Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondi napisał:

Jeszcze trochę,,  @Mirelka1965 jeszcze muszą mnie tutaj, w co niektórych miejscach zobaczyć,,:święty: a zimę taką ze śniegiem bardzo lubię,,bo jest tak czysto i biało,,a ja przygotowana z ubrankami na taką pogodę,,:love: oj zachwyca się ,,wiesz,że mnie dużo rzeczy zawsze cieszyło i cieszy,, jestem jak dziecko,,,:)

I.... właśnie bardzo dobrze, że czerpiesz radość z małych rzeczy, bo to one składają się na większą całość. Cieszę się też razem z Tobą z faktu, że czerpiesz radość życia całymi garściami, bo chwila nie trwa wiecznie, a życie właśnie składa się z małych chwil . Ważne jest TU I TERAZ. Nie każdy ma przywilej  zobaczyć moment. Umiejętność patrzenia niestety nie każdy posiada , chociaż każdy ma oczy. 

Nie zwracaj uwagi na klepsydrę:626_hourglass_flowing_sand:, bo łatwo sobie z nią poradzić, wystarczy rozum i odrobina siły, aby na nowo pobudzić chwilę i nowe doświadczenia do plecaka wrzucić

Tu na profilu jest wiele silnych osób, i jest mi bardzo przyjemnie to obsewować. Jeszcze przed snem pozdrawiam wszystkich Atlasów i Atlaski (chociaż o Atlaskach w mitologii nikt nie wspominał, a wiemy , że są wśród nas :dobrze:).    Może  bogini Atlaska to właśnie dziecko jest ? Boginiom wolno więcej, nawet śmiać się jak dziecko i zęby suszyć od rana do wieczora :d. Fotka fotką, a przecież każdy wie, że bez kobiety i Atlas straciłby sens życia (niby komu miałby imponować swoją siłą ?)

atlas.jpg

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Heidi napisał:

I.... właśnie bardzo dobrze, że czerpiesz radość z małych rzeczy, bo to one składają się na większą całość. Cieszę się też razem z Tobą z faktu, że czerpiesz radość życia całymi garściami, bo chwila nie trwa wiecznie, a życie właśnie składa się z małych chwil . Ważne jest TU I TERAZ. Nie każdy ma przywilej  zobaczyć moment. Umiejętność patrzenia niestety nie każdy posiada , chociaż każdy ma oczy. 

Nie zwracaj uwagi na klepsydrę:626_hourglass_flowing_sand:, bo łatwo sobie z nią poradzić, wystarczy rozum i odrobina siły, aby na nowo pobudzić chwilę i nowe doświadczenia do plecaka wrzucić

Tu na profilu jest wiele silnych osób, i jest mi bardzo przyjemnie to obsewować. Jeszcze przed snem pozdrawiam wszystkich Atlasów i Atlaski (chociaż o Atlaskach w mitologii nikt nie wspominał, a wiemy , że są wśród nas :dobrze:).    Może  bogini Atlaska to właśnie dziecko jest ? Boginiom wolno więcej, nawet śmiać się jak dziecko i zęby suszyć od rana do wieczora :d. Fotka fotką, a przecież każdy wie, że bez kobiety i Atlas straciłby sens życia (niby komu miałby imponować swoją siłą ?)

atlas.jpg

Oooooo. @Heidi się pojawiła z poematem o Atlasie i .....Kaśce Kariatydzie ;) Bo taka Atlaska to wypisz-wymaluj 5a2590cbec732_pobrane(1).jpg.21e7be5e2d6fc65777fad616e1da8011.jpg jak ona :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się że załatwiłam dzisiaj sprawę z tabletkami na tarczycę dla babci , żeby przyjmowała je przed jedzeniem . :oklaski: Bratanica babci zapomniała przyjechać naszykować tabletki na kolejne dwa tygodnie , więc zadzwoniłam do niej i powiedziałam , że wyjątkowo mogę je podać choć jest to zabronione . Wykorzystałam okazję , by mieć wykaz przyjmowanych leków . Kiedy  bratanica pojawiła się  powiedziałam jej , że lekarka popełniła błąd nie zaznaczając jak ważne jest przyjmowanie tych hormonów minimum pół godz przed jedzeniem i jakie to jest ważne . Kobieta była zmieszana , więc dyplomatycznie wytłumaczyłam , że to nie jej wina tylko lekarki . ;)  Ja czuję się spokojniejsza , babcia będzie zdrowsza , a bratanica nauczyła się , że trzeba dokładnie rozmawiać z lekarzami . :d  Nie rozumiem tylko dlaczego babci siostra rozmawiała ze mną na ten temat , a ponad rok czasu milczała i nie zwróciła kobiecie uwagi O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Jeszcze 5 dni :d:oklaski::hura::hura::wino:

Tylko 5 dni ,które mogą być wiecznoscią,,bo jak sie tak bardzo chce do domku to wleką się te dni,,jak ślimaczydła ,,,a jeszcze bez internetu:smutek: ale wszystko potrafimy przetrwac ,,albo jeszcze mało tego to fajek brakuje ,,a wtedy odpalać potrafię jeden za drugim,,chyba z podniecenia zjazdu:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz busa zamówiłam tak na wszelki wypadek, żeby miejsc nie zabrakło . Powrót to na 100% ten do pracy po świętach, do domu to jeszcze nie wiem . Poinformowałam, ze decyzje moge jeszcze zmienić . Wszystko zalezy od pogody . Jak będzie "majowa pogoda " to mąz po mnie przjedzie . Pewnie juz czas wyruszyć na jakies domowe zakupy . Czas leci szybko, obawiam sie,że sie zagapię. Kupiłam tez mojemu podopiecznemu prezent pod choinkę. To rasowy kibic, bardzo przezywa mecze. W Aldi były kalendarze dla kibiców , około 5 € kosztował . Będzie bardzo zadowolony i ja też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Tylko 5 dni ,które mogą być wiecznoscią,,bo jak sie tak bardzo chce do domku to wleką się te dni,,jak ślimaczydła ,,,a jeszcze bez internetu:smutek: ale wszystko potrafimy przetrwac ,,albo jeszcze mało tego to fajek brakuje ,,a wtedy odpalać potrafię jeden za drugim,,chyba z podniecenia zjazdu:oklaski:

Na szczęście jestem zmarzluchem i tylko to powstrzymuje mnie od zapalenia kolejnego papierosa :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, violka napisał:

Pochwalę się że załatwiłam dzisiaj sprawę z tabletkami na tarczycę dla babci , żeby przyjmowała je przed jedzeniem . :oklaski: Bratanica babci zapomniała przyjechać naszykować tabletki na kolejne dwa tygodnie , więc zadzwoniłam do niej i powiedziałam , że wyjątkowo mogę je podać choć jest to zabronione . Wykorzystałam okazję , by mieć wykaz przyjmowanych leków . Kiedy  bratanica pojawiła się  powiedziałam jej , że lekarka popełniła błąd nie zaznaczając jak ważne jest przyjmowanie tych hormonów minimum pół godz przed jedzeniem i jakie to jest ważne . Kobieta była zmieszana , więc dyplomatycznie wytłumaczyłam , że to nie jej wina tylko lekarki . ;)  Ja czuję się spokojniejsza , babcia będzie zdrowsza , a bratanica nauczyła się , że trzeba dokładnie rozmawiać z lekarzami . :d  Nie rozumiem tylko dlaczego babci siostra rozmawiała ze mną na ten temat , a ponad rok czasu milczała i nie zwróciła kobiecie uwagi O.o

Brav dziewczynka....jesteś urodzoną dyplomatką :oklaski::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

chodzcie do mnie mnie popalić,,mam tyle sztang fajek ,że musi mi ktoś pomoc,,bo słodziak zaraz będzie znowu chciał jechac na Czechy:święty: a ja tym razem z nim,,do następnego ślicznego miasteczka,,,czemu nie!!!

Już pędzimy.... @violka, @jolantapl., @lucyna.beata lecimy dziewczyny....:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

A ja palę i sie obżeram,,:rozpacz: i szukam dużych spodni-hahahha :oklaski: ja nie mogę siedzieć w domu,,ja muszę na gimnastyki ,,,,na rowery,,a tu elektryczne mnie czekają,,woda ze mnie wyciągnie fett:kopara:

Każdy robi to co lubi :oklaski: Getry sobie kup to nie będą cisnąć :oklaski: A lepiej od wody to sex wyciąga tłuszcz :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...