Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Tylko Ci co naszymi rodzimymi złotówkami pogardzili cieszą się ze spadku franka :p A jak będziesz pracować w Szwajcarii , to ma rosnąć , czy spadać ?:p

Ja nie pogardziłam >:( Nie słuchaj co media gadają :ostrzegam: Zdolność kredytową miałam na franki, a nie na złotówki :oops: I czuję się oburzona wrzucaniem.mnie do jednego worka z chytrusami :przekleństwa: A do Szwajcarii nie jadę, więc niech spada, jak najszybciej spada, na łeb, na szyję niech spada :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam zażyć świeżego powietrza przed snem ;) a tam, pod jaworem znowu Filon stoi :tak2: I dylemat znowu mam O.o W czyich ramionach zasnąć? :o Trudny wybór...Ale niczym Scarlett O'Jara pomyślę o tym jutro... ;) Zatem kochani moi, księżyc świeci w trzeciej kadrze, mnie już bardzo też się spać chce :68_sleeping: Czas zatem do :683_bed: się szykować, na kolejny piękny dzień się przygotować :35_thinking: I jak co dzień żegnam się z wami takimi samymi słowami: dobranoc Opiekunkowo :1007_hearts: Do jutra kochani :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, aga1 napisał:

Starego mysliwego ? ja juz kombinuje jak do tego lasu sie dostać, o ktorym @Blondi pisała.

:oklaski:jeszcze drogi są prywatne,,lasy i drogi:oklaski: po ciemku dojdziesz do lasu,,las jak las,,Zaczekaj na porę grzybobrania ,,ja już nie odpuszczę ,,wyrwę pierwsza w las:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Poszłam zażyć świeżego powietrza przed snem ;) a tam, pod jaworem znowu Filon stoi :tak2: I dylemat znowu mam O.o W czyich ramionach zasnąć? :o Trudny wybór...Ale niczym Scarlett O'Jara pomyślę o tym jutro... ;) Zatem kochani moi, księżyc świeci w trzeciej kadrze, mnie już bardzo też się spać chce :68_sleeping: Czas zatem do :683_bed: się szykować, na kolejny piękny dzień się przygotować :35_thinking: I jak co dzień żegnam się z wami takimi samymi słowami: dobranoc Opiekunkowo :1007_hearts: Do jutra kochani :cmok:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tczka mu się na tym zebraniu,,albo ma poliki piekące,,:oklaski::$ spadam ,też ,,zmęczona trochę jestem,,a już moja pora ,,ale trzeba się trochę już przestawic z godzinami,,teraz nie musze leciec wczesnie spac aby czekać jutrzejszego dnia,,teraz wolnośc Tomku w swoim domku,,,Dobranoc kochani:spioch::serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

O....o, a mnie dzięki wielkiej potrzebie umiejetności poprawnego porozumiewania  się/wyrażania emocji udało się nawiązać dobre relacje już na samym wejściu do domu PoP. Mianowicie zaproponowałam, aby PoP była moją nauczycielką, bo moja gramatyka jest chora. Nawet nie macie pojęcia jaki blask radości na twarzy PoP był zauważalny moim gołym okiem. Pop poczuła się ekspertem, poczuła się potrzebną.  Ten fakt spowodował naszą wzajemną empatię. Jednym słowem spotkały się dwie kalekie osoby i wzajemnie sobie pomagały. Bardzo uczciwe jest przyznać się , że nie jesteśmy doskonali.  Pop nie epatowała agresją co do tej pory miało często miejsce. Baaaa, nawet PoP wykazała się podczas nauki dużą dozą humoru, było bardzo wesoło. Rodzina PoP była zaskoczona jej poprawnym zachowaniem . Podstawy niemieckiego mam za szkoły średniej, ale to było 100 lat temu. Z podstawami jest na pewno łatwiej, ale życie pisze swoje scenariusze.  Na pewnym etapie życia mamy przekichane, bo problemy ze słyszeniem mają duży wpływ na naukę i  mowę. Ja na ten przykład słyszę tylko słowo "masz" innych słów nauka przychodzi mi ciężko, a to wszystko przez to, że skończyłam 5 lat życia dawno temu . Obecnie mam w torebce zawsze mądre książki  z pismem obrazkowym i w wolnej chwili studiuję. Do tego aplikacja na androidzie i tłumacza gadułę. 

a363f292fa6d1755b7b7de6119457188.jpg

Jakie masz ksiazki z pismem obrazkowym do nauki?

A wiewiorki tu mam az 3 !! Ale nie takie eleganckie,

Karmie je orzeszkami ziemnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Czochraj się, czochraj ! Ja to chcę zobaczyć. :haha:

Kawka zrobiona, więc dołączam do @lucyna.beata. Kto następny ? :d

 

 

@Maria Jolanta

oni jeszcze pewnie spia...ale wiesz moze aromat :kawa: ich wybudzi...

do roboty do roboty moi drodzy czas na lenistwo minal...:d

a serio...pogoda tu jakas masakryczna leje leje leje...

no ale listopad mamy co nie?

kiedy do domku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...