Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Łukasz napisał:

a dziś w marketach, w tych markowych, to ho ho ho (chyba tak się pisze:() Pań    50+  duuużo...aż sobie pomyślałem, która przypomina, albo inaczej ...która mogłaby być violką czy heidi czy mirelką :| bo jolantę z pl znam:całus:

A wybrałabym coś dla siebie jak myślisz?:$;):całus: a może Ty dla mnie coś kupiłeś ?:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

a dziś w marketach, w tych markowych, to ho ho ho (chyba tak się pisze:() Pań    50+  duuużo...aż sobie pomyślałem, która przypomina, albo inaczej ...która mogłaby być violką czy heidi czy mirelką :| bo jolantę z pl znam:całus:

hoo O.o nie wiem jak reszta pań , ale mnie w tej grupie wiekowej byś nie odnalazł :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawaość nas zżera:o. Czy my wszyscy do jutra wytrzymamy  ? Czy podzielisz się zdjątkiem z zakupów ? Mamy nadzieję, że nas też lubisz i zakupy zrobisz nie  x 1 . Ja mam rozmiar ...... No tak ! ja dobrowolnie rezygnuję z prezentu  :(. /sapć jednak nie będę  !!! :|

40f2848a4851f4a4ac9b23f825562ec1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

Ciekawaość nas zżera:o. Czy my wszyscy do jutra wytrzymamy  ? Czy podzielisz się zdjątkiem z zakupów ? Mamy nadzieję, że nas też lubisz i zakupy zrobisz nie  x 1 . Ja mam rozmiar ...... No tak ! ja dobrowolnie rezygnuję z prezentu  :(. /sapć jednak nie będę  !!! :|

40f2848a4851f4a4ac9b23f825562ec1.jpg

Damo z Luwru gdzie małżonka podziałaś? Możesz nam go przedstawić? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff....kolejny dzień za nami...:d A przede mną jeszcze 28 i ciut :d Napracowała się dama dzisiaj :| Ciasteczek napiekła, pranie zrobiła to czas na zasłużony odpoczynek się udać :love: Bycie damą jest bardzo męczące :cool: Zatem słowami tymi samymi, jak co dzień, pożegnać się chcę: dobrej nocy Opiekunkowo :serce: Do jutra :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry  kochani!:kawa::kawa::kawa: wodę zakręcili??? gdzie kawa ,,powstawali i dumają ,,czekają hahha no to ja narobiłam szumu co nie miara w kuchni i narobiłam jeszcze dodatkowo dla spóznialskich:kawa::kawa::kawa:  Nowy dzień i do roboty,,ale jakiej??? :hahaha: Fajnego dnia z emocjami,,niech się coś dzieje:love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) na :kawa::kawa: Wszystkich zapraszam .Udanego ,radosnego dnia Wam życzę.Kto rano wstaje temu pan Bóg daje podobno ;) Mi dzisiaj trochę pracy się szykuje O.o no i wspólna kawką :$.Wreszcie chyba na zakupy pojadę bo wczoraj usnęłam w salonie :$ dziadek mnie nie budził obudził mnie dopiero telefon jak zerwałam się na równe nogi to dziadek powiedział śpij sobie na zakupy pojedziemy jutro :płacz::hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz jaki wyrozumialy...w koncu ktos czlowiekiem sie okazal..

ja juz po kawie , dozownik zalaczony...babci asobie czeka na mycie..

u mnie wedlug rozkladu dnia, nic sie zapowiada ...moze i nudno ale za to spokojnie...

za trzy tygodnie wyjazd....pomalutku torbe sobie szykuje i pakuje rzeczy ktore zostawiam tu gdzie jestem....i to jest piekne....wprawdzie na krotko jade ale...jade..swieta w dmu i te sprawy:))

milego dnia...niech tylka nikt nie truje, samych usmiechow i anielskiej dobroci od naszych pdp

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: W ten piękny wtorek witam was pieknie jak co dzień i jak co dzień melduję, że siorbię już :kawa:. Widzę że tłok dzisiaj w kuchni ;), ale proszę was dziewczyny nie bić się o dostęp do kawiarki :d @Blondi się pakuje, @jolantapl. na zakupy się szykuje, @lucyna.beata też widzę że prawie za odjazd gotowa, tylko ja muszę ciut dłużej poczekać :love: Ale nic to!!! Za 28 dni ja też będę w blokach startowych :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :) na :kawa::kawa: Wszystkich zapraszam .Udanego ,radosnego dnia Wam życzę.Kto rano wstaje temu pan Bóg daje podobno ;) Mi dzisiaj trochę pracy się szykuje O.o no i wspólna kawką :$.Wreszcie chyba na zakupy pojadę bo wczoraj usnęłam w salonie :$ dziadek mnie nie budził obudził mnie dopiero telefon jak zerwałam się na równe nogi to dziadek powiedział śpij sobie na zakupy pojedziemy jutro :płacz::hahaha:

Ty się @jolantapl. bój dziadka ;):d Pieluch nie nosi, wigor przy tobie odzyskał, to i nie będzie chciał takiej perły z rąk wypuścić :d Jak ty się rozdwoisz? O.o:d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty się @jolantapl. bój dziadka ;):d Pieluch nie nosi, wigor przy tobie odzyskał, to i nie będzie chciał takiej perły z rąk wypuścić :d Jak ty się rozdwoisz? O.o:d

Nie będę musiała :d bo dziadek jest w de a kto inny w Polsce :$:hahaha: i bez takich podtekstów proszę >:(:całus:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...