Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

Nie znam waszych zapachów,,nie będe oceniac,,na każdej skórze inaczej pachną,,na mnie ślicznie pachną Chloe  ,,przecudowne,,,:serce:

Chloe znam. Na mnie nieszczególnie "leżą" :( We flakonie fajnie i świeżo. Ale masz rację że to do skóry perfum musi pasować. Kiedyś usłyszałam taki tekst,  że to perfumy nas wybierają :d I chyba coś w tym jest :love: Dawno,  dawno temu poczułam zapach przechodzącej obok kobiety...I nie mogłam się mu oprzeć :$ Zapytałam tę panią czym tak pachnie...i od tamtej pory przepadłam z kretesem.  Od lat jestem im wierna. Stoją obok inne flakoniki, ale....no cóż, stoją...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GośćOpiekunGość
18 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie wiem kogo uważasz,za szefową ale wiem ,ze ty to co najwyżej buty mógłbyś nam czyścić >:(A najlepiej to pocałuj nas w d.......bo do pięt nam nawet nie dorastasz .

Tak myślałem,że nie wiesz-do tego trzeba inteligencji-wystarczy IQ na poziomie 80.Chyba trochę ci w takim układzie brakuje.W kwestii całowania w dupę się nie wypowiem.Natomiast w kwestii dorastania-cóż-też zachowam to dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

Tak myślałem,że nie wiesz-do tego trzeba inteligencji-wystarczy IQ na poziomie 80.Chyba trochę ci w takim układzie brakuje.W kwestii całowania w dupę się nie wypowiem.Natomiast w kwestii dorastania-cóż-też zachowam to dla siebie.

Prosiłam obie strony o zachowanie umiaru w słowach. Wystarczy tych pyskówek. To są rozmowy przy kawie i niech takie pozostaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

Tak myślałem,że nie wiesz-do tego trzeba inteligencji-wystarczy IQ na poziomie 80.Chyba trochę ci w takim układzie brakuje.W kwestii całowania w dupę się nie wypowiem.Natomiast w kwestii dorastania-cóż-też zachowam to dla siebie.

Cóz to tak kwieciście się zrobiło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam , żeby zobaczyć czyje szczęki dzisiaj po ścianach latają , a jak na razie to moją muszę zbierać z podłogi O.o i bynajmniej nie z powodu śmiechu :( Co się tu wyrabia ? :| Proszę wrócić natychmiast na właściwe tory i nie reagować na obrazliwe zaczepki osoby , która nie zasługuje na żadną reakcję . :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Wpadłam , żeby zobaczyć czyje szczęki dzisiaj po ścianach latają , a jak na razie to moją muszę zbierać z podłogi O.o i bynajmniej nie z powodu śmiechu :( Co się tu wyrabia ? :| Proszę wrócić natychmiast na właściwe tory i nie reagować na obrazliwe zaczepki osoby , która nie zasługuje na żadną reakcję . :całus:

@violka

popieram w calej rozciaglosci...kiedy kolezanka mi nadawala jak to sympatyczne forum jest i posty pozwalaja sie zrelaksowac itd,, to najpier zabieralam sie jak do jeza zeby wogole zaczac czytac...kiedy juz sie zalogowalam to...milczalam milczalam i nie zagladalam az sie przelamałam...i wiecie co??

wirtualna kawa w milym  towarzystwie smakuje o niebo lepiej niz w samotnosci..wiec..wrocmy na wlasciwie tory i wspierajmy sie 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Trochę poczytałam, ale tylko cena i kto firmuje.  Nic o zapachu. Ciężki,  piżmowy,  czy przeciwnie,  lekki... @jolantapl. przybliż nam trochę :d

Raczej średni nie kwiatowy ale też nie bardzo intensywny intensywny to jest Angel też go używam ale na wyjątkowe okazje  a na lato to Mascuerade to taki lekki kwiatowy ,zwiewny jak go lubię od lat i nie zmieniam na sezon poza letni mam kilka ulubionych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Raczej średni nie kwiatowy ale też nie bardzo intensywny intensywny to jest Angel też go używam ale na wyjątkowe okazje  a na lato to Mascuerade to taki lekki kwiatowy ,zwiewny jak go lubię od lat i nie zmieniam na sezon poza letni mam kilka ulubionych .

Jaka fachura jesteś O.o Fiu, fiu... Muszę się zacząć dokształcać :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@violka

popieram w calej rozciaglosci...kiedy kolezanka mi nadawala jak to sympatyczne forum jest i posty pozwalaja sie zrelaksowac itd,, to najpier zabieralam sie jak do jeza zeby wogole zaczac czytac...kiedy juz sie zalogowalam to...milczalam milczalam i nie zagladalam az sie przelamałam...i wiecie co??

wirtualna kawa w milym  towarzystwie smakuje o niebo lepiej niz w samotnosci..wiec..wrocmy na wlasciwie tory i wspierajmy sie 

Bo tutaj zawsze słoneczko świeci :), ale od czasu do czasu pojawia się jakaś ciemna chmura , na którą nie należy zwracać uwagi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...