)Żagle te ochlapusy już dawno przehandlowali za skrzynke Vistuli ,pagaje pewno też:)Nie popłynie,nie ma opcji:)

Uff ulżyło mi bo wiesz jak jest po sztormie i Bolsie to różne mogą być zapędy:cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, foczka63 napisał:

Nie bój się:)Rozmowy są "przy łódce",czyli ona nie płynie nigdzie,zacumowana jest przy monopolowym:):)Żagle te ochlapusy już dawno przehandlowali za skrzynke Vistuli ,pagaje pewno też:)Nie popłynie,nie ma opcji:)

Co za kalumnie...:szydera: Co za pomówienia...:szydera: O oszczerstwach nie wspomnę...:szydera: Popłyniemy...oj popłyniemy...jak tylko się napijemy...:szydera: A wiatr na wantach będzie grał...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co za kalumnie...:szydera: Co za pomówienia...:szydera: O oszczerstwach nie wspomnę...:szydera: Popłyniemy...oj popłyniemy...jak tylko się napijemy...:szydera: A wiatr na wantach będzie grał...:szydera:

O  ! Nawet swojskie szanty będziemy se śpiewać ....szła dziweczka do laseczka i ...jej podobne .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dodatku do GW."Naukadla każdego"Artykuł pt."Szczęście znalezione w kuflu"

Otóż

"Badacze z Bazylei przetestowali 60 losowo wybranych osób pod kątem ,jaki wpływ ma wypite przez nich piwo na percepcję.Stężenie alkoholu dobrano tak aby wyniosło 0,4g/l.Połowie badanych podanopiwo z alkoholem ,połowie bez.Następnie sprawdzono m.in. zdolnośc rozpoznawania twarzy,poziom empatii oraz pobudzenia seksualnego.Okazało się ,ze pijacy z  alkoholem szybciej dostrzegali szczęśliwe twarze i mieli większą potrzebę uczestniczenia w radosnych sytuacjach.Alk.silniej działął na kobiety i osobybardziej zablokowane społecznie.Jego spozywanie ułatwiało odbiór obrazów zawierających sceny seksualne ,ale nie powodowało zwiększenia popędu.Badanie potwierdziło więc,że alkohol pity w ilościach umiarkowanychdziała socjalizująco,znosi bariery towarzyskie i zahamowania seksualne."

Czy li wychodzi na to ,że choć odrobinę ,ale pić trzeba,ha ha ha 

Na to ida pieniądze szwajcarskich podatników:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, foczka63 napisał:

Z dodatku do GW."Naukadla każdego"Artykuł pt."Szczęście znalezione w kuflu"

Otóż

"Badacze z Bazylei przetestowali 60 losowo wybranych osób pod kątem ,jaki wpływ ma wypite przez nich piwo na percepcję.Stężenie alkoholu dobrano tak aby wyniosło 0,4g/l.Połowie badanych podanopiwo z alkoholem ,połowie bez.Następnie sprawdzono m.in. zdolnośc rozpoznawania twarzy,poziom empatii oraz pobudzenia seksualnego.Okazało się ,ze pijacy z  alkoholem szybciej dostrzegali szczęśliwe twarze i mieli większą potrzebę uczestniczenia w radosnych sytuacjach.Alk.silniej działął na kobiety i osobybardziej zablokowane społecznie.Jego spozywanie ułatwiało odbiór obrazów zawierających sceny seksualne ,ale nie powodowało zwiększenia popędu.Badanie potwierdziło więc,że alkohol pity w ilościach umiarkowanychdziała socjalizująco,znosi bariery towarzyskie i zahamowania seksualne."

Czy li wychodzi na to ,że choć odrobinę ,ale pić trzeba,ha ha ha 

Na to ida pieniądze szwajcarskich podatników:):):)

Podoba mi się takie postawienie sprawy...:oklaski: Ta socjalizacja...to przełamywanie barier...te zahamowania też do mnie przemawiają...:oklaski: Tylko dlaczego za pieniądze szwajcarskiech podatników? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Podoba mi się takie postawienie sprawy...:oklaski: Ta socjalizacja...to przełamywanie barier...te zahamowania też do mnie przemawiają...:oklaski: Tylko dlaczego za pieniądze szwajcarskiech podatników? :szydera:

Bazylea,badacze,Szwajcaria:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...