Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór ja już  po wszystkich zawirowaniach jestem  spakowana. Siedze i patrzę na to co mam zabrac ze sobą.  Jutro będę w domciu . Juz sie ciesze i to bardzo . Spokojnej nocy tym w pracy, a tym w domu ? wesołości, spokojnoci  i odpoczynku . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aga1 napisał:

Dobry wieczór ja już  po wszystkich zawirowaniach jestem  spakowana. Siedze i patrzę na to co mam zabrac ze sobą.  Jutro będę w domciu . Juz sie ciesze i to bardzo . Spokojnej nocy tym w pracy, a tym w domu ? wesołości, spokojnoci  i odpoczynku . 

5a3acf7212e72_podrmia.jpg.7a34ccf61e6ba9e0745c92a703bb5c43.jpg @aga1 :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Babcia jeszcze jest w szoku :kopara: jak dojdzie do siebie , to wystawi jej walizki przed dom :haha:

A nie powiedziała mi nawet ,że jestem elegancka :$ i brat mnie wycałował na powitanie :$.Zobaczymy co będzie dalej byleby mi :kopara: ale w piątek jadę na zakupy i mam w portfelu odpowiednie fundusze :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Witam wszystkicha  @Łukasz dziękuję za  :kawa:.:cmok:Widzę,że @Maria Jolanta jest już opanowana przez przdwyjazdową gorączkę .Wszystkim życzę miłego spokojnego dnia.W Badeni jest dość sporo śniegu więc nastrój świąteczny i sceneria za oknem nastraja mnie optymistycznie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst znaleziony na FB, nawet nie cały bo za długi ale karpik jest. :szydera:

Magia Wigilii...

To wyjątkowy dzień kiedy nawet w pawlaczu jest wypucowane na błysk. W salonie stoi pięknie udekorowana choinka. Do wyboru dwa modele, pachnąca wyciachana z lasu lub z PCV o woni kontenera z Hamburga. Przystrojenie trzeba siedemnaście razy poprawiać jeżeli w domu jest kot, bo sku...el jak ma 5 sekund wolnego czasu to już się montuje na drzewie. Ogólnie więc panuje atmosfera podniecenia. Z kuchni dochodzą piękne zapachy, bo Halina 7 dzień nie odchodzi od garów. Do przetworzenia ma 17 ton żywności. Najważniejszym daniem jest karp, który od tygodnia serfuje w wannie, a rodzina dochodzi do wniosku, że wynalazca chusteczek nawilżanych powinien być uhonorowany nagrodą Nobla. Z karpiem bywa problem jeżeli nie dostanie w czosnek przy zakupie i ma koniecznie przebywać w łazienkowym akwenie, żeby dzieci się cieszyły. Wtedy ktoś rybkę musi ukatrupić. Do akcji wkracza wtedy gospodarz domu Wacek. Postać bardzo charakterystyczna. Prawdziwy killer w kalesonach pamiętających jeszcze czasy pobytu Wacka w jednostce wojskowej numer 1879 w Trzebiatowie. Wkracza do akcji uzbrojony w młotek, wiertarko-wkrętarkę oraz czteropak który ma mu pomóc w oswojeniu się z widokiem zwłok. To trwa z reguły kilka godzin, bo w tym czasie Wacek rybę przeprasza że musi dokonać zbrodni, ale rodzina przepada za potrawami śmierdzącymi mułem. Karp dostaje w tubę i już skwierczy na patelni, a Halina patrzy na starego jak na komandosa z "GROMU".

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę do pracki na godzinkę...pdp też ma tak, wczoraj była lekarka i pomagałem jej nakładać plaster, bo musiałem go obrócić porządnie na bok, żeby do pupy dojść, czyli do kości ogonowej, by zmienić opatrunek....dziś przyjdzie Pflegedienst.....Bywajcie ludkowie, czy też ludziki....:choinka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie podopieczna wczoraj zaskoczyła.

Z wielkim żalem zapytała jak ona sobie poradzi beze mnie. :szok:

Zapomni szybciorkiem ale i tak miło mi się zrobiło. A córka pokazała mi w szafie gdzie leży prezent dla mnie. Tak na wszelki wypadek jak podopieczna zapomni mi go dać. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie podopieczna wczoraj zaskoczyła.

Z wielkim żalem zapytała jak ona sobie poradzi beze mnie. :szok:

Zapomni szybciorkiem ale i tak miło mi się zrobiło. A córka pokazała mi w szafie gdzie leży prezent dla mnie. Tak na wszelki wypadek jak podopieczna zapomni mi go dać. :szydera:

Moja PDP(94) ma mózg sprawny bardziej od niejednego młodego. Niestety stany depresyjne moim zdaniem z powodu "niemocy fizycznej" Coraz trudniej usiąść, wstać itp:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hexa napisał:

Moja PDP(94) ma mózg sprawny bardziej od niejednego młodego. Niestety stany depresyjne moim zdaniem z powodu "niemocy fizycznej" Coraz trudniej usiąść, wstać itp:(

Smutne to, niestety.

Ja jestem zapominalska więc liczę że na starość będę miała demencję. :d

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...