Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, lucyna.beata napisał:

@sayonara 52

zostawm ja..niech sie pindrzy...jak blysnie blask na forum to nas oslepi..halo halo pokaz sie nam kolezanko:szept:

:małpa::nie_słyszę::nie_widzę::220_monkey_face:  no co!! podobna jestem trochę:oklaski: dajcie mi się tego tamtego w łazience,,:przekleństwa: spokoju nawet tutaj nie mam,,:kąpiel:a takie piankowanie trochę zajmuje czasu,,depilacja itd,,, zaraz wyskoczę ,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tutaj 5 min,  a ile tutaj nabazgrane,,O.o  klepaczki pracują,,dzielnie pracują,,:$ na kolację dzisiaj znowu wystawilam metkę i patrzyłam ,czy znowu nie będzie odrzucona do lodówki ,,ale nie,,trafło mi sie ,,ale za to byla nie dobra-brrr,,,aby do jutra,,:love:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykulałam się z powrotem :d Szybko mi zeszło, bo daleko nie miałam ;) Tłumy dzikie się kłębiły,  jakby za darmo dawali O.o Rynkodzieło (nie mylić z rękodziełem);), biżuteria, jedzonko i popitka, świece,  miody, czapeczki z szaliczkami (szukałam @Maria Jolanta wzrokiem :cool: ale po niemiecku szwargotały) i tyle O.o Pokrążyłam w obcym tłumie, nastrój ze świeczkami i lampionami fajny, ale poza tym ciemno :|. I pomyślałam,  że czarny piątek w niemieckim wykonaniu to jakaś farsa :o Nikt się nie tratował, o nic się nie bił, to ja zabrałam swoje zabawki i jestem z wami :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się z powrotem :d Szybko mi zeszło, bo daleko nie miałam ;) Tłumy dzikie się kłębiły,  jakby za darmo dawali O.o Rynkodzieło (nie mylić z rękodziełem);), biżuteria, jedzonko i popitka, świece,  miody, czapeczki z szaliczkami (szukałam @Maria Jolanta wzrokiem :cool: ale po niemiecku szwargotały) i tyle O.o Pokrążyłam w obcym tłumie, nastrój ze świeczkami i lampionami fajny, ale poza tym ciemno :|. I pomyślałam,  że czarny piątek w niemieckim wykonaniu to jakaś farsa :o Nikt się nie tratował, o nic się nie bił, to ja zabrałam swoje zabawki i jestem z wami :oklaski:

Ty jesteś wymarzoną kobietą dla każdego faceta :4_joy: Po sklepach nie szalejesz , na jarmarku nic cię nie interesuje O.o Powiedz , że masz jakieś wady , bo kompleksy mnie tak przygniotą , że nie wiem czy tam radę się podnieść :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violkadzwig załatwię dla Ciebie,,:oklaski:albo :kopara:  ,, a ja jestem silna jak nie ważysz 100 kg ,,to Ciebie jedną rączką podniosę,,,pestka,,,:dobrze: a o jakich kompleksach piszesz? tych co dopierą mogą najsć Ciebie? to my je już pogonimy:grzmotnąć::grzmotnąć: wybijemy im z głowy nachodki na Ciebie,,teraz już możesz być spokojna:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, violka napisał:

Ty jesteś wymarzoną kobietą dla każdego faceta :4_joy: Po sklepach nie szalejesz , na jarmarku nic cię nie interesuje O.o Powiedz , że masz jakieś wady , bo kompleksy mnie tak przygniotą , że nie wiem czy tam radę się podnieść :mur:

Mam jedną wadę :$ Jestem słodyczożercą :smutek:Czyli człowiek z krwi i kości, tfu.....tłuszczyku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Blondi napisał:

A tu cicho i głucho ,,trzeba obudzić:oklaski::grzmotnąć::1001_bell::pejcz::lanie::hura: trochę szumu nie zaszkodzi nikomu:papieros:

Nie trąb waćpani tak głośno, bo mi dziadków obudzisz :szydera: Wczoraj babka się przewróciła w nocy, potłukła się, to niech teraz noc spokojnie prześpi :donos: Mów mi na uszko :szept:i chociaż głucha jestem to cię usłyszę :tak2:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę uśmiechnąć się do mojego nowego obiektu westchnień :haha:, @Moderatora o nowe emotki :35_thinking: Tak sobie dzisiaj myślałam, że brakuje nam werbli/bębna, klęczacej i tańczącej postaci, klaskania i przesyłania całusków ręką. O czymś zapomniałam? Macie jeszcze jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co napiszę to mi wetnie:rozpacz: pojawia się i znika,,:sos:  @Mirelka1965 jesteś juz po galeriach zadupowskich,,ale masz chodz atrakcje,,jakie by nie były,,:4_joy: :szept: a Twoje dziadki już śpią?:spioch: moje tv trzepią,,tak do 21 -22 ,,ja już spię a oni grasują,,bo motorki mają włączone non stop,,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Taka wada , to nie wada O.o 90 % ludzi lubi słodycze :przekleństwa: rzuć się tu jakimś porządnym grzeszkiem :grzmotnąć::cool:

No......kochliwa jestem :11_blush: Jak już się zakocham to do śmierci :haha:Aktualnie zakochana jestem w 3 osobach :hura:, przy czym w dwóch platonicznie :haha::love::$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę uśmiechnąć się do mojego nowego obiektu westchnień :haha:, @Moderatora o nowe emotki :35_thinking: Tak sobie dzisiaj myślałam, że brakuje nam werbli/bębna, klęczacej i tańczącej postaci, klaskania i przesyłania całusków ręką. O czymś zapomniałam? Macie jeszcze jakieś propozycje?

Wiem czego brakuje,,,Banana":oklaski: no co!!! lubię banany:serce: i brakuje dużych ust czerwonych,,co ja wymyślam,,przecież to nie jest portal randkowy:4_joy::17_heart_eyes::18_kissing_heart: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Co napiszę to mi wetnie:rozpacz: pojawia się i znika,,:sos:  @Mirelka1965 jesteś juz po galeriach zadupowskich,,ale masz chodz atrakcje,,jakie by nie były,,:4_joy: :szept: a Twoje dziadki już śpią?:spioch: moje tv trzepią,,tak do 21 -22 ,,ja już spię a oni grasują,,bo motorki mają włączone non stop,,,:tak2:

Moje śpią od 19-tej :34_rolling_eyes: Dziadek już od 5:30 grasuje :51_scream: Kubeczek dla mnie przygotowany stoi, żebym mogła z wami :kawa: się napić, dla babki śniadanko szykuje, pilnuje żeby tabletki wzięła poranne. A po śniadanku znowu idą spać. I po obiedzie znowu śpią. Czadowo,  nie? Telewizorek chodzi od 15:30 do 17:00 i od 18:00 do 19:00. Bajlandia :małpa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...