Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Łukasz napisał:

Betty,znam to od dawna.Ale pytaniem swoim sprawiłaś,że poszedłem do źródła,haha,do internetu. W gwarze wielkopolskiej słowo nynać oznacza ukołysać do snu,usypiać,idę spać...Jako przykład ... zmów paciorek i idź nynać. Na portalach społecznościowych też spotykałem się z takim zwrotem. Mam nadzieję,że rozwiałem wątpliwości,haha. Pozdrowienia. A tak a propos, to myślę,że Jontek też już pójdzie nynać,bo zaczął przynudzać.

 

hahahhahaha tylko Ty Łukaszku za szybko nie idz nynać!!! hahhahha bo się zasmucę:płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Jontek bez portek napisał:

taaa ja nie lubie ! Kto nie lubi jest taki czy taka ? Tylko  co innego z sexi kobitka figofago a co innego jak jakis podjaracz  lukac   i sie podniecac przecie  seksowac sie to normalka ale przyjemna to fakt . jak nie ma kobitki  i to atrakcyjnej to  szkoda jak ch....j ale zaraz tam gapic sie co ludziska w sypialni  ten teges to nie  to moze jak jaka  fajna laska sie myje hhyhhy. Betty popraw sie !

:hahaha::hahaha:może i lubisz pomarzyć:hahaha:może i chciałbyś normalko , może i szkoda ci tego z gumy co masz :hahaha: w nogawce, no to nie lepiej sobie lalkę gmową kupić  :hahaha: dawno się tak nie rozbawiłam przy tobie :hahaha: do jutra Jontek

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

:hahaha::hahaha:może i lubisz pomarzyć:hahaha:może i chciałbyś normalko , może i szkoda ci tego z gumy co masz :hahaha: w nogawce, no to nie lepiej sobie lalkę gmową kupić  :hahaha: dawno się tak nie rozbawiłam przy tobie :hahaha: do jutra Jontek

@erika jesteś bomba atomowa!!! a ja podpowiem jeszcze lalkę gumową z pełnym owłosieniem tu i tam ,,,atrakcja pełną gębą,,,ale sie też rozbawiłam,,,teraz dopiero Jontek nie będzie mógł spać,będzie marzył o lalce,,,hahhaha buziaki erika:hahaha::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@erika jesteś bomba atomowa!!! a ja podpowiem jeszcze lalkę gumową z pełnym owłosieniem tu i tam ,,,atrakcja pełną gębą,,,ale sie też rozbawiłam,,,teraz dopiero Jontek nie będzie mógł spać,będzie marzył o lalce,,,hahhaha buziaki erika:hahaha::love:

:hahaha::hahaha: oj będzie się działo u Jontka:hahaha: może coś opowie jutro i znowu będzie wesoło:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

:hahaha::hahaha: oj będzie się działo u Jontka:hahaha: może coś opowie jutro i znowu będzie wesoło:hahaha:

już spać nie może,,,bo myśli co tutaj piszemy,,,:hahaha: tak jemu się ta stronka spodobała ,Że swoje mądrosći nam jeszcze opisze , może pod innym nikiem? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie już czas ,musze moją PDP .. no i nyny .Acha dzisiaj miałam cudowny wieczór hm nie mogę pisać bo Jontkowi będzi przykro :hahaha: a jutro powtórka :hahaha: tak jak w tej piosence ..Jonek podpowiedz bo z tego wszystkiego zapomniałam:hahaha:                   A dla Was kochani :całus::love:

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
6 minut temu, erika napisał:

:hahaha::hahaha:może i lubisz pomarzyć:hahaha:może i chciałbyś normalko , może i szkoda ci tego z gumy co masz :hahaha: w nogawce, no to nie lepiej sobie lalkę gmową kupić  :hahaha: dawno się tak nie rozbawiłam przy tobie :hahaha: do jutra Jontek

no juz pora nyny ale jeszcze ta  z tym szyldem   czy herbem maczuga hhyhhy .Jak bym jak jakis  pojeb ...ny to pewne jaransko czyims seksem ale nie musze  rozpisywac sie o tym ile numerkow odwalam  bo nie mam potrzeby  sie chwalic i pierniczyc ogolnie o tym  -robie i git nie jestem erotoman gawedziarz  Kobitka zadowolona nie chodzi z dupskiem  i nie gledzi jak niedo.....pieszczona niech bedzie ale jest na to inne okreslenie ..Babo marze czy nie marze to moja sprawa nie twoja oblesna ruchawa. takiej jak ty subtelnej  laski hhyhhy to bym nie ......nawet na pustyni hhhyhhy ani chyba nikt w pace po recydywie.. Wal sie ! . kolego sorki spadam nyny ! Betty nie kolegowywuj sie z takimi bo cie zdemoralizujom hhhyhhhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Betty,znam to od dawna.Ale pytaniem swoim sprawiłaś,że poszedłem do źródła,haha,do internetu. W gwarze wielkopolskiej słowo nynać oznacza ukołysać do snu,usypiać,idę spać...Jako przykład ... zmów paciorek i idź nynać. Na portalach społecznościowych też spotykałem się z takim zwrotem. Mam nadzieję,że rozwiałem wątpliwości,haha. Pozdrowienia. A tak a propos, to myślę,że Jontek też już pójdzie nynać,bo zaczął przynudzać.

 

sprawiles sie na 6-tkę z wykrzyknikiem :) brawo i dziekuje,

co do przynudzacza to nie tylko Ty tak myslisz!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jontek bez portek
1 minutę temu, Blondi napisał:

a Ty jestes cały czas na golasa?

do czego to? Ma ochote mojego poogladac czy co? Druga napalona hhyhhy...Jeansy mam dofantazjuj reszte hhhyhhy. Nara !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość Jontek bez portek napisał:

do czego to? Ma ochote mojego poogladac czy co? Druga napalona hhyhhy...Jeansy mam dofantazjuj reszte hhhyhhy. Nara !

Sam się tak nazwałeś ,,Jontek bez portek" hallo????????

a ja jestem napalona na @Łukaszka , Ciebie zostawiam daleko daleko!!!oj bardzo daleko!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Florcia napisał:

@Blondi, to jest piękna piosenka, rozmarzyłam się...dziękuję:):):)

Wiem Florcia i nie jeden się rozmarzy co jeszcze żyje!!!:serce: a reszta smutasów do lamusa-hahahha

3 minuty temu, Betty napisał:
17 minut temu, Blondi napisał:

@Blondi mail :)

ok. lece -zadzieram kiecę i lecę-hahahah buzka

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

ok. lece -zadzieram kiecę i lecę-hahahah buzka

no kochana podziwiam Twoja podzielna uwage, brawo!!!! dziekuje za szybkie wiadomosci, Ty masz kondycje :) spac idz, bo jutro kolejnych gosci trzeba obskoczyc, co? i noge cwiczyc... tesknisz za mądralą? nie wiesz czy wyszedl ze szpitala? moze pisze list pt. Blondi wroc? :) nie zdziwilabym sie wcale a wcale.... w Wiedniu ulewa od 2 godzin, w koncu chlodno, trafilam do jakiejs dzielnicy tureckiej, 20-sty Bezirk, jak otwieram okno i slysze i glosy i muzyke to sie zastanawiam, czy to jeszcze wieden czy juz Ankara? Dzis w poludnie bylo w 1 Bezirku w Wiedniu na Stephansplatz starcie Kurdow z Turkami, obserwatorzy mowia, ze jak wojna to wygladalo... brrrr.... gdzie ja zyje.... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BettyOj mam kondycję ,,,mam, bym teraz potanczyła,,,a wszyscy śpią,,,szkoda,,

bardzo tęsknie za mądralą moją ,bo i on mnie chce-hahahhahahahahahaha jaka zgrana parka z nas,,,,Blondi wróci -chodz Blondi nie myslała już tam wracać,,,ale co tam ,doceniam ludzi,,a oni mnie,,,i tak kółko się kręci-hahahhaha

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Betty napisał:

@Blondi oj masz racje... masz... ja zawsze zamiast jakiegos nowego miejsca to wolalam wrocic tam, gdzie juz bylam, zawsze wiem co mnie czeka... a do nowego trzeba sie ciage przyzwyczajac od nowa i doprowadzac komus dom do porzadku zeby sie dalo samemu tam mieszkac...

a ja nie lubię rutyny,,już byłam kilka razy w jednym miejscu i była nuda nad nudami,,,i teraz też,nie chcialam tam wracać,,bo będzie rutyna -ale podołam ,,,bo lubię babcię a ona mnie tez uwielbia,,,więc będzie dobrze,,będą tańce i muzyka,,,będzie wesołośc i radośc,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz, chociaz raz jestem pierwsza, a nie znaczy to, ze dopiero wstalam, nie... to znaczy, ze u mnie w pracy juz po sniadaniu i porannej toalecie u pdp, teraz czas na moją :kawa: z Wami . zapraszam na :kawa::) milego dnia, u mnie po deszczu, wiec wreszcie pol stopnia moze chlodniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzis w poludnie bylo w 1 Bezirku w Wiedniu na Stephansplatz starcie Kurdow z Turkami, obserwatorzy mowia, ze jak wojna to wygladalo... brrrr.... gdzie ja zyje...."

Niby przed wojną uciekają, a w rzeczywistości sami ją sprowadzają.

Dzień dobry, smacznej kawki :) Dziś zapowiada się słoneczny dzień.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, emma napisał:

"Dzis w poludnie bylo w 1 Bezirku w Wiedniu na Stephansplatz starcie Kurdow z Turkami, obserwatorzy mowia, ze jak wojna to wygladalo... brrrr.... gdzie ja zyje...."

Niby przed wojną uciekają, a w rzeczywistości sami ją sprowadzają.

Dzień dobry, smacznej kawki :) Dziś zapowiada się słoneczny dzień.

dokladnie... uciekaja, a pozniej sami prowokuja.... i jak tu ludziom pomagac.... dostali tyle gratis od Austrii a teraz chca miec Turcje w Austrii... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Betty napisał:

raz, chociaz raz jestem pierwsza, a nie znaczy to, ze dopiero wstalam, nie... to znaczy, ze u mnie w pracy juz po sniadaniu i porannej toalecie u pdp, teraz czas na moją :kawa: z Wami . zapraszam na :kawa::) milego dnia, u mnie po deszczu, wiec wreszcie pol stopnia moze chlodniej :)

Witam @Betty ja tez już po , a teraz piję z Wami :kawa:  smaczną @Betty betunia zrobiłas:love: .A ja dzisiaj mam znowu wolne . Pozdrawiam i :love: dla Wszystkich 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...