Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Współczesna medycyna jest tak zaawansowana, że nawet panie 50+ mogą......:haha: Znaczy, że wybór masz większy.....:tak2:

A mówiłem, że do kardiologa muszę iść...http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/381552,atak-serca-podczas-seksu-tak-jesli-to-seks-pozamalzenski.html.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ciekawe jak my będziemy je testować O.o:p

Zaczniemy od testowania wytrzymałości psychicznej......będziemy sms'ami bombardować...kandydatka geduldig musst sein :haha:Potem poprosimy o pożyczkę, bo kandydatka zuvorkommend und hilfsbereit musst sein auch :haha:I jeszcze parę innych pomysłów znajdziemy :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zaczniemy od testowania wytrzymałości psychicznej......będziemy sms'ami bombardować...kandydatka geduldig musst sein :haha:Potem poprosimy o pożyczkę, bo kandydatka zuvorkommend und hilfsbereit musst sein auch :haha:I jeszcze parę innych pomysłów znajdziemy :tak2:

U nie zła z Ciebie testerka O.o:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Będziemy przeprowadzać rozmowę kwalifikacyjną  i zorganizujemy casting na najładniejszą . Wybierzemy mu taką , że mucha nie siada . :love::oklaski:

A ja się nie zgadzam....nie zawsze ładna miska dobrze jeść daje :( Cechy wewnętrzne musi mieć super, żeby dzieciak geny porządne dostał :tak2::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Nawet ci zazdroszczę :oklaski:ostatni raz jechałam pociągiem 20 lat temu :$

Jechałam pociągiem jakoś rok czy dwa lata temu. Warunki świetne ale się załamałam jak na monitorku przy kolejnej informacji wyczytałam że za kilka lat będę miała zniżkę na pociąg.

Pociesza mnie jedyne fakt  że taką samą zniżkę mają dzieci szkolne. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się nie zgadzam....nie zawsze ładna miska dobrze jeść daje :( Cechy wewnętrzne musi mieć super, żeby dzieciak geny porządne dostał :tak2::love:

Dlatego napisałam , że będzie rozmowa kwalifikacyjna i dopiero z tych pań , które zaliczą pozytywnie , będziemy wybierać najładniejszą :oklaski: No i panowie w pewnym wieku , muszę mieć jakieś bodzce wizualne , żeby instrument dobrze zagrał :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jechałam pociągiem jakoś rok czy dwa lata temu. Warunki świetne ale się załamałam jak na monitorku przy kolejnej informacji wyczytałam że za kilka lat będę miała zniżkę na pociąg.

Pociesza mnie jedyne fakt  że taką samą zniżkę mają dzieci szkolne. :szydera:

Pewnie coś im się z cyferkami pomyliło :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Na pewno bo to zniżka dla SENIORA a nie dla mnie. :d:d:d

 

Kiedyś czytałam artykuł z początku 20 wieku i tam w tytule było napisane ...... Starsza pani , lat 45 , została stratowana przez konia   O.o       100 lat wcześniej , byłybyśmy już seniorkami :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę niebawem na spacerek, do Rewe też, haha. Dotlenię się przed spaniem, zajrzę po powrocie..A jolantapl. Więc jak widzisz, pogodę powinnaś mieć super..Zawsze sprawdzić może np. na portalu   https://pogoda.interia.pl  , z którego ja korzystam od kilkunastu lat...ale są też i inne:) papatki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Dlatego napisałam , że będzie rozmowa kwalifikacyjna i dopiero z tych pań , które zaliczą pozytywnie , będziemy wybierać najładniejszą :oklaski: No i panowie w pewnym wieku , muszę mieć jakieś bodzce wizualne , żeby instrument dobrze zagrał :haha:

Ja w zasadzie, to jestem pionkiem w tej organizacji.....:haha: Podporządkuję się większości...aby quorum było :tak2:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Idę niebawem na spacerek, do Rewe też, haha. Dotlenię się przed spaniem, zajrzę po powrocie..A jolantapl. Więc jak widzisz, pogodę powinnaś mieć super..Zawsze sprawdzić może np. na portalu   https://pogoda.interia.pl  , z którego ja korzystam od kilkunastu lat...ale są też i inne:) papatki

Gdzieś przeczytałam, że najbardziej miarodajną jest AccuWeather....co prawda amerykańska strona bodajże, ale Amerykanie wszystko wiedzą najlepiej ;) Stare, ale jare dazu....

JAKA BĘDZIE ZIMA?

Indiańska wioska, Ameryka Północna. Lata dosyć ciepłe, zimy różne.
Wczesną jesienią do Szamana zwraca się Wódz:
- Spytaj duchy o nadchodzącą zimę; jaka będzie?
Po rytualnych tańcach i innych fikimiki Szaman wali ściemę:
- Zima będzie sroga, oj sroga...
Na to Wódz nakazał całej wiosce zbierać chrust i drewno na opał, szykować skóry, mięso by przeżyć nadchodzącą zimę. Ale ona nadeszła łagodna, bardziej wilgotna niż mroźna, drewna, chrustu i skór było aż nadto - nadmiar zawilgotniał, zbutwiał.
Indianie troszkę się wpienili, że całą jesień tyrali na darmo w lesie przy zbieraniu takiej ilości drewna i na niepotrzebnych polowaniach. Lecz następnej jesieni Wódz ponownie radzi się Szamana:
- Zima ostra będzie, czy nie? Co mówią o tym duchy?
- Będzie najostrzejsza zima, jaka może być. Już rok temu to o tej zimie duchy mówiły, nie o tamtej przeszłej.
Wszyscy indianie zaczęli sposobić się na srogą zimę intensywniej nawet niż przed rokiem. Tymczasem zima była całkiem niestraszna, nie tak mokra jak poprzednia, lecz i tak całkiem łagodna. Wszyscy na wspomnienie jesiennej pracy dostawali gęsiej skórki. Minęło lato i Wódz postanowił dać Szamanowi jeszcze jedną szansę:
- Gadaj, Szaman, jaka będzie ta pie...ona zima! Ale jak znowu zrobisz nas w bambuko, to zrobię ci lewatywę moim tomahawkiem!
- Zima będzie ciężka i sroga - mówi Szaman, ale nie jest pewien. Gdy cała wioska wybrała się na zbieranie drewna, on chyłkiem wymyka się z wioski i odnajduje stację meteo. Zna trochę angielski; pyta kolesia:
- Blada Twarz mówić; jaki zima być ta rok?
- Zima będzie ciężka i sroga - twierdzi meteorolog.
Ucieszył się Szaman - nie musi uciekać z wioski przed gniewem Wodza i innych mieszkańców. Już miał wychodzić, lecz wpadło mu do głowy, że może Blada Twarz zdradzi mu, co za poteżne duchy wyjawiły mu prawdę o zimie.
- Blada Twarz mówić łaskawie, skąd wiadomo o taka zima?
- To proste - mówi synoptyk. - Indianie już trzeci rok drewno zbierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Podałeś ciekawy temat do rozmówek przy kawie : ojcostwo podstarzałego Kondrata. Ale poszukałam, że do czołówki to mu jeszcze sporo brak, bo oto najstarszy ojciec na świecie ma...

http://demotywatory.pl/4164160/Najstarszy-ojciec-swiata-stracil-swoj-najcenniejszy-skarb

A tego tytułu nie należy źle zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...