Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czasami myślę, czy to takie czasy nastały, by nawet dla znikomej korzyści kogoś  w różne rzeczy wrabiać.  Brak zaufania to konsekwencja tego co nas ze strony innych ludzi spotyka. Ot co. 

Często najlepiej i szczerze rozmawia się z przypadkowymi ludzmi, których już więcej możemy nie spotkać.  Znajomi czy koledzy w pracy, w naszym przypadku zmienniczki mogą nam zrobić "kuku". 

Ludzie tak kłamią, że aż na odległość widać "jak im się z głowy kurzy".  To trzeba być okropnym ignorantem, by tego nie zauważyć.  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, LENA_57 napisał:

Witajcie. Czasami myślę, czy to takie czasy nastały, by nawet dla znikomej korzyści kogoś  w różne rzeczy wrabiać.  Brak zaufania to konsekwencja tego co nas ze strony innych ludzi spotyka. Ot co. 

Często najlepiej i szczerze rozmawia się z przypadkowymi ludzmi, których już więcej możemy nie spotkać.  Znajomi czy koledzy w pracy, w naszym przypadku zmienniczki mogą nam zrobić "kuku". 

Ludzie tak kłamią, że aż na odległość widać "jak im się z głowy kurzy".  To trzeba być okropnym ignorantem, by tego nie zauważyć.  

Nie trac wiary w ludzi . Sporo jest ludzi życzliwych i trafiamy na takich . Tylko, że kłamczuchy i oszustki maja większa siłę przebicia. Dlatego ja ciągle pisze o tym, nie chce mieć problemów i nie zaciesniam znajomości z wszystkimi. Pilnuje swojego czasu na szteli i nie opowiadam nic, ani o podopiecznym ani o jego rodzinie, bo potem to jest wykorzystane przeciwko mnie. Człowiek z dobrego serca powie , ostrzeże  - szkoda słów.  Dziwimy sie , że agencje nas wykorzystują, że rodziny podopiecznych daja do wiwatu .Skoro same nie potrafimy sie uszanować, to kto nas uszanuje ? Dobrymi radami to można więcej szkody zrobic jak pozytku. A takie "kuku" od swoich bardziej boli .

A  to przestroga dla takich maluczkich .

pinokio.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Gdzie jesteście , hop, hop :):):) :).

 

Piękny nosek Pinokia znalazłaś. 

Aga ja jestem numeryczna siódemka. Jak ktoś krzywdę takiej siódemce zrobi, to mu los tak odpłaci, że się nie pozbiera.  Ale niektórzy próbują nie zdaja sobie sprawy co ich czeka. 

Bo kto dołki pod kimś kopie ten sam w nie wpada.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LENA_57 napisał:

Piękny nosek Pinokia znalazłaś. 

Aga ja jestem numeryczna siódemka. Jak ktoś krzywdę takiej siódemce zrobi, to mu los tak odpłaci, że się nie pozbiera.  Ale niektórzy próbują nie zdaja sobie sprawy co ich czeka. 

Bo kto dołki pod kimś kopie ten sam w nie wpada.

Tak zawsze jest . Tylko nie wszystkim to przeszkadza. Otrzepią się i kopią dalej . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...