Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, jolantapl. napisał:

Wczoraj po prostu kulałam się ze śmiechu bo ja jak zwykle jestem w tyle ze wszystkimi sensacjami i plotkami w mojej wsi i wszystkiego dowiaduję się ostatnia no i się właśnie przez przypadek dowiedziałam,że najbogatszy facet z mojej wsi ,który zmarł młodo i niespodziewanie kilka lat temu mocno nagrabił tfu nagrzeszył za życia i po śmierci spotkała go zasłużona kara :haha:Otóż po jego śmierci okazało się ,że ma aż 2 dzieci na boku o czym jego żona nie wiedziała i dopiero po roku od jego śmierci sprwa ujrzała światło dzienne czyli dowiedziała się o tym jego żona .Nie wiem przy jakiej okazji ale podobno kochanki jej męża upomniały się u niej o alimenty na dzieci :haha:i co zrobiła jego żona ? w ramach zemsty przestała odwiedzać grób męża :haha:Jaki morał z tego płynie według mnie na wypadek  śmierci trzeba starać się zabezpieczyć swoje dzieci szczególnie te ,których istnienie chce się ukryć przed własną żoną :haha:

Jak to dobrze że moje androgeny nie pozwalają mi na dzieci na boku :haha::haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No, to teraz ja z innej beczki...:d Aa-jeden.jpg.99b784a30cfc72e9d1f31dd00baecc64.jpg I chyba nie muszę nic dodawać? :oklaski::hura::oklaski::hura: I nieważne, czy mroźno, czy śnieżno....nieważne czy buro i ponuro......Dla mnie świeci słońce nawet, jak go nie widać :hura::oklaski::hura::oklaski:

A kiedy to ty wracasz do tej Polski? Fajnie1 miesiąc Ci tylko został :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aga1 napisał:

Dzień dobry - 

Może jeszcze za wczesnie ?  Składam życzenia świąteczne wszystkim opiekunkom i opiekunom zrzeszonym na tym forum i wszystkim gościom zaglądającym na portal "Opiekunkaradzi.pl" . Niech te świeta upłyną w radosci bez względu na to gdzie jesteśmy . WESOŁYCH ŚWIAT .

 

Dzięki @aga1 za życzenia :d Czasami lepiej późno, tfu....wcześniej niż wcale ;):haha: Pomuzykowałam po polsku i zrobiło się jakoś tak ciepło na sercu...dzięki raz jeszcze....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25 godzin już będę w drodze....jest mi z tą świadomością zajebiaszczo :oklaski: Babkę wykąpałam, pranie zrobię, spakuję manele, jutro zmienię swoją pościel, spakuję drobiazgi i .........Heimweg :hura: Od kuchni mam labę od piątku, bąki zbijam i rozpiera mnie radość taka, że nawet emotki jej nie są w stanie wyrazić :oklaski: A teraz zapodam to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hexa napisał:

Takie spostrzeżenie, należy unikać PDP, które były nauczycielkami. Nie są w stanie zaakceptować siły zwierzchniej. Wczoraj brakowało tylko, żeby wezwała na dywanik moich Rodziców. "Relegowała mnie" ze szteli.

:przekleństwa:

Chyba masz rację.

Jadąc tutaj spotkałam dziewczynę która drugi raz jechała do byłej nauczycielki. Ciągle ją pouczała we wszystkim ale plusem było że uczyła ją też języka. Po prostu musiała kogoś uczyć/pouczać. :d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba masz rację.

Jadąc tutaj spotkałam dziewczynę która drugi raz jechała do byłej nauczycielki. Ciągle ją pouczała we wszystkim ale plusem było że uczyła ją też języka. Po prostu musiała kogoś uczyć/pouczać. :d

 

Nauczać i szkolić :phm do byłej treserki psów  albo instruktorki fitnes to chyba bym nie pojechała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba masz rację.

Jadąc tutaj spotkałam dziewczynę która drugi raz jechała do byłej nauczycielki. Ciągle ją pouczała we wszystkim ale plusem było że uczyła ją też języka. Po prostu musiała kogoś uczyć/pouczać. :d

 

Poprzednio byłam u nauczycielki.....nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać....pouczała we wszystkim....ale dałam radę....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a tak...to wieczorem porozmawiałem z rodziną....babcia już dziś przygotowała w szafce dużo ręczników...do poduszek się nie czepia....W ogóle mi nie asystuje i dobrze...i jest spokój. A agencja dostała meila i ok. Powiedziałem im, że jeżeli będzie wszystko ok, to siedzę tu planowo,a jak nie , to w styczniu robię myk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...