Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny bawcie się, ja mam doła :( nie z powodu pracy . W chałupie mam remont i coś nie tak się dowiedzialam od Rodziny :( jestem wkur..a i :rozpacz: . Chyba wezmę babci tabletkę na uspokojenie:( -nie zartuję ale by sie przydało. @Blondi kochana buziaczki ci przesyłam i @Betty betunia trzymaj się:serce: Dobrej Nocki Pa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

Dziewczyny bawcie się, ja mam doła :( nie z powodu pracy . W chałupie mam remont i coś nie tak się dowiedzialam od Rodziny :( jestem wkur..a i :rozpacz: . Chyba wezmę babci tabletkę na uspokojenie:( -nie zartuję ale by sie przydało. @Blondi kochana buziaczki ci przesyłam i @Betty betunia trzymaj się:serce: Dobrej Nocki Pa 

Co się dzieje -wszyscy dołują,,dziewczyny nie opłaca sie przejmowac,,jakoś się wszystko naprawi,,,to tylko kasa ,wszystko zwiazane z kasa ,a kasa to rzecz do nabycia-główki do góry i buziaczki -na uspokojenie,,,,:love::serce::love:

a ja się rozrywkuję ,,,wszystko idzie na bok,,niczym się nie przejmuję aby tak jak najdłużej,,,a potem sobie pomarzę jeszcze ,,,i też pójdę na spaneczko,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w betach , ktore tu tez sa inne niz  u nas i w De.  Nie ma poszewki na koldre, sa puchate koce roznej grubosci i duuuze przescieradlo, ktore izoluje, zeby nie "gryzly"  te koce. Napisalam , ze na WDR jakas Lambada i Maracena, ale jest Das grosse Schlagerfest na NDR, znani wykonawcy i jednym okiem ogladam, bo nic wiecej nie ma , nie przeszkadza mi ta muzyczka w czytaniu , komp, ksiazki, gazety wszystko naraz jakies ADHD mam chyba  hahaa, ale zaraz zostanie tylko ksiazka i potem lulu . Przed snem   cos spokojnego do potanczenia , posluchania , przypomniala mi sie ta piosenka bo wczesniej "wsadzilas" cos   chyba"Zabierz  mnie "w tytule a ten jest podobny ..Dobranoc...

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barrakuda napisał:

Ja juz w betach , ktore tu tez sa inne niz  u nas i w De.  Nie ma poszewki na koldre, sa puchate koce roznej grubosci i duuuze przescieradlo, ktore izoluje, zeby nie "gryzly"  te koce. Napisalam , ze na WDR jakas Lambada i Maracena, ale jest Das grosse Schlagerfest na NDR, znani wykonawcy i jednym okiem ogladam, bo nic wiecej nie ma , nie przeszkadza mi ta muzyczka w czytaniu , komp, ksiazki, gazety wszystko naraz jakies ADHD mam chyba  hahaa, ale zaraz zostanie tylko ksiazka i potem lulu . Przed snem   cos spokojnego do potanczenia , posluchania , przypomniala mi sie ta piosenka bo wczesniej "wsadzilas" cos   chyba"Zabierz  mnie "w tytule a ten jest podobny ..Dobranoc...

 

No i przetańczyłam z fajnym facetem ten utwór,,bardzo namiętnie było-hahhaha  ale teraz mam noc z głowy ,za dużo wrażen jak na jeden dzien-:święty:

 

8 minut temu, adamos1 napisał:

ha ha

adamos popłakałam się ,,,co Ty oglądasz-hahhahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamos1 napisał:

ha ha  zabiorę Cię właśnie tam.....pozdrawiam----Adam.

tyle śmiechu na dobranoc,,,czy Ty jesteś czarus??? hahhaha

1 minutę temu, Blondi napisał:

tyle śmiechu na dobranoc,,,czy Ty jesteś czarus??? hahhaha

tak mnie rozbawiłeś ,że zero spania ,,,myslę teraz co dalej,,,już się dawno skończyło a ja dalej się chichram ,ale nic nie piłam o nie,,,nic nie piję nigdy w pracy ,,,dobranoc adamos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

hi hi   śpiewałem miedzy innymi tą "nutke"  ale Laskowski  mnie zablokował na Yutubie było to kilka lat temu  teraz otrzymałem od niego pochwałę,,,no cóż ludzie się zmieniają

To prawda ,jednym na dobre  taka zmiana przychodzi bardzo szybko a inni mogą gówna w stożki ukladac i nigdy zmiany nie zobaczą,,,,hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,już wróciłem z  :piwo:  x 3, haha. Jest fajnie na urlopie,ale dwóch kolegów równolatków nie zdążyłem pożegnać,zmarli niedawno...ech życie...nie przez przypadek jedną z moich maksym życiowych jest ta,że ...cieszmy się każdym dniem,jakby to miałby być ostatni nasz dzień...czy jakoś podobnie  ... przesyłam Ci życzenia spokojnej nocki:love:   Wszystkim opiekunom też życzę tego samego:)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos1 napisał:

poprawiłem głos---pozdrawiam  i Ciebie Łukaszu

adamos od rana przy kawce leci ,,zabiorę Cię właśnie tam" dzięki mój lubiony kolego-buziaki!

slicznie !:love:\

:kawa: dzisiaj pijemy wszyscy z  @adamos1 -całą noc produkował i wyprodukował hit,,,wiecie jak kawusia super smakuje? Smacznego ,,,

Pięknej i pogodnej niedzieli Wam życzę,,,od rana mam super humor i tak ma być cały czas,,,,buziaki :love:

@Łukasz ku ciągnie Ciebie tutaj do mnie co???? też dochodze do tego samego zdania -ciesze się chwilą tu i teraz,,cieszę się ,że wstaję rano zdrowa i radosna ,,,Ja tak dlugo czekałam wczoraj ,że padłam ,uschłam i padłam-hahhahhahaha ,,od rana sexownie jak nie wiem co,,,a co będzie potem??? chłopaki grasowali nocą a księzniczki wszystkie spały już ,,co jest!!!slodki buziak :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim życzę miłej i uśmiechniętej niedzieli:serce::):serce:.

Łukaszu, to na pewno jest bardzo przykre, gdy, jak mówi mój kolega "biorą z naszej półki"..., życzę Ci dużo dobrego relaksu urlopowego.

17 godzin temu, Betty napisał:

chce zebym calutki dzien obok niej na krzesle siedziala, bo mi placi... kuzwa... musialabym wtedy 16 godz na dobe pracowac...

Betty, gdybyś miała normalne warunki mieszkaniowe, to mogłabyś wyciszyć zmysły, odpocząć czy odreagować "charakterek" swojej PDP a tak, to...jakaś lekka trauma człowieka ogarnia, serdecznie Ci współczuję:serce:. Jeżeli PDP używa takiego argumentu jak "płacę Pani", to dobrze o niej nie świadczy:(.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika @Betty podnieśliście  się już? dołki na bok,,ja taka mądra teraz jestem a sama tez mam dołki,każdy z nas ma dołki,są takie dni gdzie jak taki dołek wlizie to za nic nie chce wyjśc,,,ale wtedy mówię ,,idz sobie ode mnie" a kysz!

a więc może po lodziku? :lody: i :ciacho: ,słodycz zawsze dobrze robi i :serce: i :love:..Buziaczki 

 

:lody:@Florcia dobrze pisze -warunki mieszkaniowe ,bo Betty wogole nie ma warunków ,,w ogóle,,sama łazienka ma wiele do życzenia a potem cała reszta,,pokój prawie z PDP,,koszmar ,normalnie katastrofa,,jeszcze chrapie na całą kamienicę,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

adamos od rana przy kawce leci ,,zabiorę Cię właśnie tam" dzięki mój lubiony kolego-buziaki!

slicznie !:love:\

:kawa: dzisiaj pijemy wszyscy z  @adamos1 -całą noc produkował i wyprodukował hit,,,wiecie jak kawusia super smakuje? Smacznego ,,,

Pięknej i pogodnej niedzieli Wam życzę,,,od rana mam super humor i tak ma być cały czas,,,,buziaki :love:

@Łukasz ku ciągnie Ciebie tutaj do mnie co???? też dochodze do tego samego zdania -ciesze się chwilą tu i teraz,,cieszę się ,że wstaję rano zdrowa i radosna ,,,Ja tak dlugo czekałam wczoraj ,że padłam ,uschłam i padłam-hahhahhahaha ,,od rana sexownie jak nie wiem co,,,a co będzie potem??? chłopaki grasowali nocą a księzniczki wszystkie spały już ,,co jest!!!slodki buziak :love:

 Oj dzialo sie w nocy...Usmialam sie z twoich dialogow z Adamosem -"czekaj ..nie spij"' ...hahaha. Nie chcialas juz czekac az "wsadzi" hahaha...Adamos ...ciekawa interpretacja. Dzieki i milego dnia.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Florcia napisał:

Wszystkim życzę miłej i uśmiechniętej niedzieli:serce::):serce:.

Łukaszu, to na pewno jest bardzo przykre, gdy, jak mówi mój kolega "biorą z naszej półki"..., życzę Ci dużo dobrego relaksu urlopowego.

Betty, gdybyś miała normalne warunki mieszkaniowe, to mogłabyś wyciszyć zmysły, odpocząć czy odreagować "charakterek" swojej PDP a tak, to...jakaś lekka trauma człowieka ogarnia, serdecznie Ci współczuję:serce:. Jeżeli PDP używa takiego argumentu jak "płacę Pani", to dobrze o niej nie świadczy:(.

o niej to niewiele do brze swiadczy... wiesz... jak sie kogos obserwuje caly dzien to widac co ktos sobą reprezentuje... a ta to zwykla wiejska prostaczka... jak mam cos zrobic, jak ubrac jej ponczochy to mi ichnie poda, tylko rzuca na podloge i pokazuje palcem: nimm das!!!  Scheisse, na co mi przyszlo... po mojej kochanej, kulturalnej Hedie, z ktorą rozumialam sie bez slow, tu czuje sie jak intruz, jak wiejska Mućka cos zje to nie wyrzuci do smieci resztek tylko na podloge rzuca i pokazuje mi palcem... rozmawialam z agenturą... nie wiem czy jutro przyjada tu, czy nie, ale boje sie jednego, ze agentura ma to głeboko gdzies, bo dla nich liczy sie tylko to,ze rodzina im placi co miesiac 360 euro i tyle, to nie oni tu siedza i znosza fochy prostackiej Mućki, bo tak o niej mysle, nie umniejszajac krowom, bo są chyba lepiej rozwiniete... musze sobie na koniec przed wyjazdem stad porobic fotki a pamiatke jak wygladaja warunki tutaj... a na dodatek Mućka mnie pyta ciagle czy umiem obsluzyc to czy tamto, typu piekarnik, odkurzacz.... obsługę żaluzji to juz mi sama prezentowala zebym nie zepsupa pewnie czasem... za jakie grzechy? 9 dni mi zostalo, przezyje, od 6 lub 7 wrzesnia mam dostac nową Stelle... mam nadzieje ze bedzie to centrum Wiednia i cywilizowane miejsce, a w miedzyczasie nie proznuje, tylko rozsylam maile do szwajcarskich agentur, jak sie cos wyklaruje to bede Wam pisac... milego dnia :)

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Betty napisał:

o niej to niewiele do brze swiadczy... wiesz... jak sie kogos obserwuje caly dzien to widac co ktos sobą reprezentuje... a ta to zwykla wiejska prostaczka... jak mam cos zrobic, jak ubrac jej ponczochy to mi ichnie poda, tylko rzuca na podloge i pokazuje palcem: nimm das!!!  Scheisse, na co mi przyszlo... po mojej kochanej, kulturalnej Hedie, z ktorą rozumialam sie bez slow, tu czuje sie jak intruz, jak wiejska Mućka cos zje to nie wyrzuci do smieci resztek tylko na podloge rzuca i pokazuje mi palcem... rozmawialam z agenturą... nie wiem czy jutro przyjada tu, czy nie, ale boje sie jednego, ze agentura ma to głeboko gdzies, bo dla nich liczy sie tylko to,ze rodzina im placi co miesiac 360 euro i tyle, to nie oni tu siedza i znosza fochy prostackiej Mućki, bo tak o niej mysle, nie umniejszajac krowom, bo są chyba lepiej rozwiniete... musze sobie na koniec przed wyjazdem stad porobic fotki a pamiatke jak wygladaja warunki tutaj... a na dodatek Mućka mnie pyta ciagle czy umiem obsluzyc to czy tamto, typu piekarnik, odkurzacz.... obsługę żaluzji to juz mi sama prezentowala zebym nie zepsupa pewnie czasem... za jakie grzechy? 9 dni mi zostalo, przezyje, od 6 lub 7 wrzesnia mam dostac nową Stelle... mam nadzieje ze bedzie to centrum Wiednia i cywilizowane miejsce, a w miedzyczasie nie proznuje, tylko rozsylam maile do szwajcarskich agentur, jak sie cos wyklaruje to bede Wam pisac... milego dnia :)

po takim traktowaniu przez pdp nie interesowaliby mnie czy agentura weźmie bardziej jej stronę czy moją. Czasy II Wojny Światowej juz dawno się skończyły i poniżanie drugiego człowieka jest bezprawne. Te sytuacje możesz przedstawić agencji i zapytać się za co w końcu masz płacone. Czy za bycie pomocą domową, czy może bycie poniżaną. Nawet potrzeba pieniądza nie powinna być ważniejsza dla nas nad bycie odpowiednio traktowanym. Co innego jesli u odp jest stwierdzona ciężką psychiczna choroba. Betty głęboko wierzę, że uda sie Tobie trafić następnym razem w lepsze miejsce. Znasz b. dobrze język niemiecki, jesteś kulturalną, wesołą kobietą i są lepsze miejsca na świecie dla Ciebie :)

Miłego dnia Wszystkimi ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

 

@erika @Betty podnieśliście  się już? dołki na bok,,ja taka mądra teraz jestem a sama tez mam dołki,każdy z nas ma dołki,są takie dni gdzie jak taki dołek wlizie to za nic nie chce wyjśc,,,ale wtedy mówię ,,idz sobie ode mnie" a kysz!

 

Witam wszystkich serdecznie:) dziękuję za :kawa: @Blondi ja mam w domu w pl. fachowca ,ktoremu zaufałam przy remoncie .. zostawiłam mu kasę,klucze itd.. wczoraj puściła mi rodzina foto ,postępy pracy:( o kuźwa on mi płytek w łazience nie zbija tylko chce kłaść jedno na drugie itd @Blondi to jest mój dom i moje pieniadze !! nie kazałam mu oszczędzać!! itd dzisiaj zadzwonię zobaczymy co dalej:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Betty napisał:

jak ubrac jej ponczochy to mi ichnie poda, tylko rzuca na podloge i pokazuje palcem: nimm das!!!

Kulturalną osobę szokują takie zachowania, ale nie można dać się tak traktować za żadne skarby tego świata. Tak jak napisała emma, ta terrorystka świadomie chce Ciebie poniżyć i "ukarać" za to, że nie chcesz jej opowiadać o sobie. Betty, nie daj się, nie zgadzaj się na takie traktowanie!!!

W ogóle nie powinno się takiego zachowania akceptować u żadnej PDP.  Powiedziałabym, że ubiorę jej rajstopy tylko wtedy, kiedy mi je poda jak człowiek, albo będzie chodziła...bez rajstop. Prosty komunikat, żeby wiedziała, że nawet jak Ciebie nie lubi, to musi Ciebie szanować i Twoją pracę.

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...