Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, violka napisał:

Ratunku :rozpacz: Nie wiem co zrobilam nie tak , ale od kilku godzin mam mikro rozmiar czcionki :rozpacz: od mrużenia oczu już mnie łeb , boli :rozpacz: nic nie widzę . Tak jest tylko tu  na forum , inne strony mają normalny rozmiar . Co ja mam zrobić ? To przez ten piep.......Windows 8 >:( 

czy żmijom też się pomaga  ?  :) :hahaha: Ha, ha , ha długo nie musiałam czekać  :hahaha::całus:. zadwoń, pomogę :święty:. A zresztą... rozwiązanie podaję na sznurku,boję się ciebie. Masz już ? łap, łap ... :hahaha:. Ucieka ? No zobacz, no  !!! 

żaba i marchewka.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy coś mamy z tym internetem nie tak,,chyba trzeba komórę od żaby pożyczyć,,jak pożyczy,,,:hahaha:

1 godzinę temu, violka napisał:

 To do zobaczenia za 5 tygodni jak wrócę do domu :rozpacz:

a co przez te 5 tyg, będzie?  uschniesz tam,,:płacz: violka internet masz na steli i taki do luftu? jak mój na zadupiu w de - polski,,,,oszczędnosci nie ma końca ,,wojna musi byc,,o tylko dobre łącze :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Wszyscy coś mamy z tym internetem nie tak,,chyba trzeba komórę od żaby pożyczyć,,jak pożyczy,,,:hahaha:

Pożyczy, pożyczy !!! Proszę bardzo, jest i komóra. Nie myślcie, że skąpstwo mi się udzielio od Skrucza. Gadać proszę do woli, internet brać do woli, co kto chce, brać, brać , brać .  :d  Ja juz zjeżdżam, więc zostawiam wam komórkę w DE :całus: , korzustajcie do woli. Tylko podzielić się rzetelnie  proszę  !!!

żaba halo jest tu ktoś.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aga1 napisał:

U mnie ciągle jakis błąd wyskakuje 500 - ileś. Jak pisałam jako gośc nic sie nie działo na stronie, a teraz makabra. Chyba zamknę profil swoj piekny i będę pisała jako gość.  Tu goście maja większe poważanie :):):)

U mnie jest to samo więc chyba coś ze stroną pisze jeszcze,że ta strona nie ma odpowiednich zabezpieczeń :( chyba trzeba by to było zgłosić do @Moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aga1 napisał:

U mnie ciągle jakis błąd wyskakuje 500 - ileś. Jak pisałam jako gośc nic sie nie działo na stronie, a teraz makabra. Chyba zamknę profil swoj piekny i będę pisała jako gość.  Tu goście maja większe poważanie :):):)

napisz do moderatora, on jest kochany, do tego nie kasuje 50 € jak to zrobił  stomatolog @Blondi :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 u mnie też był błąd,,to raz na jakiś czas ,,cos zmieniają i wtedy nie ma wejscia na forum,,oj nie strzelaj focha ,,:hahaha: bierz lepiej komórę od żaby,,będzie śmigać wszystko jak właścielka:love:  @Heidi wszystko rozdaje,,jeszcze Skrucza odda ,,ale kto takiego popaprańca wezmie,,,ale w ogóle z takim wytrzymac to dopiero sztuka,,ale heidi ma predyspozycje aby takiego zgasic,, miesiac z takim to o 30 dni za długo,,,:płacz: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

napisz do moderatora, on jest kochany, do tego nie kasuje 50 € jak to zrobił  stomatolog @Blondi :d

hahahhaha nie mów głosno,,bo sciany mają uszy ,,potem inny powie ,że 50 euro za mało,,a ja to co? mam na czole wypisane ,,Milion Dolarów?:święty: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

U mnie jest to samo więc chyba coś ze stroną pisze jeszcze,że ta strona nie ma odpowiednich zabezpieczeń :( chyba trzeba by to było zgłosić do @Moderator

już biegnę :) . Naprawiam tylko i wyłącznie w domach elementy leżące na podłodze i  gdzie właścicielki noszą spódniczki !!!  Zabezpieczeńia nie są wymagane  :d, zgłaszać nikomu już nie trzeba. Ja robię wszystko perfekt  i od ręki /nogi ( jak kto woli ) !!!

żaba  warsztatowiec.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Spadam spać:spioch:,,jeszcze popiszę ciuteczkę,,bo Amorowo już było:serce: cudowne mam wiadomosci od słodziaka,,zasnę z nimi,,:spioch::serce::love::całus:  Dobranoc wesołe opiekunkowo:serce:

Co to  ma znaczyć ? Amorowo ? Ledwie montera wysłałam, to ty już do łóżka śmigasz. Co za tempo, co za potrzeby ?

żaba co to ma znaczyć.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Spadam spać:spioch:,,jeszcze popiszę ciuteczkę,,bo Amorowo już było:serce: cudowne mam wiadomosci od słodziaka,,zasnę z nimi,,:spioch::serce::love::całus:  Dobranoc wesołe opiekunkowo:serce:

Po takich wiadomościach jak napisalaś, to ja gorę :)  nie chodzę a unoszę się nad ziemią. Gdzie mi do spania wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Spadam spać:spioch:,,jeszcze popiszę ciuteczkę,,bo Amorowo już było:serce: cudowne mam wiadomosci od słodziaka,,zasnę z nimi,,:spioch::serce::love::całus:  Dobranoc wesołe opiekunkowo:serce:

A dla mnie kto ma cudowne wiadomości?O.o bo jak je dostanę jeszcze dzisiaj to może  wreszcie prześpię z nimi chociaż do 8 rano :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

A dla mnie kto ma cudowne wiadomości?O.o bo jak je dostanę jeszcze dzisiaj to może  wreszcie prześpię z nimi chociaż do 8 rano :płacz::hahaha:

ja, ja  mam wiadomości, jednak nie wiem czy dobre dla ciebie . Widziałam jednego twojego znajomego w Paryżu z @Mirelka1965. No !! to teraz na pewno zaśniesz  :) Słodkich snów  :) 

2cf8c39da9ca77a1ebe871072d395f25.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykulałam się znowu późno :(  @Blondi już odleciała, zaraz wszyscy zaczną życzyć sobie dobrej nocy :( To ta ciemność za oknem powoduje brak aktywności na forum po 20-ej? :( A może wszyscy oglądają wiadomości? O.o Internetu niemieckiego nadal brak, router chciałam zrobić z telefonu, coś nachrzaniłam i sama na siebie jestem zła >:( 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

ja, ja  mam wiadomości, jednak nie wiem czy dobre dla ciebie . Widziałam jednego twojego znajomego w Paryżu z @Mirelka1965. No !! to teraz na pewno zaśniesz  :) Słodkich snów  :) 

2cf8c39da9ca77a1ebe871072d395f25.jpg

Tylko jedno słowo ciśnie mi się na usta na literę S  @Heidi Ty skruczu >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...