Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. bo to prawda,,,niemcy nie umieją mówić po niemiecku,,dlatego jest to taki ciężki język,,mało kto powie czystym Hoh Deutsch,,mój slodziak to wiadomo,,bardzo czysto mowi niemieckim,,i to on mi też mówi,że trudny jezyk ,dlatego niemiec niemca nie rozumie,,a żartowniś to widzę ma kilka przetłumaczeń

Witzbold,Spasvogel,spasmacher,Schaker,,:oklaski:

Albo Joker i też zrozumie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. bo to prawda,,,niemcy nie umieją mówić po niemiecku,,dlatego jest to taki ciężki język,,mało kto powie czystym Hoh Deutsch,,mój slodziak to wiadomo,,bardzo czysto mowi niemieckim,,i to on mi też mówi,że trudny jezyk ,dlatego niemiec niemca nie rozumie,,a żartowniś to widzę ma kilka przetłumaczeń

Witzbold,Spasvogel,spasmacher,Schaker,,:oklaski:

Czyli dziadek wcale nie żartował tylko mówił to na poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ale ma @Blondi fajną perspektywę teraz będzie miała zużytego to znaczy wycałowanego przez nas słodziaka :p

:love: :4_joy: najpierw ja się za niego zabiorę:18_kissing_heart::17_heart_eyes: a potem już nie odejdzie ode mnie,:17_heart_eyes:,koniec z całusami po sąsiedzku,,koniec :39_angry: zachłanne ,daj palec to od rękę chcą,,a mówiłam? na portal randkowy zapindalać? :17_heart_eyes:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

I znowu mamy fajny temat do dyskusji....brać czy nie brać....:tak2: To jest indywidualna sprawa każdego z nas-wyciągnąć rękę, czy nie? Ja twierdzę, że tak. I nie ma tu nic do rzeczy fakt, że przyleciałam samolotem. Jeżeli oni wymagają respektowania zapisów w umowie,  to dlaczego nie ma to działać w druga stronę? I nikogo nie powinno interesować, czy stać mnie na pewien luksus czy nie. To moja prywatna sprawa. Ja nikomu w kieszeń nie zaglądam, na ekstrasy nie liczę, to i dlaczego mam ponosić dodatkowe koszty z własnej kieszeni? Ja mam się nad nimi litować,  a ciekawe czy oni by się nademną zlitowali? No i kolejne pytanie: mój szef za coś bierze pieniążki co miesiąc, prawda? Jeśli nie ma ze mną żadnych problemów dotyczących zakresu obowiązków,  to ten jeden może załatwić drogą służbową. A czy to jest postawa roszczeniowa? Nie. Ja chcę dostać to co miałam zagwarantowane i nic więcej. No więc dyskutujemy....:haha:

o , z tym się zgadzam. Jeśli był w umowie Internet, lub tak umówiliśmy się z rodziną Pdp przed przyjazdem choćby telefonicznie,  to gdyby tego nie było to  powiedziałabym wyraźnie o moich kosztach. I nie uważam tego za postawę roszczeniową ale odwagę.

    a co do poprzednich naszych postów "politycznych " to się z Tobą nie zgadzam, bo za bardzo generalizujesz te potępienia. Potępiać czy krytykować można, ale  tak generalnie ? co to daje ? 

Dyskusja, żeby była możliwa musi dotyczyć konkretów.

I tak co do 500 zł dla najuboższych emerytów to uważam to za znakomity pomysł. Choćby raz w roku.

Lepiej państwowych pieniędzy już wydać nie można jak na zasiłki bezpośrednie.

A czy jest to kupowanie głosów ?  Po co to oceniać ? i czy np w Niemczech politycy nie obiecują wyborcom ?

Tak to już jest w polityce..

    a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jolantapl. napisał:

Przestań mnie podpuszczać chcesz ,żeby dziadek się na mnie obraził :grzmotnąć:

Nic nie podpuszcza   jest też Joker -żartownis,,też mi wyskoczyl jako pierwszy,,do nauki marsz ,,a ja pójdę grzecznie za Tobą i też się wezme za naukę,,,:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@Mirelka1965 i @jolantapl. odczepcie się od Słodziaka :cool: Kupcie sobie lizaka i będziecie miały swój obiekt do wylizania :czytaj::4_joy:

 

 

Ale to już nie to samo ;) bo lizak takiego sprawnego języczka nie ma jak słodziak i jest mniej słodki od niego O.o:p no dobra już dobra na przerwę idę zasłużoną a jak pokonam te schody na górę to znów się tu pojawię :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ale to już nie to samo ;) bo lizak takiego sprawnego języczka nie ma jak słodziak i jest mniej słodki od niego O.o:p no dobra już dobra na przerwę idę zasłużoną a jak pokonam te schody na górę to znów się tu pojawię :oklaski:

 Poszukałabym dla Was lizaków na baterie :cool::$ ale nie mam internetu :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Od razu pobiegłaś na górę,,aby Ciebie tam żaden z baterią nie znalazł:oklaski: ale sprawdzaj schody ,,a nuż niespodzianka za drzwiami,,:słabo:

Muszę sprawdzić czy ktoś aby przez szparę w drzwiach nie zagląda bo klucz mam drzwi też tylko zamknąć ich nie mogę bo kabel do internetu mi to uniemożliwia O.o:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...