Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No, obejrzałam znów filmik o opiekunkach. Taki start w nowy dzień.... Dziwny....

A teraz pora wziąć się za robotę. Ale powolutku, jest wcześnie. :d

 

@Maria Jolanta eeetam...wiesz ze my pijac kawe robimy inne rzeczy jednoczesnie to dlatego mamy czas zdazyc ze wszystkim :d..to tylko w w DE najpierw jedno potem drugie...razem se ne da...za trudne..

nie masz nic innego ogladania??? wez sobie riwiere dla dwoja z brosnanem ..to sie posmiejsz chociaz:p

bo i smieszny i brosnan coraz smaczneiszy dla oka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już piję z Wami :kawa::kawa::kawa:,,dzięki -pycha:kawa2: piję, taką jaką lubię najbardziej, ,,świeżo mielona z automatu:oklaski: mnie nawet budzik nie musi budzic,,sama sobie jestem budzikiem,,6 godz, to ja na nogach,, widzę ,że chyba już  tak mam,,Miłego Dnia,pracusie ,,:serce::love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

 

nie masz nic innego ogladania??? wez sobie riwiere dla dwoja z brosnanem ..to sie posmiejsz chociaz:p

bo i smieszny i brosnan coraz smaczneiszy dla oka

Ja rzadko coś naprawdę oglądam w tv, zazwyczaj telewizor sobie a ja sobie. Tutaj oglądam niemieckie programy ale w poprzednim miejscu miałam nawet TV Trwam. :d:d:d

Ten film to gdzie mogę obejrzeć ? Bo ja niekumata w tym temacie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie w salonie i piję z Wami kawkę,,a tu cyk swiatełka mi się zapaliły obok w jadalni,tam mamy 4 okna ,takie półkole i się ślicznie nastrojowo rozjasniło,,za chwilę akwarium się włączyło,a akwarium przepiękne 400l, zadbane ,,na tarasie mam 3 kule świecące całą noc ,,Wszyscy oszczędzają a tutaj na bogato z elektryką,,wszędzie jest tak jak lubię,,:love::serce::oklaski::tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lenia :| Dziadki tłuką się już u góry, ja siorbię :kawa: na dole, dzisiaj mamy dzień kąpania, ale jakoś taka ociężała jestem :$ I paluszki po klawiaturze też jakoś tak niesprawnie biegają :| Całe szczęście, że półmetek za mną :d 21 dni- oczko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Siedzę sobie w salonie i piję z Wami kawkę,,a tu cyk swiatełka mi się zapaliły obok w jadalni,tam mamy 4 okna ,takie półkole i się ślicznie nastrojowo rozjasniło,,za chwilę akwarium się włączyło,a akwarium przepiękne 400l, zadbane ,,na tarasie mam 3 kule świecące całą noc ,,Wszyscy oszczędzają a tutaj na bogato z elektryką,,wszędzie jest tak jak lubię,,:love::serce::oklaski::tak2:

Spadaj lepiej w bety do słodziaka :cool: Obudzi się i będzie cię szukał, a jak nie znajdzie to jeszcze pomyśli, że go porzuciłaś :love: Leć do swojego księcia pocałunkiem budzić :d I mówię to z premedytacją, bo te światełka mnie denerwują, za jasno jest :d Najpierw @aga1 wyskoczyła z budzikiem, potem naczyniami hałasowała,  a teraz ty świecisz prosto w oczy.....:p

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam lenia :| Dziadki tłuką się już u góry, ja siorbię :kawa: na dole, dzisiaj mamy dzień kąpania, ale jakoś taka ociężała jestem :$ I paluszki po klawiaturze też jakoś tak niesprawnie biegają :| Całe szczęście, że półmetek za mną :d 21 dni- oczko ;)

Daję Ci kopa do działania ,,co dzisiaj wszyscy tacy rozleniwieni,,co jest:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Spadaj lepiej w bety do słodziaka :cool: Obudzi się i będzie cię szukał, a jak nie znajdzie to jeszcze pomyśli, że go porzuciłaś :love: Leć do swojego księcia pocałunkiem budzić :d I mówię to z premedytacją, bo te światełka mnie denerwują, za jasno jest :d Najpierw @aga1 wyskoczyła z budzikiem, potem naczyniami hałasowała,  a teraz ty świecisz prosto w oczy.....:p

Ale te światełka są takie intymne ,,już lece ,,lecę do mojego słodziaka,,:serce: dobrze wiedział ,co sobie wziąl do domu,,hahahha chodzący budzik jestem :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja rzadko coś naprawdę oglądam w tv, zazwyczaj telewizor sobie a ja sobie. Tutaj oglądam niemieckie programy ale w poprzednim miejscu miałam nawet TV Trwam. :d:d:d

Ten film to gdzie mogę obejrzeć ? Bo ja niekumata w tym temacie.

 

@Maria Jolantaa na cda naprawde fajna komedia...na rozluznienie...o sorki...w tym gronie nie powinnam uzywac slow kojarzacych sie z procesami fizjologicznym :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ale te światełka są takie intymne ,,już lece ,,lecę do mojego słodziaka,,:serce: dobrze wiedział ,co sobie wziąl do domu,,hahahha chodzący budzik jestem :oklaski:

I wyściskaj go od nas :cmok:Nie dałaś zrobić nam tego osobiście :smutek:to naszym posłem bądź chociaż :haha:I mocno ściskaj! :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I wyściskaj go od nas :cmok:Nie dałaś zrobić nam tego osobiście :smutek:to naszym posłem bądź chociaż :haha:I mocno ściskaj! :oklaski:

@Mirelka1965moja droga to ostatnie slowo brzmi conajmniej....dwuznacznie...mozesz odrobine skorygowac swoje intencje bo sie rozprosze...i zamiast gotowac obiad bede miala mysli w zupenie innym miejscu a jak bede gotowala jajko dla dunczyka to pomyslec o ...jajuO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965moja droga to ostatnie slowo brzmi conajmniej....dwuznacznie...mozesz odrobine skorygowac swoje intencje bo sie rozprosze...i zamiast gotowac obiad bede miala mysli w zupenie innym miejscu a jak bede gotowala jajko dla dunczyka to pomyslec o ...jajuO.o

Nic nie będę korygować :trele: Jajo to jajo :haha:A ściskać to nie znaczy nic innego, jak ściskać :trele: No i jeszcze jakiś całusek do tego :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nic nie będę korygować :trele: Jajo to jajo :haha:A ściskać to nie znaczy nic innego, jak ściskać :trele: No i jeszcze jakiś całusek do tego :cmok:

acha...no dobra..moze tylko ja ma tak...bogata wyobraznie:d

ide gotowac...jaja

milego i do spisania potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podopieczny jeszcze śpi. Coś z nim nie tak. Niby nic mu nie dolega, ale widzę, że słabnie z każdym dniem . Listopad to mc zły, zwłaszcza dla starszych ludzi . Dzieki kalendarzowi za to, że zwija juz ten mc. A wnet Mikołaj zapuka do naszych okien . Ja mam tu co roku obfitego Mikołaja z kopertą :) . W czapce przychodzi tylko po kapciach go poznaję, że z daleka nie przybywa .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...