Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie ma to jak podopieczna o 2;30 wchodzi zapytać czy mam otwarte okno. :szydera:

Już po moim spaniu. :(

 

@Maria Jolanta

wspolczuje...znam to...dlatego walcze o przespane noce..i poki co spie...wprawdzie moje spanie konczy ot tak jak teraz bo ale nie przyrwam w srodku

to co....:kawa:?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wstawac spiochy...zapraszałam @mari jolante ale chyba poszla spac:$

:kawa::kawa::kawa: komu komu bo sty:oklaski:gnie

:kąpiel::trele::papieros:@mirelka 1965, @blondi  i inni palcacy idziemy na dymka....:szept:obgadamy plan dnia

zrobilam wczoraj chclebek figowy moze masz ktos ochote??

zapraszam zapraszam:371_bread:...poowoli powoli dla kazdego starczy...:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Jedna z niezarozumiałych dziewczyn z Pomorza melduje, że już siorbie :kawa: i na :659_smoking: już była :cześć3: Mamy kolejny piękny dzionek :oklaski: Witajcie :cześć2:

Niezarozumiała dziewczyno jak już tak szczerzysz się do moderatora to wspomnij mu,żeby można było do jednego postu kliknąć i lubię to i zgadzam się bo ja ciągle mam dylemat co dać a chciałabym czasami i to i to:szept::całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Niezarozumiała dziewczyno jak już tak szczerzysz się do moderatora to wspomnij mu,żeby można było do jednego postu kliknąć i lubię to i zgadzam się bo ja ciągle mam dylemat co dać a chciałabym czasami i to i to:szept::całus:

Ostatnimi czasy @Moderatorowi znudziła się adoracja :oops: Piszę i kołatam w innych sprawach i bez odzewu :( Może napisz sama do niego? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ostatnimi czasy @Moderatorowi znudziła się adoracja :oops: Piszę i kołatam w innych sprawach i bez odzewu :( Może napisz sama do niego? :|

Myślę, że moderator tego nie robi. To informatyk taki od spraw technicznych musi zadziałać. Pewnie urlop ma albo nie jest doskonały . Ja pisze tylko na forum, lubie głośno i wyraźnie. I tez nic nie pomaga.:gra::gra:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aga1 napisał:

Myślę, że moderator tego nie robi. To informatyk taki od spraw technicznych musi zadziałać. Pewnie urlop ma albo nie jest doskonały . Ja pisze tylko na forum, lubie głośno i wyraźnie. I tez nic nie pomaga.:gra::gra:

No, ale z emotkami to zadziałali szybko...:zwyciezca: Metoda kija :ostrzegam: i marchewki :cmok:nie działa :smutek:CO jeszcze, poza czekaniem, możemy zrobić?  :szok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i czekam. Podopieczny spi :) . Wczoraj pierwszy raz podałam tabletke nasenną. Nie wiem czy spał , czy tylko podsypiał . Może teraz odrabia zaległości ? . Dopiem sie jak juz bedzie na chodzie. Ale jak znam rzeczywistość to usłyszę taki komentarz  " proszę więcej  nie podawać mi tej tabletki " . Spał bardzo dobrze do tej pory, ostatnio jednak boli go kikut po amputowanej nodze . A na to tabletka na sen nie pomoże. Plastra przeciw-bólowego nie da sobie przykleić . I tak kółko sie kreci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie ma to jak podopieczna o 2;30 wchodzi zapytać czy mam otwarte okno. :szydera:

Już po moim spaniu. :(

 

Jak się troszczy o ciebie ta twoja babcia,żebyś katarku nie dostała :) tylko szkoda,że dopiero o tej godzinie jej się przypomniała o to okno zapytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasnęłam przed piątą i zaspałam. W te pędy do sklepu po świeże bułeczki a troszkę mam, jakieś 1,5 kilometra z buta w jedną stronę. Bo ja leniwa jestem i nie chce mi się autka z garażu wyprowadzać na spacer. :szydera:

A tak na serio to lubię z buta łazić na zakupy, szybciutko, aż do zmęczenia. Wiadomo że jak z podopiecznymi to pomalutku spacerkiem więc taki sprint dobrze mi robi. Tylko na małe zakupki idę sama bo na większe to już jednak lepiej autkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jak się troszczy o ciebie ta twoja babcia,żebyś katarku nie dostała :) tylko szkoda,że dopiero o tej godzinie jej się przypomniała o to okno zapytać ;)

Odwrotnie. To raczej było zdziwienie że mam zamknięte okno.

Ona ma lodówkę w sypialni a ja ciepełko. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Odwrotnie. To raczej było zdziwienie że mam zamknięte okno.

Ona ma lodówkę w sypialni a ja ciepełko. :d:d:d

 

To tak jak ja zawsze na noc zostawiam otwarte w tym sezonie chyba 2 czy 3 razy spałam przy zamkniętym ale chociaż ostatnio nikt mi do pokoju nie wchodzi i z hukiem i trzaskiem tego okna nie zamyka :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jolantapl. napisał:

Dobrze,że nie nago :p bo wtedy nie wiadomo by było kto komu ma zapłacić :p

:d A ja ostatnio jechałam ubrana w trapery , spodnie , golf po same uszy i pan kierowca  nie wziął kasy ode mnie za podróż :haha:Mam większe chody u Twoich kolegów jak Ty  :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie ma to jak podopieczna o 2;30 wchodzi zapytać czy mam otwarte okno. :szydera:

Już po moim spaniu. :(

 

Dlatego mądre opiekunki zamykają swój pokój na klucz :p osobiście tylko na jednej szteli zamykałam się , ale to było u zaawansowanej demencji , z atakami paniki . Bałam się , że pewnej nocy pomyli mnie z intruzem i zrobi mi jakieś kuku podczas snu O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...