Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Blondi napisał:

ale mnie dzisiaj poliki pieką-ktoś mnie obgaduje?komus wlizłam za skórę,,,?

@blondi :) a może dlatego,że cały czas myślałam o Tobie :całus: a tam myślałam tęskniłam:serce: same nudy u mnie ,az mi się spać chce:spioch:, ale jeszcze nie moge :( mam dyżur do 22 haha  Buziaczki słodziutkie przesyłam

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, erika napisał:

@blondi :) a może dlatego,że cały czas myślałam o Tobie :całus: a tam myślałam tęskniłam:serce: same nudy u mnie ,az mi się spać chce:spioch:, ale jeszcze nie moge :( mam dyżur do 22 haha  Buziaczki słodziutkie przesyłam

erika wpadnij do nas na torcika i arbuza i już nie będzie nudów,,,,:całus::hahaha::hahaha: buziolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@erika a czemu dyżur do 22 godz, musisz być z PDP do tego czasu? dopiero idzie spac?

@Blondi:) moja pdp już dawno poszla spać:) ale ja ją budzę do toalety prze 22 :) mam poźniej czyściutko wszędzię :serce: ostatnio byłam 2 m-ce  i to zdało egzamin:)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

@Blondi:) moja pdp już dawno poszla spać:) ale ja ją budzę do toalety prze 22 :) mam poźniej czyściutko wszędzię :serce: ostatnio byłam 2 m-ce  i to zdało egzamin:)   

tak to jest ok! super,,, jasne ,że tak też bym zrobiła jak Ty,,,brawo-:serce::całus: jesteś kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, erika napisał:

Witam Aniu:) ja byłam 2 tygodnie temu z moją pdp na ślubie,byłam ponieważ musiałam być z moją pdp.:) Nic nie kupowałam ,moim zdaniem nie kupuj nic tylko złóż zyczenia:) Napisz później  jak było na slubie:) ja wczesnie opisałam ...:( Pozdrawiam 

Eriko jakos tak mi glupio jestem u nich juz trzeci raz i za kazdym razem jak do donu jade daja mi kase na urlop ,teraz po dwoch dniach jak przyjechalam zepsul ni sie moj Laptop i przyniesli mi swoj wiec czuje sie zobowiazana:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej w Polsce, mialam jechac we wtorek do Wiednia, a dzis tel z Wiednia, ze Hedie zmarla... w domu... 92 lata... a ja? ne dosc, ze bez pracy to jeszcze glupia nie zabralam swoich rzeczy i leza u niej w domu... dokumenty, ubrania i laptop... jak bede miec nowa pdp to pojade tam odebrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, @ANIA@ napisał:

Eriko jakos tak mi glupio jestem u nich juz trzeci raz i za kazdym razem jak do donu jade daja mi kase na urlop ,teraz po dwoch dniach jak przyjechalam zepsul ni sie moj Laptop i przyniesli mi swoj wiec czuje sie zobowiazana:)

miłe ,bardzo miłe i jesteś u nich bardzo lubiana -super ANIA-jesteś dobrą dziewczynką,,ja bym chyba swojego laptopa nie mogła dać nikomu-bo co ja tam nie mam-hhahahaha -wszstkie moje skarby -hahahha -zresztą wiem ,że nie jeden by tam chcial wejsc -ale nic z tego,,,pilnuje ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

miłe ,bardzo miłe i jesteś u nich bardzo lubiana -super ANIA-jesteś dobrą dziewczynką,,ja bym chyba swojego laptopa nie mogła dać nikomu-bo co ja tam nie mam-hhahahaha -wszstkie moje skarby -hahahha -zresztą wiem ,że nie jeden by tam chcial wejsc -ale nic z tego,,,pilnuje ,,,

nie jeden by tam chciał wejsc....ha ha   aż tak masz zabezpieczoną? ha ha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Betty napisał:

ja dalej w Polsce, mialam jechac we wtorek do Wiednia, a dzis tel z Wiednia, ze Hedie zmarla... w domu... 92 lata... a ja? ne dosc, ze bez pracy to jeszcze glupia nie zabralam swoich rzeczy i leza u niej w domu... dokumenty, ubrania i laptop... jak bede miec nowa pdp to pojade tam odebrac...

Betty tak fajnie o niej pisałaś i tak fajnie się nią opiekowałaś i bylaś  taka kochana dla niej ,smutne-bardzo smutne,,,buzka

2 minuty temu, adamos1 napisał:

no i to się chwali ha ha

ale jesteś też ciekawskie jajko-hahah jak ja!!! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Florcia napisał:

 

dobra jesteś!!! super!! piękne i Ty jesteś też romantyczka-buziaki,,,dobra zaleta opiekunki,,,to stwarza ,że jesteśmy spokojne i kochane w tej pracy,,,taka prawda! buziaki za piękną muzę ,którą słucham kolejny raz,,,,,Kobieta w czerwieni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi jestem romantyczką:serce:, to prawda:), natchnęłaś mnie swoim utworem i wrzuciłam to niechcący do "Rozmów przy kawie", buziaki dla Ciebie:całus:

2 godziny temu, erika napisał:

Dobrej Nocy wszystkim życzę :love:

Dobrej nocy i kolorowych snów Eryko i nie smuć się:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Betty napisał:

ja dalej w Polsce, mialam jechac we wtorek do Wiednia, a dzis tel z Wiednia, ze Hedie zmarla... w domu... 92 lata... a ja? ne dosc, ze bez pracy to jeszcze glupia nie zabralam swoich rzeczy i leza u niej w domu... dokumenty, ubrania i laptop... jak bede miec nowa pdp to pojade tam odebrac...

no cóż taka nasza praca  i kolej  ludzi starych oraz schorowanych,ale na pewno coś Ci znajdą,bądz dobrej mysli!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Betty napisał:

dzis tel z Wiednia, ze Hedie zmarla... w domu... 92 lata...

To przykre, chociaż jak napisałaś, że będziesz zmieniać się co 2 tygodnie, to pomyślałam,że wygląda na to,że będziecie na zmianę czuwały przy PDP aż do końca. Wkrótce nowe miejsce i nowa historia...Trzymaj się, Betty:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...