Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co? Wczoraj mi napisał mój słodziak,,że dzisiaj mnie odbierze,,:4_joy: a dzisiaj cisza ,cisza,,widizałam ,że rano był na skypie ale cisza,,co jest,,:płacz: wiem,że przyjedzie ,,jestem tego pewna na 100%,,więc spokojnie czekam,,ale musiałam napisać na WhatsApp ,,co jest,!a Mój slodziak pisze ,że już jest w drodze i polowę trasy już przejechał do mnie:oklaski::hura: a dojechac do mnie to jest full km, od niego,,bardzo dużo,,ale kochaniutki jedzie:hura:można na niego liczyć,:tak:,dobre dziecko:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Coś się uparł z tym postarzaniem? >:( Urąbałeś mi znowu  dwa centymetry :przekleństwa: Jeszcze trochę i moje nóżki będą przy samym tyłku się kończyły :haha::p

A może tak na wyciąg? A wiecie ,ze powinny być wyciągi takie,,jak ktoś za gruby w pasie to go na wyciąg i będzie szczuplejszy w pasie i wyższy,,z kurdupla by zrobił sie nie kurdupel,,ale mam wizję na przyszłośc dla medyków,,na takim wyciągu poleżec miesiąc i potem figurka jak talalla:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam opowiem, jaką prośbą zaskoczyła mnie córka przy obiedzie......mam umyć przed świętami okna :szok: Oczywiście jak nie będzie zimno,  dodała :szok: W końcówce listopada,  czy na początku grudnia ma być ciepło? Ktoś coś wie? :haha:Wiem, że jest wątek na ten temat, ale ja tu nie zastanawiam się myć czy nie myć. Ja to opowiadam jako kuriozum :oops:I żeby było ciekawiej, to okna są czyściuteńkie, bez smug, kropelek czy choćby czegokolwiek na nich. Po prostu błysk. Mam wrażenie, że jej podoba się bycie dyrygentem w tej orkiestrze, ta możliwość delegowania zadań. A to wszystko okraszone takim uśmieszkiem, takim lisim czymś. No więc czekam aż się ociepli :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Wiem ,że musze już jechac do domu,,,:4_joy: ,,wiem:oklaski: pierdolety już piszę,,jeszcze miesiac w tym zakładzie zamkniętym tutaj i sama bym musiała isc na wyciąg glupoty z głowy:święty::rozpacz:

Masz fart :haha:Ja muszę jeszcze 23 dni poczekać xd Przydałby się suwaczek, oj przydał :d I codziennie bym sobie patrzyła jak się przesuwa :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

A może tak na wyciąg? A wiecie ,ze powinny być wyciągi takie,,jak ktoś za gruby w pasie to go na wyciąg i będzie szczuplejszy w pasie i wyższy,,z kurdupla by zrobił sie nie kurdupel,,ale mam wizję na przyszłośc dla medyków,,na takim wyciągu poleżec miesiąc i potem figurka jak talalla:święty:

Moja Mama opowiadała mi kiedyś, że jak była młoda, to cierpiała, że nie ma wcięcia w talii jak jej koleżanki. Poprosiła więc swojego Brata, żeby ją obwiązał mocno sznurem do bielizny. Zrobił o co prosiła, męczyła się ze dwa dni, a jak ściągnęła z siebie ten sznur, to talii nie zobaczyła,  za to miała pokaleczoną skórę do krwi. Jaki morał z tej opowieści?  Ano taki, że należy lubić siebie takimi, jakimi nas natura stworzyła. Gorzej, jak ktoś nam te przysłowiowe dwa centymetry urąbie :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Jak się wkurzę to wezmę jakąś miskę i czajnik elektryczny.

Bierz Jolanto i grzej sobie wody do woli ! Ja nawet dawniej woziłam ze sobą grzałeczkę, bo to różnie bywało...

ale...jak Ty Pdp kąpiesz  jak gorącej wody mało ? czy też nie trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I zostałam sama na klepankowym polu ;) Głupio tak samemu ze sobą pisać :love: To jak jednoosobowa gra w szachy :| Jest tu kto? 

Musialam jeszcze spacerek zaliczyc,,ale pada cos tam zimnego ,,szybko wróciliśmy,,więc już się usprawiedliwiłam,,zaraz jednak :kawa: pójdzie dzisiaj w ruch , co myśle ,że dzisiaj ruszymy spowrotem,do domu  i tak bym chciała,, i tak będzie,,zależy na którą zjedzie po mnie,,,kto jeszcze chętny na :kawa::kawa::kawa::kawa: i pyszne :ciacho::ciacho::ciacho:  wyobrazcie sobie takie rozpływające się w ustach,,taki pyszny biszkopcik,,,mniam,,,:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Musialam jeszcze spacerek zaliczyc,,ale pada cos tam zimnego ,,szybko wróciliśmy,,więc już się usprawiedliwiłam,,zaraz jednak :kawa: pójdzie dzisiaj w ruch , co myśle ,że dzisiaj ruszymy spowrotem,do domu  i tak bym chciała,, i tak będzie,,zależy na którą zjedzie po mnie,,,kto jeszcze chętny na :kawa::kawa::kawa::kawa: i pyszne :ciacho::ciacho::ciacho:  wyobrazcie sobie takie rozpływające się w ustach,,taki pyszny biszkopcik,,,mniam,,,:p

Na :kawa: chętnie, ale za :ciacho: dziękuję. Boję się że chcesz tę starą babciną podeszwę przemycić :nie_mówię:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jestem ale idę na poobiednią drzemkę. :)

 

A co w nocy będziesz robiła? ale pamiętam ,sama często na godzinkę czy nawet na pół godz, padałam i spalam w pauzie,,a potem też szybko wieczorem zasypiałam,,,potem to pamiętam żywiej mi dzień mijał,,nie byłam ani zmęczona ani śpiąca,,:d ale to było kiedyś tam,,teraz już tego nie stosuje,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Musialam jeszcze spacerek zaliczyc,,ale pada cos tam zimnego ,,szybko wróciliśmy,,więc już się usprawiedliwiłam,,zaraz jednak :kawa: pójdzie dzisiaj w ruch , co myśle ,że dzisiaj ruszymy spowrotem,do domu  i tak bym chciała,, i tak będzie,,zależy na którą zjedzie po mnie,,,kto jeszcze chętny na :kawa::kawa::kawa::kawa: i pyszne :ciacho::ciacho::ciacho:  wyobrazcie sobie takie rozpływające się w ustach,,taki pyszny biszkopcik,,,mniam,,,:p

A poczęstuję się i :kawa: i ciachem chce z Tobą dzielić radość :oklaski: byle to nie jest ten tort z zamrażarki O.o ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A poczęstuję się i :kawa: i ciachem chce z Tobą dzielić radość :oklaski: byle to nie jest ten tort z zamrażarki O.o ha ha

Nie wytrzymiem,,,,hahha:4_joy: tylko nie ten skorupiak,,w życiu,,ten jest biszkopcikowy,,nasączony ,wilgotny,pycha,,z kremem serowo śmietanowym, zero cukru,,miód w ustach:4_joy: brac i nie wybrzydzac:11_blush:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się nauczyć jak jest po niemiecku żartowniś bo dzisiaj przy obiadku sobie trochę pogadaliśmy z dziadkiem o bieżących sprawach a przy okazji o tym ,że ja za niecałe 2 tygodnie jadę już do domu i przyjedzie nowa opiekunka,która na pewno lepiej mówi po niemiecku ode mnie to już ta komunikacja między nim a opiekunką będzie dużo łatwiejsza a dziadek mówi w pewnym momencie nie przejmuj się,że Ty nie znasz dobrze niemieckiego bo ja też nie znam dobrze niemieckiego i tym mnie tak rozbawił ,że muszę się koniecznie nauczyć tego słowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. bo to prawda,,,niemcy nie umieją mówić po niemiecku,,dlatego jest to taki ciężki język,,mało kto powie czystym Hoh Deutsch,,mój slodziak to wiadomo,,bardzo czysto mowi niemieckim,,i to on mi też mówi,że trudny jezyk ,dlatego niemiec niemca nie rozumie,,a żartowniś to widzę ma kilka przetłumaczeń

Witzbold,Spasvogel,spasmacher,Schaker,,:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...