Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Napisałam chyba z 10 wersów i mi wcięło bo ktoś dodał coś w międzyczasie i już nie chce mi się powtarzać :( Zakupy były udane tylko tyle na razie może potem zdradzę więcej szczegółów tych wspólnych zakupów ;)

To teraz wiesz jak smakuje gdy całą epopeję artyście zżera :d Ile razy mi Pulitzera wrąbało :rozpacz: I dajesz te szczegóły....u Armaniego byliście czy u Chanel? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moja @Heidi to nie działa. Już wiele razy próbowałam. Czasami po długim czasie i wielu innych postach edytor wraca do tej straconej wiadomości :(

to co ja niby czarownicą (czarodziejką) jestem  ? Jestem cienka informatyczni,ale ten przypadek opanowuję O.o. Zaczynam wierzyć, że przed śmiercią przeczytam internet jak Chuck Norris. Za to was mogę traktować jak w "Zaginiony w akcji"  ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

to co ja niby czarownicą (czarodziejką) jestem  ? Jestem cienka informatyczni,ale ten przypadek opanowuję O.o. Zaczynam wierzyć, że przed śmiercią przeczytam internet jak Chuck Norris. Za to was mogę traktować jak w "Zaginiony w akcji"  ?

Ja to jestem jak McGyver i nie wskórałam nic. Widocznie w innych przypadkach niż Pulitzer się udaje :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak rozumiem to pigwówka miała zastosowanie od wewnątrz?  :) A te wibratory przepisane przez lekarza są? ;):d Bo może na takie sanatorium się skuszę :cool::d

no pewnie, że nie leżałam w krzakach, tylko z pigwy trunek spożywałam i do brzucha wlewałam O.o . Trudna jesteś niesłychanie!! Trunki, nalewki robisz i je wydajesz ?  Nie wiesz co się z tym robi ? Dlaczego ja tak daleko od ciebe mieszkam. Łuuuu, Łuuuu:hahaha:. Rażenie prądem jest takie, że w wibrację popadam razem z kozetką , że żaden wibrator  nie dorówna ( ale skąd ja mam to wlaściwie wiedzieć? a... z opowiadań :) ,przecież ja starej daty jestem i w pradziwych mężczyzn jeszcze wierzę).   To są zalecenia na karcie sanatoryjnej !!!  Rolnikiem może być każdy, wystarczy mieć trochę ziemi ( byle nie za paznokciami :):d )  i każdy może tu przyjechać prewencyjnie zadziałać dla dobra organizmu. To jest wskazane w przypadkach , żeby pracować bardzo długo: aż do śmierci.   Także po to, aby  móc bosymi stopami chodzić po śniegu na wyjazdach do DE  jak już wszystkie inne  pomysły rekreacji zawiodą                                                                                 49943e312bc3d9397dde5f68b7d79dd3.jpg.7517ffa87aac04f5f4b6884ec85cdc13.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To teraz wiesz jak smakuje gdy całą epopeję artyście zżera :d Ile razy mi Pulitzera wrąbało :rozpacz: I dajesz te szczegóły....u Armaniego byliście czy u Chanel? :d

Nie mam teraz czasu bo zaraz podopiecznego do snu muszę przygotować :$ tak koło 20-21 napisze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

no cóż? Bardzo lubię posługiwać się przysłowiami, ponieważ są mądrością narodów. Z tobą slonko jest jak z....Jednak zacytuję : "miłość i sraczka przychodzi i trafia  znienacka "  :o:d:d. Krótko pisząc : tym razem trafiło na ciebie. Ja już to przeszłam 30 lat temu :)  i ciągle mnie trzyma... miłość (  reszta już odpuściła :) )

:hahaha: mi sraczka kogutkowa już przeszła:hahaha: no ileż mogą feromony działać:d 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Serenity napisał:

Oby każdy mógł  mieć długie przerwy w pracy.

Niestety, tak bywa,  że nie każda opiekunka może , ale każda musi ocenić koszty zdrowotne i osobiste i swoje siły.

Myślę, że ofiar naszej pracy, poważnie poszkodowanych na zdrowiu,  nie brakuje,

choćby z depresjami jak wspomina @Blondi

ale nikt nam o tym na forum nie napisze.

Zawód opiekunki jak wiele innych zawodów wymaga predyspozycjii i to nie lada jakich . Przeciez dochodzi rozłąka z rodziną i wyjazd z kraju .  Nie wiem, bo nie rozmawiałam z opiekunkami, ktore wpadły w dołek zdrowotny na wyjeździe . Ale znam opiekunki ktore mocno zdołowane psychicznie pojechały do pracy do Niemiec . I tez o tym nikt nie napisze. Ja też pojechałam, bo zostałam postawiona przed ścianą. Koszt na poczżtku pracy jest wielki ale z czasem sama świadomość, że juz nic nie muszę daje możliwość spojrzenia z innej strony . Zycze wszystkim zdrówka i dobrych miejsc pracy . Ja mam doła dzisiaj, ciagle myslę, życie zaskakuje nas nieustannie, a człowiek staje bezbronny .

dogrzewanie.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu wszyscy zniknęli :( @Łukasz zabrał do łóżka czerwone majtasy, @Blondi że swoim słodziakiem na gorącej linii wisi, @Heidi z wibratorem, tfu....z mężem wieczór upojny spędza, @jolantapl. wybrała towarzystwo Diora, @violka się na na nas wychyliła,  tfu....wypięła....I ja sama, samiuteńka tu kwitnę,  tfu....schnę...:( Wychodzi na to, że czas się szykować do spania....A właśnie,  że jeszcze tu trochę pobędę O.o:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I znowu wszyscy zniknęli :( @Łukasz zabrał do łóżka czerwone majtasy, @Blondi że swoim słodziakiem na gorącej linii wisi, @Heidi z wibratorem, tfu....z mężem wieczór upojny spędza, @jolantapl. wybrała towarzystwo Diora, @violka się na na nas wychyliła,  tfu....wypięła....I ja sama, samiuteńka tu kwitnę,  tfu....schnę...:( Wychodzi na to, że czas się szykować do spania....A właśnie,  że jeszcze tu trochę pobędę O.o:cool:

Mimo , że Cię kocham :d to ja też znikam :$ zostało mi 10 % mojego internetu >:( dopiero jutro po południu mogę doładować telefon i wykupic kolejny pakiet :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranoc dobranoc dobranoc...jutro piekna sroda...piekna bo mam praktycznie od 10ej do 18ej wolne...moze wyskocze na miasto chociaz zapowiadaj ze ma padac ale co tam...bede sie byczyc...

wiecie ze za 23 dni o tej porze bede miala pokoik sprzatniety walizki spakowane a nastepnego dnia o 13:07 odjazd!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry Wszystkim ,,z rana to jestem szybki bil,,:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:  czeka,,z rana to nawet mój internet Pl jakoś łapie i szybciej się rusza,,bo wieczory mam katastrofa,,:( ale niespodzianka!!!

super nowe Emotikony:witam::18_kissing_heart: brawo  Moderator:oklaski: Miłego Dnia ,,mimo pogody,,:love:

@Blondi

to jestem...na dzien dobry ...kawka pyszna dziekowac..taka jak lubie pachnaca czarna mocna i bez cukru...stawia na nogi:kawa:..a co do kawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Blondi

to jestem...na dzien dobry ...kawka pyszna dziekowac..taka jak lubie pachnaca czarna mocna i bez cukru...stawia na nogi:kawa:..a co do kawki?

nic!! czekaj spokojnie na chleb z marmoladą na sniadanie:9_innocent: albo dawaj idziemy zapalić fajeczkę,,bez fajeczki to kawa nie smakuje tak jak powinna,,,dawaj :18_kissing_heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Nie dość że :kawa: na stole to i radość wielka :oklaski:Moderator zrobił nam porządek z emotkami :trele: Napisałam prośbę i niespodzianka :dobrze:Nie wiem czy nasze Guru to ON , czy ONA ale zakochałam się :17_heart_eyes:  A teraz mogę swobodnie siorbać :kawa: I zapraszam wszystkich na śniadanko! :róża:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...