Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Chleba nie piekłam ale bułeczki już tak. Byłam raz w miejscu gdzie zakupy robiła córka raz na tydzień i jak dostałyśmy na tydzień 9 kromek chleba to upiekłam bułeczki. :d:d:d
 

@Maria Jolantazartujesz??

to wychodzi???? nawet nie wiem jak policzyc:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłabym muzyczkę dla @violka, ale boję się, że mnie zagryzie ;) Dla @jolantapl. jakiś gorący obrazek ciacha, ale mam obawy, że dostanę w łeb :p To co mam zrobić, żeby się ujawniły osoby do klepania? Aaaaa....plotki....:hura: No dobra....to wam powiem, że do przyszłego czwartku nie muszę latać na drugą stronę :oklaski: Urlopik mam :oklaski: To zaczy, nie urlopik, tylko luuuuzik, ale też jest fajnie :oklaski: Gotować będę tylko dla dziadków i siebie, czyli mniej niż 1,5 godziny dziennie przy garach :oklaski: A minus jest taki, że więcej czasu będę miała na sprzątanie :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chleba nie piekłam ale bułeczki już tak. Byłam raz w miejscu gdzie zakupy robiła córka raz na tydzień i jak dostałyśmy na tydzień 9 kromek chleba to upiekłam bułeczki. :d:d:d
 

I jak wrażenia? Lepsze swoje, czy te dmuchane z marketu? Robiłaś pszenne, czy orkiszowe? A może żytnie? Na zakwasie, czy na drożdżach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wroce do wypeikow chleba ale zdecydowanie pozniej bo poki c...babcia do mycia mnie wzywa a to zajmie jakies 40 minut do godziny wiec poki co do potem 

a jutro gdyby juz dzisiaj sie nie udalo..oczywiscie pyszna goraca aromatyczna:kawa:

kto stawia????

Ty!!! :p Albo @Maria Jolanta :oklaski: Nasza kawiarka @Blondi się urlopuje, to musicie dziewczyny się starać nas rozpieszczać:haha::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wstawiłabym muzyczkę dla @violka, ale boję się, że mnie zagryzie ;) Dla @jolantapl. jakiś gorący obrazek ciacha, ale mam obawy, że dostanę w łeb :p To co mam zrobić, żeby się ujawniły osoby do klepania? Aaaaa....plotki....:hura: No dobra....to wam powiem, że do przyszłego czwartku nie muszę latać na drugą stronę :oklaski: Urlopik mam :oklaski: To zaczy, nie urlopik, tylko luuuuzik, ale też jest fajnie :oklaski: Gotować będę tylko dla dziadków i siebie, czyli mniej niż 1,5 godziny dziennie przy garach :oklaski: A minus jest taki, że więcej czasu będę miała na sprzątanie :smutek:

Nie mam internetu , więc jak trafię na fajny film w telewizji ,to nie mogę sobie odmówić :sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@Maria Jolantazartujesz??

to wychodzi???? nawet nie wiem jak policzyc:kopara:

Ta która robiła zawsze zakupy wyjechała na urlop i zakupy robiła druga córka. Napisałam że ma kupić chleb to kupiła. Jeden malutki krojony. :szydera: W następnym tygodniu napisałam że ma kupić trzy chleby. Za to mięsko i wędlinki kupowała pierwsza klasa. :d

 

Bułeczki upiekłam maślane, szybko i bezboleśnie. Gdzieś tutaj przepis wstawiałam. Część upiekłam z marmoladą. Dobre ale bez zachwytu. Za to nieustannie zachwycam się niemieckimi wypiekami z piekarni.

Jutro raniutko znów lecę po bułeczki skoro podopieczna je lubi ?

Ale tak między nami to ona ani razu mnie nie prosiła bym rano dymała po bułeczki. To JA uwielbiam świeże bułeczki na śniadanie. :trele::oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ta która robiła zawsze zakupy wyjechała na urlop i zakupy robiła druga córka. Napisałam że ma kupić chleb to kupiła. Jeden malutki krojony. :szydera: W następnym tygodniu napisałam że ma kupić trzy chleby. Za to mięsko i wędlinki kupowała pierwsza klasa. :d

 

Bułeczki upiekłam maślane, szybko i bezboleśnie. Gdzieś tutaj przepis wstawiałam. Część upiekłam z marmoladą. Dobre ale bez zachwytu. Za to nieustannie zachwycam się niemieckimi wypiekami z piekarni.

Jutro raniutko znów lecę po bułeczki skoro podopieczna je lubi ?

Ale tak między nami to ona ani razu mnie nie prosiła bym rano dymała po bułeczki. To JA uwielbiam świeże bułeczki na śniadanie. :trele::oklaski:

Mój dziadek ma piekarnię więc za pieczenie się nawet nie biorę konkurencji jego firmie nie chce robić bo i pieczywo i ciasta mam z tej piekarni a są na prawdę pyszne te wyroby a raczej wypieki :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, jolantapl. napisał:

W naszej pracy nie ma nadgodzin bo dobę trzeba by było wydłużyć O.o;)

@jolantapl.

uhm...no w sumie...czasu ciagle za malo..ech..

ale mimo tych niedogodnosci jakos sie odnajduje w tej profesji chociaz slyszalam ze to nie zawod ale...niejednokrotnie koniecznosc...kiedy na zakrecie kobieta lub mezczyza nie bardzo wie co zrobic ze swoim zyciem i jak ruszyc z miejsca a potem tak juz zostaje i sie ciagnie..z reguly do emerytury..

tak czy inaczej 

milego dzien dobry :kawa: wlasnie zrobilam....pachnie na km...zapraszam zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro i w niedziele ma wolne od gotowania:hura::oklaski:....jestesm sama z moja pdp wiec pewnie zrobie sobie schabowe z....selera...do tego moze ryz pieczarkami a moze quinoa?? hmmm...

zimno...termometr ...-5:rozpacz::smutek::szok:

nikogo nie ma wiec...:kawa2:sama pije 

i czekam

czekam 

czekam...

moje torby tez czekaja:szok:....kierowca nie moze do mnie  jakos...."zabladzic" zeby je zabrac do domku:smutek:

mam nadzieje ze nie zostane z walizami na sam koniec 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...