Skocz do zawartości

Nie dźwigać !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, lena64 napisał:

Nie dziw się....nie lubimy reklamodawców i werbowników za psie pieniądze i na kiepskich warunkach. Nie lubimy też gołosłownych "obiecowników". Lubimy za to  zarabiać...dobrze zarabiać i jeśli masz do zaoferowania coś godnego uwagi, to napisz na priv ile i dlaczego tak mało...:haha:Może nas zadziwisz, a może nie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie dziw się....nie lubimy reklamodawców i werbowników za psie pieniądze i na kiepskich warunkach. Nie lubimy też gołosłownych "obiecowników". Lubimy za to  zarabiać...dobrze zarabiać i jeśli masz do zaoferowania coś godnego uwagi, to napisz na priv ile i dlaczego tak mało...:haha:Może nas zadziwisz, a może nie...:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Miła Pani Leno. To jest forum dla opiekunek,jak sama nazwa wskazuje. Nie wiem gdzie mają forum pośrednicy pracy ale to nie mój problem. Forum jest dla opiekunek polskojęzycznych , więc piszemy dużo po polsku. I nie przeszkadzają nam błędy, przejęzyczenia, literówki i wtrącenia wyrazów z innych języków. Po prostu jesteśmy tu w swoim gronie i dobrze się tu czujemy.Nie pouczamy się wzajemnie tylko sobie w razie potrzeby doradzamy. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry. Miła Pani Leno. To jest forum dla opiekunek,jak sama nazwa wskazuje. Nie wiem gdzie mają forum pośrednicy pracy ale to nie mój problem. Forum jest dla opiekunek polskojęzycznych , więc piszemy dużo po polsku. I nie przeszkadzają nam błędy, przejęzyczenia, literówki i wtrącenia wyrazów z innych języków. Po prostu jesteśmy tu w swoim gronie i dobrze się tu czujemy.Nie pouczamy się wzajemnie tylko sobie w razie potrzeby doradzamy. I tyle.

I gitarra ...więcej słów nie potrzeba :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry. Miła Pani Leno. To jest forum dla opiekunek,jak sama nazwa wskazuje. Nie wiem gdzie mają forum pośrednicy pracy ale to nie mój problem. Forum jest dla opiekunek polskojęzycznych , więc piszemy dużo po polsku. I nie przeszkadzają nam błędy, przejęzyczenia, literówki i wtrącenia wyrazów z innych języków. Po prostu jesteśmy tu w swoim gronie i dobrze się tu czujemy.Nie pouczamy się wzajemnie tylko sobie w razie potrzeby doradzamy. I tyle.

To forum nie tylko dla opiekunek . Tu jest miejsce dla pracodawców również . Może jakieś oferty będą, takie na poziomie . Wszak temat " Nie dźwigać "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dorobota napisał:

To forum nie tylko dla opiekunek . Tu jest miejsce dla pracodawców również . Może jakieś oferty będą, takie na poziomie . Wszak temat " Nie dźwigać "

Ależ ja chętnie podźwigam.....worek z pieniędzmi...i to nie w bilonie. ..:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A chcesz wiedzieć? :haha:

Chyba niee....Eugenia , tylko tak z wrodzonej , wyssanej z mlekiem matki grzeczności zapytała ....Jak my tu wszystkie ....grzeczne , inteligentne .....i śliczne ...a qwa co ?!:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.08.2018 at 11:37, lena64 napisał:

Albo wszystko mowic i pisac po niemiecku albo darowac sobie pojedynczy slowa, to na nerwy dziala cos podlapac i dalej mowic/ pisac.

Jeszcze raz wszystko po niemiecku albo wszystko po polsku

eine Stelle = miejsce pracy 

@lena64wez cos na uspokojenie ,,polonistko,,O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.08.2018 at 11:24, sayonara 52 napisał:

@INEZ PDP nie mowi, ze ja boli, ja mysle, ze to zwykle wygodnictwo.

Ona jest w pelni wl;adz umyslowych.

Bylam na stelli, gdzie ,,babka,, chciala byc jak najszybciej samodzielna i byc bez opiekunki(!!!) 93 lata!

Zasuwala 3x w tygodniu z terapeutami, jeczala, ale cwiczyla.

Czasem nieswojo mi, ale nie pomagam podniesc sie jej z wozka czy sedesu.

Uwazam,ze to tez jest cwiczenie.

Sama nie wiem.

Wyreczac, pomagac, czy nie.?

Wszystko zależy od stanu zdrowia podopiecznej  .Jeśli demencja mocna  i zasiedzi się na klopie to można tylko rękę podać  - załapie . Wyręczać to chyba nie, ale pomóc, to czemu nie ? Nigdy sama nie stosuję żadnych ćwiczeń, bo się na tym nie znam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎20‎.‎06‎.‎2016 at 19:43, ABC napisał:

czytaj ze zrozumieniem: napisalam, ze wozka nie ma... bo rodzinka na wozek sępi kase... na tym krzesle co jest toaletą, czyli Leibstuhl musze ja sadzac w domu i wozic do stolu, bo po co taaaki wydatek i cioci wozek kupowac.... doszlo do tego, ze drugiej koldry nie chca jej na zmiane kupic, jak te przemoczy... tak, grunt to kase skladac dla siebie, bedzie wiecej jak ciotunia oczy zamknie....

wozek na recepte od  lekarza i placi Krankenkasse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...