Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym ci ja internet miała, wkleiłabym jakąś piosneczkę o sierotce co została sama na placu boju, tfu...na forum :d A tak słowami dzień zakończyć muszę. Zatem moi mili towarzysze doli, czy niedoli, życzę Wam miłego wieczoru, cudnego nastroju, snów kolorowych, marzeń niebanalnych i żadnych myśli nieładnych :całus: Dobranoc Opiekunkowo :serce: Do jutra :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.11.2017 at 14:00, Mirelka1965 napisał:

Te Niemce to na wszystko mają czas >:( Zamiast fachowca zawołać i zapłacić to sami kombinują >:( Następnym razem też nie pojadę jak neta nie będzie >:(

Lacze sie w bolu.

Masakra  BEZ NETU.

Nie mialam netu w Bawarii.

Najpierw powiedzieli  nie ma  ale

ze bedzie,

Zaparlam sie i mowie bez netu nie jade,

To zapewnili ze napewno bedzie

Na miejscu opiekunka rodziny byla zniesmaczona, bo zadna wczesniej opiekunka nie zabiegala o internet.

Z laski oplacila stick z 3 mb..

i sie skonczylo.

Przysieglam nigdy wiecej nie ruszam sie,o ile nie ma netu na stelli.,

A paniom opiekunkom, nie potrzebujacym netu dziekuje

Nastepnego powiedziala ze nie oplaci,,

Myslalam ze oszaleje,.

Zadupie bawarskie, ani tv ani nic nie bylo.

Nic do czytania nie mialam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witam i pozdrawiam Was Wszystkich w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce: Miło widzieć Was Wszystkich Razem :) Po tak długim czasie... Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce: Życzę Wam Kochani :serce: Spokojnej dobrej nocy ~ Dobranoc...

00060ZX84W9IWY73-C114.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.11.2017 at 19:45, Łukasz napisał:

teraz i przelewy robię,echhh...kaska wpłynęła....to poopłacać , tam na fundusz ojca dyrektora naskładkę , a tu odłożyć na trzecie koło do Audicy... i tak kaska się rozejdzie :(byle do następnego ...dziesiątego :hahaha:

Ze zapytam:

NAPRAWDE na ojca dyrektora placisz?_:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Witaj @Hal tęskniliśmy za Tobą i przeczuwaliśmy,że wrócisz :serce:

@Maria Jolanta ja nie śpię ale co z tego jak nikt o tej porze nie chce już ze mną klepać >:(;)

Witaj Joleńko :serce: Bardzo mi miło :) Również i ja, za Wami Wszystkimi :serce: Tęskniłam...

No ale już jestem i mam nadzieję, że znajdę chociażby odrobinę czasu - by znów, tu z Wami :serce: Bywać...

Moc serdeczności Kochana Joluś :serce: Dobranoc... :) 

 

Ja też nie śpię, ale jestem bardzo zmęczona i idę niebawem spać, a więc Dobranoc Wszystkim :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.11.2017 at 14:14, Blondi napisał:

Mam koleżankę w Islandi i wczoraj mi mówiła ,że jest zasypana śniegiem ,,zima pełną gębą,,tak pomyslalam że dojdzie do nas,,,i jest:hahaha: buciki mam , lisa też ,,nie zmarznę,,rękawiczuńki też i czapuńki,,wszystko mam,,tym razem jestem przygotowana,,,:hahaha: na sniegi,,

Tylo ko nie lisa!!! Blondi nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Tylo ko nie lisa!!! Blondi nie!

@sayonara 52 hahha chyba nie myślisz ,że ja noszę lisa:hahaha: że ja mam lisa:płacz: chyba nie wyglądam na mochera w lisach,,ja jestem przecież innej daty:płacz: daleko mi do karakuł,daleko mi do norek, itd, nie nawidzę tych futer,,nie mam,mam w domu kożuch fajny,krótki ,elegancki,prosty,z cudownym kapturem,,ale też tylko wisi sobie,,oddam też w czortu go,,:hahaha: 

Lepiej pisz jak u Ciebie w pracy ,,jak Twoja współlokatorka,,wyniosła się ,,czy dała się złapać ,,czy ją zostawilas w domu samą,,:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Hal napisał:

...Witam i pozdrawiam Was Wszystkich w naszym Wspaniałym Opiekunkowie :serce: Miło widzieć Was Wszystkich Razem :) Po tak długim czasie... Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was :serce: Życzę Wam Kochani :serce: Spokojnej dobrej nocy ~ Dobranoc...

00060ZX84W9IWY73-C114.jpg

Witaj @Hal:serce: Już rozsyłaliśmy przez Interpol listy gończe za tobą :cool: Gdzieś była jak cię nie było?:( Stęskniliśmy się za tobą  i cieszymy się ogromnie, że jesteś :serce: Witaj z powrotem :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczyny:love: Dziękuję za kawkę. Pobyt  na urlopie, to nie zawsze wyłącznie leżenie plackiem w wyrku...Często też trzeba pozałatwiać różne sprawy w mieście..czy to z lekarzem, czy jakieś urzędowe....Też tak chyba sami macie..:całus: Życzę Wam miłego piąteczku:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Lacze sie w bolu.

Masakra  BEZ NETU.

Nie mialam netu w Bawarii.

Najpierw powiedzieli  nie ma  ale

ze bedzie,

Zaparlam sie i mowie bez netu nie jade,

To zapewnili ze napewno bedzie

Na miejscu opiekunka rodziny byla zniesmaczona, bo zadna wczesniej opiekunka nie zabiegala o internet.

Z laski oplacila stick z 3 mb..

i sie skonczylo.

Przysieglam nigdy wiecej nie ruszam sie,o ile nie ma netu na stelli.,

A paniom opiekunkom, nie potrzebujacym netu dziekuje

Nastepnego powiedziala ze nie oplaci,,

Myslalam ze oszaleje,.

Zadupie bawarskie, ani tv ani nic nie bylo.

Nic do czytania nie mialam,

Ja teraz też na Bajerach :rozpacz: Tu nawet kabelków w ziemi nie ma, a co dopiero o internecie mówić :płacz: Musimy jakieś stowarzyszenie założyć, takie "Poszkodowane bez neta" i o odszkodowanie wystąpić ze skarkgą do Strasburga :hahaha: Uzasadnienie jest proste: to nas zubaża, straty moralne ponosimy, bezzasadne ograniczenie wolności osobistej, und so weiter....:rozpacz: Ale dzisiaj nie popuszczę!  Wepnę się jak lwica w kark córki aż krew zobaczę >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta  co Ciebie wzięło od rana na ,,Ptaki" :rozpacz: i to takie brrr,,,czarne ,,brrr  odstraszacze ,,,na drzewo z nimi,,,szybko,,:rozpacz: ale Ty jesteś też specjalistka od pięknych fotek:rozpacz: że ja nie mam neta ,,:rozpacz: zero rozwoju,,zero,,,:święty::love:

@Blondi jakie "Ptaki"? Ja tam widziałam :kawa: z ekspresu :d Od wyboru do koloru....czarnego, bez mleka i śmietanki :p:d I teraz przydałoby się wstawić "Chodź, pomaluj mój świat..." :d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...