Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, violka napisał:

Cóż ja mały żuczek mogę na to poradzić :cool: Robię to czego się ode mnie oczekuje :d A jaka babcia szczęśliwa , aż miło popatrzeć :d I wszystkim się chwali , jak jej ze mną dobrze :serce:

Ciekawe co mój podopieczny mówi na mój temat O.o może jednak lepiej nie wiedzieć bo dopiero człowiek może obrosnąć w piórka albo wręcz odwrotnie czuć się z tych piórek ogołocony:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

To sklepy są dzisiaj nasze ciekawe czy coś sobie wybierzesz i jaki to będzie zapach pochwal się koniecznie jak wrócisz :)

Myślę raczej o prezentach dla córek niż o sobie. Ja mam kilka perfum ale rzadko używam. Najbardziej lubię po prostu odświeżać się wodą z Avonu jeżynowo-waniliową. Bardzo świeży zapach i mało intensywny. Uwielbiam go.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Jak ja się cieszę, że @Blondi tyle :kawa: przygotowała i @Maria Jolanta nie skorzystała!!! ;):d Dostałam wczoraj "kubeczek" do ulubionego napoju od babki....taka maleńka filiżaneczka...wielkości wiadra :d:d I teraz dopiero mam co siorbać!!! :d Siedzę w prywatnym salonie na fotelu, moje odnóża spoczywają na podnóżku, obok wiadro :kawa:....RAJ :d:d..tylko na fajeczkę muszę poderwać odwłok i na tarasik się udać :( Ale co tam.....RAJ i tyle....:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Myślę raczej o prezentach dla córek niż o sobie. Ja mam kilka perfum ale rzadko używam. Najbardziej lubię po prostu odświeżać się wodą z Avonu jeżynowo-waniliową. Bardzo świeży zapach i mało intensywny. Uwielbiam go.

 

Żaden problem napisz co wybrałaś dla córek i zięciów :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne do sklepów ,,drugie chwalone ,,inne mają robotę  a ja nic,,zrobię śniadanie-wystawię tylko,,i zero pracy,,może dzisiaj cos babcia wymyśli,,chcę pracować a tu nie ma co:płacz: mnie nie interesuje co babcia mówi na mnie,jest bardzo miła dla mnie ,,dziadek wręcz zachwycony,,bo gębucha uśmiechnięta od ucha do ucha ,,wie ,ze ze mną może w garażu wszystkie maszyny wyciągnąc i posprawdzac ,czy działają,,a ja mu wszystko podłączę,,spokojnie i dziadek się bawi,, Babcia mnie ceni za wyrozumiałośc dla dziadka ,a mi się wydaje ,że to normalne podejscie ,bo tak musi być,jak z dzieciaczkiem ,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Informuję, że macie wszyscy zakaz mówienia o wyprzedażach i promocjach >:( No chyba, że chcecie mnie psychicznie wykończyć :rozpacz: Myślę, że @Blondi mnie poprze...:love: 

A ja informuję,że jak przyjadę z zakupów to zaraz zdam relację gdzie ? co? i za ile kupiłam na wyprzedaży:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jedne do sklepów ,,drugie chwalone ,,inne mają robotę  a ja nic,,zrobię śniadanie-wystawię tylko,,i zero pracy,,może dzisiaj cos babcia wymyśli,,chcę pracować a tu nie ma co:płacz: mnie nie interesuje co babcia mówi na mnie,jest bardzo miła dla mnie ,,dziadek wręcz zachwycony,,bo gębucha uśmiechnięta od ucha do ucha ,,wie ,ze ze mną może w garażu wszystkie maszyny wyciągnąc i posprawdzac ,czy działają,,a ja mu wszystko podłączę,,spokojnie i dziadek się bawi,, Babcia mnie ceni za wyrozumiałośc dla dziadka ,a mi się wydaje ,że to normalne podejscie ,bo tak musi być,jak z dzieciaczkiem ,,:hahaha:

Masz rację @Blondi...z nimi czasami trzeba jak z małymi dziećmi...Rodziny ich nie rozumieją i dlatego to my dajemy ten komfort naszym pdp, by czuli się dobrze we własnej skórze :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Jak ja się cieszę, że @Blondi tyle :kawa: przygotowała i @Maria Jolanta nie skorzystała!!! ;):d Dostałam wczoraj "kubeczek" do ulubionego napoju od babki....taka maleńka filiżaneczka...wielkości wiadra :d:d I teraz dopiero mam co siorbać!!! :d Siedzę w prywatnym salonie na fotelu, moje odnóża spoczywają na podnóżku, obok wiadro :kawa:....RAJ :d:d..tylko na fajeczkę muszę poderwać odwłok i na tarasik się udać :( Ale co tam.....RAJ i tyle....:love:

Dzień dobry -  niepsuj powietrza z samego rana :) . Dobrego dnia.

 

U nas wczoraj cały dzień padał deszcz i to jaki !!!! . Czuje sie jakby niedzieli nie było. Mam tydzień 14 dniowy ,

pada deszcz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie o sklepach bo dołączę sobie piórka i pofrunę do miasta,,:płacz::hahaha:  ale jak wrócę do domu to szybko laptop i internet normalny i poszaleje w zakupach,,aby szybko kupic i wysłac ,,aby doszło do świąt,,zdążę,,tak myślę,, :święty:  ale tylko dla wnuczek ,ostatnio kupujemy tylko dzieciom ,,bo starszym podpasowac to sztuka  ,robiłam super prezenty ale się skonczyło,,wogole dużo dobego się skończyło,teraz czas na mnie i dla mnie,,:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

A ja informuję,że jak przyjadę z zakupów to zaraz zdam relację gdzie ? co? i za ile kupiłam na wyprzedaży:p

:rozpacz:Tyyyyyyy.......złośliwaaaaaaaa......niedobra...... @jolantapl.......:rozpacz: I to tyle w temacie wyrozumiałości i wrażliwości na potrzeby innych :p:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Informuję, że macie wszyscy zakaz mówienia o wyprzedażach i promocjach >:( No chyba, że chcecie mnie psychicznie wykończyć :rozpacz: Myślę, że @Blondi mnie poprze...:love: 

Już to zrobiłam:rozpacz: oni mnie tymi sklepami rozkładają na lopatki:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Dzień dobry -  niepsuj powietrza z samego rana :) . Dobrego dnia.

 

U nas wczoraj cały dzień padał deszcz i to jaki !!!! . Czuje sie jakby niedzieli nie było. Mam tydzień 14 dniowy ,

pada deszcz.jpg

Nie ma złej pogody.....są tylko ludzie nieodpowiednio ubrani....:p Ja polazłam w siekącym deszczu na spacerek. ...A co.....twardzielka jestem.....;):cool::d I było mi fajnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ma złej pogody.....są tylko ludzie nieodpowiednio ubrani....:p Ja polazłam w siekącym deszczu na spacerek. ...A co.....twardzielka jestem.....;):cool::d I było mi fajnie :cool:

Lubię deszcz, ale za oknem. Nie byłoby mi fajnie więc nie poszłam i nie pojechałam. Jestem fanką jasnych sutuacji :) i czystego nieba. Chyba, że to deszcz majowy z tęczą w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nie mówcie o sklepach bo dołączę sobie piórka i pofrunę do miasta,,:płacz::hahaha:  ale jak wrócę do domu to szybko laptop i internet normalny i poszaleje w zakupach,,aby szybko kupic i wysłac ,,aby doszło do świąt,,zdążę,,tak myślę,, :święty:  ale tylko dla wnuczek ,ostatnio kupujemy tylko dzieciom ,,bo starszym podpasowac to sztuka  ,robiłam super prezenty ale się skonczyło,,wogole dużo dobego się skończyło,teraz czas na mnie i dla mnie,,:serce:

U nas jeszcze dzieci do lat 18-tu brak :d Sami dorośli, i to dużo dorosłych.....Liczba ludzi do obdzielenia....tak z 15 sztuk O.o Więc ktoś wpadł na pomysł, żeby nie wygłupiać się każdy-każdemu, tylko losowanie....:d Prezent do 200 zł, dla wylosowanej osoby, a żeby było łatwiej, to mamy mailową infolinię z życzeniami do Św. Mikołaja, gdzie każdy pisze co chciałby za tę kwotę pod choinkę otrzymać :d Może nie znajdzie niespodzianki,  ale jest gwarancja trafionego prezentu ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na święta był u nas zwyczaj że kilka dosłownie drobiazgów było UFO. Losowało się numerki i każdy brał wylosowany prezent. Potem zazwyczaj się wymienialiśmy. xd

A na zakupy pójdę ! Pierwszy raz jestem w cywilizacji. Na dodatek w pobliżu mam dwie metropolie więc będzie gdzie poszaleć. :d

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965  @Blondi @jolantapl. @aga1 @Maria Jolanta @sayonara 52 Witam serdecznie wszystkich.

U mnie całkowity spokój ducha, bo

ja nie przejmuję się wcale Świętami a już najmniej zakupami i nic mnie tu w Niemczech do zakupów nie skusi, a już najmniej kosmetyki czy perfumy. Zarabiam przede wszystkim na swój  długi okres wolności i spokoju w Polsce oraz pewne inwestycje w domu. W Niemczech to mi szkoda wydać nawet na kawę.

@Blondi wyrazy współczucia z powodu wczorajszego ataku jakiegoś frustrata czy frustratki. Dzielnie walczyłaś.  To chyba ktoś z opiekunkowa ? Oj, niektórym ta nasza praca nie służy bardzo...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...