Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, violka napisał:

Od wczoraj skacze mi powieka a jak naczytałam się teraz o niedoborze magnezu , to już czuję się  ciężko chora :donos::haha:a tak na poważnie , to muszę zaliczyć jutro aptekę i zaopatrzyć się w jakiś porządny :tak2:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/magnez-objawy-niedoboru-diagnoza-dr-mark-sircus-2014-11

Odradzam aptekę : drogo i nieskutecznie.

Tu trzeba pomyśleć o innym ustawieniu diety : orzechy, czekolada, dobra woda mineralna

http://salaterka.pl/30-najlepszych-zrodel-magnezu/

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

Odradzam aptekę : drogo i nieskutecznie.

Tu trzeba pomyśleć o innym ustawieniu diety : orzechy, czekolada, dobra woda mineralna

http://salaterka.pl/30-najlepszych-zrodel-magnezu/

 

Tyle , ze ja to wszystko wiem . W teorii  jestem oblatana ale za to gorzej u mnie z praktyką :(  Muszę wpisać to na listę Noworocznych postanowień :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam babkę w Anglii ktora byla strasznie złośliwa nikogo nie tolerowała nawet sama siebie ,miałyśmy rotacje inne opiekunki do niej chodziły tylko raz albo dwa i natychmiast byla skarga do firmy.Kwestia czasu kiedy ja miałam do niej pójść Udawało mi sie pare miesięcy myślałam ze  mnie do niej nie wyślą.Az tu pewnego dnia dostałam jej adres Masakra katastrofa nie przespana noc ,dygocące nogi i przeswiadczenie ze bede tam tylko raz.Ale pech chcial ze miałam ja od 21.30-22.Noc ciemno jak u murzyna .Jak babkę nakarmić podać leki ,toaleta i spakować do łozka w pół godzinyNiezadowolona zła,  poszłam do niej zobaczyła moją mine i po prostu zapytala sie co mi jest.A ja jej ze jestem glodna bo jadlam tylko rano do domu mam 2 km a jest ciemno i ze na pewno nie pomoge  jej w pól godziny .Wiecue co ...ona zaproponowala mi...swoja kolacje Oczywiscie odmowilam bo nam nie bylo wolno.Ale widzialam ze nie taki diabrl straszny jak mi o nim mowiono.I od tej pory byla moja najlepsza pacjetkå a zdziwilam sie na nastepny dzien ze zamiast  skargi w pracy  czekala  mnie pochwala.Bardzo mile ja wspominam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Mam wrazenie ze WY sie wszyscy dobrze znacie:dyskusja:

@1bozka weteranów jest kilku, a reszta to świeżynki :haha: Bywaj tutaj tak często jak my, klep z nami o wszystkim, to za chwilkę będziesz "starym"bywalcem jak my :1007_hearts: I już nie będziesz mogła przestać...jak my :haha::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

Nie martw się  pisownią ani gramatycznymi błędami. Na początek trzeba głównie ze słuchu  rozumieć, rozumieć i rozumieć. I wystarczy i będzie dobrze. Dobrze posłuchać sobie rozmówek czy obejrzeć jakiś film po niemiecku.

I kanał niemiecki włączyć....moderatorzy w wiadomościach i reklamy są fajnym początkiem nauki :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, 1bozka napisał:

Miałam babkę w Anglii ktora byla strasznie złośliwa nikogo nie tolerowała nawet sama siebie ,miałyśmy rotacje inne opiekunki do niej chodziły tylko raz albo dwa i natychmiast byla skarga do firmy.Kwestia czasu kiedy ja miałam do niej pójść Udawało mi sie pare miesięcy myślałam ze  mnie do niej nie wyślą.Az tu pewnego dnia dostałam jej adres Masakra katastrofa nie przespana noc ,dygocące nogi i przeswiadczenie ze bede tam tylko raz.Ale pech chcial ze miałam ja od 21.30-22.Noc ciemno jak u murzyna .Jak babkę nakarmić podać leki ,toaleta i spakować do łozka w pół godzinyNiezadowolona zła,  poszłam do niej zobaczyła moją mine i po prostu zapytala sie co mi jest.A ja jej ze jestem glodna bo jadlam tylko rano do domu mam 2 km a jest ciemno i ze na pewno nie pomoge  jej w pól godziny .Wiecue co ...ona zaproponowala mi...swoja kolacje Oczywiscie odmowilam bo nam nie bylo wolno.Ale widzialam ze nie taki diabrl straszny jak mi o nim mowiono.I od tej pory byla moja najlepsza pacjetkå a zdziwilam sie na nastepny dzien ze zamiast  skargi w pracy  czekala  mnie pochwala.Bardzo mile ja wspominam

Po tych słowach zobaczyła w Tobie człowieka i przemówiła ludzkim głosem :d lub po prostu chemia zadziałała  :tak2::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...