Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Takie urządzenie to by Cię dopiero po telepało ,że na  6 tygodni by Ci starczyło :p

Bo do tego urządzenia potrzeba dwóch przypałów:17_heart_eyes::17_heart_eyes:  podczas telepania ciala się będą mieszac:17_heart_eyes: super sprzęcicho,,aby tylko nikomu do głowy ten pomysl nie przyszedl i nie wymontowal z auta i próbował:kopara::39_angry::przekleństwa:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja tak tradycyjnie z innej beczki ;) Czy my piliśmy wspólnie popołudniową :kawa:? Mam wrażenie, źe ten wspaniały zwyczaj zanika :trele: A tak fajnie się przy niej :dyskusja: i  :szept:. Ludkowie...przywróćmy ten wspaniały obyczaj :sos:

Może dlatego ostatnio zapominamy bo @Blondi i @violka nie mają neta ,@Łukasz na urlopie a u mnie się nie pije tradycyjnej po południowej kawy no i @Heidi w sanatorium ,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Bo do tego urządzenia potrzeba dwóch przypałów:17_heart_eyes::17_heart_eyes:  podczas telepania ciala się będą mieszac:17_heart_eyes: super sprzęcicho,,aby tylko nikomu do głowy ten pomysl nie przyszedl i nie wymontowal z auta i próbował:kopara::39_angry::przekleństwa:  

U mnie w garażu stoją 2 auta to jak z 1 wymontuję to i tak drugim można jechać ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Może dlatego ostatnio zapominamy bo @Blondi i @violka nie mają neta ,@Łukasz na urlopie a u mnie się nie pije tradycyjnej po południowej kawy no i @Heidi w sanatorium ,

Cofac się do tyłu,,a kto narobił o 2 godz, kaweczek:kawa:  ,,no kto??? do jasnej ciasnej,,,szybko w tyły i czytać,,w ogóle nie przestrzegacie regulaminu picia kawy,,na forum,,kara musi byc:grzmotnąć::mur:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Serenity napisał:

Bierz Jolanto i grzej sobie wody do woli ! Ja nawet dawniej woziłam ze sobą grzałeczkę, bo to różnie bywało...

ale...jak Ty Pdp kąpiesz  jak gorącej wody mało ? czy też nie trzeba ?

Sama się kąpie. :)

Okupowała dziś łazienkę 1,5 godziny !

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd tutaj owieczki?  Ja to widzę same barany i wilki :d Ale :wino: powinno pomóc :haha:Tylko czy jeden wystarczy? No to na wszelki wypadek dokładkę :wino:poproszę :haha: Mąż mnie nie pozna przez was :smutek:Wyjechała taka grzeczna, a wróciła rozpasana jak dziadowski bicz :haha:

Jutro ,,jutro chętnie sobie :wino:,,dzisiaj też:hura: z Wami zawsze smakuje :wino:,,zaraz jak dziadowski bicz,,:pejcz: daj mu po:lanie:,,:4_joy:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd tutaj owieczki?  Ja to widzę same barany i wilki :d Ale :wino: powinno pomóc :haha:Tylko czy jeden wystarczy? No to na wszelki wypadek dokładkę :wino:poproszę :haha: Mąż mnie nie pozna przez was :smutek:Wyjechała taka grzeczna, a wróciła rozpasana jak dziadowski bicz :haha:

Ja już sama siebie nie poznaję :$ a po w:wino: chętnie łapkę wyciągam dziadek ma tu jakiś rum 80 % ciekawe czy po czymś taki ma się wibracje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja już sama siebie nie poznaję :$ a po w:wino: chętnie łapkę wyciągam dziadek ma tu jakiś rum 80 % ciekawe czy po czymś taki ma się wibracje :)

 

Po czymś takim szału pału sie dostaje,,lekkie skrzywienie ciała może wystąpić,,lekki Parkinson i trochę Alzhaimera,,także radzę nie ruszać,,:sos: po potem tylko :donos: albo:483_ambulance: ,, a po tych zdarzeniach to demencja mur beton:mur: i po co Ci to Jolanta?:płacz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ja już sama siebie nie poznaję :$ a po w:wino: chętnie łapkę wyciągam dziadek ma tu jakiś rum 80 % ciekawe czy po czymś taki ma się wibracje :)

 

Nie wiem czy wibracje tam gdzie trzeba :$ ale w oczach na pewno O.o:szok: chodz się powychylać , to nam wyjdzie na zdrowie :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja jestem :d A Ty co tutaj robisz ? Myślałam ,że już kalorie gubisz :love:

Zaraz ,,zaraz ,,:17_heart_eyes::18_kissing_heart: kontrol na potem zostaw,,mój slodziak wie ,ze ja jestem bomba energetyczna,,przy mnie nie ma spokoju,,więc dałam mu  parę minut wypoczynku,,taka jestem super opiekunka,,dbam o wszystko,,już ile kalorii zgubilam,,ale kolacją nadrobilam -hahha:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z powrotem :oklaski: Pretty Woman widzę na łączach :d Jakieś wczesnonocne marki były i się zmyły :szok: Ja z @Heidi poplotkowałam ciut, ciut....:haha: Macie wszyscy ucałowania ( bez języczka :trele:), pozdrowienia i obiecanki rychłego powrotu do nas ( jak tylko od swojego Błednego Rycerza się odessie :haha:). A więc świętujemy :hura::wino::oklaski:Tyle się dzisiaj dzieje,  emocje buzują, niech żyje bal! :oklaski::hura::hura::oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie, no powariowali wszyscy albo u mnie zegarki się spóźniają. O siódmej wieczorem do spania ???? :ostrzegam:

HI,  hi, hi.....życzyli dobrej nocy....pytanie nam,  czy sobie :d A noc nie zawsze do spania jest :haha:A jak jeszcze takie napięcie jak w akumulatorze....:haha::oklaski::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

:18_kissing_heart::18_kissing_heart::18_kissing_heart: buziaki !!! jestem z Wami,,, @Mirelka1965 słodziak kocha przytulania,,może nie doznał tego w życiu swoim? może miał za mało? ale kocha :serce:  @Łukasz daleko mi do stresu,,uciekam zawsze od stresu,,ale nie nawidzę kłamstwa i oszustwa,,to na mnie działa jak płachta na byka,,lubię jasne sytuacje i dlatego do tego dążę,,rozmową można wiele rzeczy rozwiązać,,i tak chcę,,:oklaski:

Blondi jak cos walnelo to po strzepic jezyk  i jak piszesz rozwiazywac problem,

Moga nie zrozumiec albo nie chciec rozumiec,

Olej to ,i tylko walnij swoje zdanie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

HI,  hi, hi.....życzyli dobrej nocy....pytanie nam,  czy sobie :d A noc nie zawsze do spania jest :haha:A jak jeszcze takie napięcie jak w akumulatorze....:haha::oklaski::haha:

Kto ma napięcie , to ma :p Ja mam tylko ochotę na pięcie się obrócić i znalezć się szybciutko w domu :d Dlaczego końcówka się tak wleeeeecze :przekleństwa::mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sayonara 52 napisał:

Blondi jak cos walnelo to po strzepic jezyk  i jak piszesz rozwiazywac problem,

Moga nie zrozumiec albo nie chciec rozumiec,

Olej to ,i tylko walnij swoje zdanie ,

Od czasu do czasu trzeba się wygadać na forum  , żeby komuś w realu nie przywalić :grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Kto ma napięcie , to ma :p Ja mam tylko ochotę na pięcie się obrócić i znalezć się szybciutko w domu :d Dlaczego końcówka się tak wleeeeecze :przekleństwa::mur:

Czas było przywyknąć :$ Łączę się z tobą w bólu :love: U mnie na razie pędzi,  ale niedługo zacznie zwalniać. Nie lubię tego momentu :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...