Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Melduję się na stanowisku z telefonem w ręcę lewej i kubełkiem na :kawa: w prawej :cześć3: Naklepaliście już tyle od rana, że nie nadążam z czytaniem :haha:Cieszę się że znowu jesteście :cześć: Ale :kawa2: z Wami zawszevsmakuje super :całus: 

Dawaj do nas ,,dawaj  ,,a masz trzecią rękę:kawa2: na :papieros::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

@aga1 dzięki i mam problem co wybrać:hura: ,,bo oczopląsów dostałam,,od migania,,ale biorę tą z czekoladowym sercem,,,:serce:

Ty się @Blondi nie podlizuj :trele: Masz dzisiaj wolne od kuchni, przegrałaś wyścig do kawiarki :haha: A ta serduszkowa to wczorajsza, zaległa, obiecana i nie dana :tak2: @aga1 zafundowała nam wczoraj raj tytoniowy a o dodatku zabyła :tak2: No to dzisiaj dodatek :dobrze: Mój kubeł jest tak wielki, że zmieścił obie :kawa::kawa: I siorbię, siorbię...:1_grinning:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty się @Blondi nie podlizuj :trele: Masz dzisiaj wolne od kuchni, przegrałaś wyścig do kawiarki :haha: A ta serduszkowa to wczorajsza, zaległa, obiecana i nie dana :tak2: @aga1 zafundowała nam wczoraj raj tytoniowy a o dodatku zabyła :tak2: No to dzisiaj dodatek :dobrze: Mój kubeł jest tak wielki, że zmieścił obie :kawa::kawa: I siorbię, siorbię...:1_grinning:

Jak ja lubię trochę pocukrować:oklaski::oklaski::trele::4_joy::17_heart_eyes:  podziękować bo jestem grzeczna ,,:18_kissing_heart: masz buziaczka :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wcześnie jak na nową beczkę :10_wink: ale weszłam wczoraj z wizytą do @Moderatora i zaproponowałam suwaczek upływu czasu dla tych co na wygnaniu :haha:Co wy na to? Odliczają wszyscy, jedni więcej i głośniej,  inni mniej albo po cichu :tak2: Taka forma zabawy, nieobowiązkowa forma, ale zabawa...Ja suwaczka nie mam, ale 24 dni do zjazdu!!!!!!! :hura::oklaski::hura::oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 a nie ma takiego zmiennika Moderator na dzien albo dwa:kopara::hura: ,,aby wyskoczyć z pracy na łubudubu?:17_heart_eyes::oklaski::trele: mi też p głowie cudeńka chodzą,:święty:,,wypożyczyć takiego sprawdzonego na zastęspstwo:tak2::tak2:

Błaha, ha, ha.....nie mów na głos takich rzeczy, bo nam @Moderatora wystraszysz :haha:Adoracja musi wystraczyć...na razie :oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.....co za złośliwiec...:trele: 

@mirelka

no co ty..slowomi samo w ..oko wpadlo..takie swojsko brzmiace...jakbym w pracy  byla xd

ja nie zlosliwa ja....no wlasnie sama nie wiem jakaO.o...ten dzien nie nstraja mnie do logicznego myslenia...ale moge wszystko wytlumaczyc jednym ...no moze dwoma slowami jedno na literke "t" a drgie na na "j"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Trochę wcześnie jak na nową beczkę :10_wink: ale weszłam wczoraj z wizytą do @Moderatora i zaproponowałam suwaczek upływu czasu dla tych co na wygnaniu :haha:Co wy na to? Odliczają wszyscy, jedni więcej i głośniej,  inni mniej albo po cichu :tak2: Taka forma zabawy, nieobowiązkowa forma, ale zabawa...Ja suwaczka nie mam, ale 24 dni do zjazdu!!!!!!! :hura::oklaski::hura::oklaski:

Jak juz masz ściezke wydeptaną do moderatra, to może wpomij o wstawianiu zdjęć. To już XXI wiek a ta opcja jest już jak z epoki kamienia łupanego :) . Więcej atrakcji by było na forum. Tyle ciekawych miejsc mozna pokazać . Przecież bywamy w róznych okolicach i różnych okolicznościach.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, aga1 napisał:

Jak juz masz ściezke wydeptaną do moderatra, to może wpomij o wstawianiu zdjęć. To już XXI wiek a ta opcja jest już jak z epoki kamienia łupanego :) . Więcej atrakcji by było na forum. Tyle ciekawych miejsc mozna pokazać . Przecież bywamy w róznych okolicach i różnych okolicznościach.

Wstawiłam prośbę już parę dni temu :oklaski: I obiecano na przedwczoraj większy przesył, ale @Moderator zakochany chyba jest, to jeszcze czasu nie znalazł :haha:Czekamy  cierpliwie :10_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...