Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, że 50 biorą za usunięcie, ale fajnie, że masz nowego...teraz przez 3 dni zero słodyczy:hahaha:

no nic...rower czeka, małe zakupy dla mnie tylko, rachuneczek przedstawię i mam zwrocik. Jak to mieć dobrze swój Geld przy d...ce:hahaha: znam takich, co jechali do pracy i parę eurasków przy sobie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Heidi ma chatę częściowo wolną,bo Skrucz nicht da, więc te serdelki może z pieska ugotować:)

images-9.jpeg

Ja..! akurat.. chata wolna ? Myślałam , że Skrucz  pojechał do @Blondi, ale niestety szybko wrócił i na dodatek bez pieniędzy, czyli to nie on oskubał  naszego Blondaska na 50 €. A jeszcze dopowiem, że serdeleki są z lamy. Na opakowaniu napis "ROMEO" , tak myślę, że on pewnie myślał, że jak je zje to będzie mógł serenady pod balkonem wyśpiewywać jakiejś suczce :):) :hahaha: .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, 

Właśnie dostałam sms od córki PDP w sprawie mojego wyjazdu, bo agentura uparcie przesuwa jeden dzień i niby tak ustalone było, niby córka ma potwierdzić meil em. A więc chciałabym żeby ktoś przetłumaczył mi na priv, ja tresc niby rozumiem, ale chcę wiedzieć czy napewno dobrze rozumuje, bo coś tu nie halo.. 

Chce się przekonać czy tak samo myślę, 

Znajdzie się ktoś taki uprzejmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi ja tak zamaszyscie ,z wielką gracją  te 50 euro oddałam,,a proszę bardzo:hahaha:  bierzcie sobie ,,należy się Wam,,:święty: Al o Twoich tych kelbasach ,parówkach ,czy serdelkach to już są mity,,teraz są z lamy,,boże co tam jest w środku,,bo opakowanie dla psa ,:o 

@Łukasz bo dentysci jeszcze coś więcej robią ,,a nie tylko wyrwac wyrwac a potem wstawiac i to z porcelany bo najlepsza kasa,, teraz wiemy ,że można zrobić zęba za 50 euro,, prywatnie,,:hahaha: a słodyczy nie mam,bo nie byłam w sklepie:hahaha: szkoda ,,strasznie będzie :rozpacz:,,nie wiem jak wytrzymam,,następny odwyk mnie czeka,,aż za dużo spada na mnie,, wszystko na nie!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, franceska napisał:

Mam pytanie, 

Właśnie dostałam sms od córki PDP w sprawie mojego wyjazdu, bo agentura uparcie przesuwa jeden dzień i niby tak ustalone było, niby córka ma potwierdzić meil em. A więc chciałabym żeby ktoś przetłumaczył mi na priv, ja tresc niby rozumiem, ale chcę wiedzieć czy napewno dobrze rozumuje, bo coś tu nie halo.. 

Chce się przekonać czy tak samo myślę, 

Znajdzie się ktoś taki uprzejmy? 

Wyslij na priv do @Betty -ona germanistka,,,zrobi ci,,tłumaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, franceska napisał:

Mam pytanie, 

Właśnie dostałam sms od córki PDP w sprawie mojego wyjazdu, bo agentura uparcie przesuwa jeden dzień i niby tak ustalone było, niby córka ma potwierdzić meil em. A więc chciałabym żeby ktoś przetłumaczył mi na priv, ja tresc niby rozumiem, ale chcę wiedzieć czy napewno dobrze rozumuje, bo coś tu nie halo.. 

Chce się przekonać czy tak samo myślę, 

Znajdzie się ktoś taki uprzejmy? 

dawaj tu treść ,to rozszyfrujemy drani wszyscy razem ! Kazdy postara sie jak umie  najlepiej, i poparte doświadczeniem też

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nadal,

Wczoraj zalozylam nowe przynety, 

myszka ma wybor co lubi,,,

Chlebek, wedzonka,salami.

Mnie wybuchly dwie pulapki bo wlazlam na nie.

O malo nie zeszlam ze strachu.

Ale pulapki puste,

Swinia nie mysz!

W nocy nie moglam spac ,ale jej nie slyszalam,

No coz ,za dwa dni wyjezdzam, mysia zostanie sama

urzadzi bal!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęsknę za @Mirelka1965 @jolantapl. @Blondi @Łukasz @aga1, pewnie  wszyscy poszli las sadzić na końcu świata, albo wycinkę robią, bo nawet za warkoczyki mnie nikt nie ciągnie :(. Smutno, głucho, pusto, echo...., echo....oho... oho..oho... Komu by tu szpilę włożyć ? Aha !!! pójdę na inny tor, może ktoś nas nie lubi i pisze jawnie o tym fakcie ... Sprawdzę to, bój się , nadciągam !!!!

9171dfa155b65ebae7e6e650440e3ad3.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie pochwale: dzien temu dzwoni facet, z ogloszenia, ktore dawalismy kiedys... potrzebuje 2 opiekunow, nie jest stary, ale niepelnosprawny, na wozku i codziennie jezdzi do sauny, mowie mu, ze to nie Problem, ze maz ma prawko... ale... on ma teraz 2 opiekunow, Rumunow.... ale sa problemy i on mial pryey nich nieprzyjemnosci tu w Austrii... bo oni wezwali policje i Burgermeistra.... pytam sie co sie stalo, a on mowi, ze ci opiekunowie musza z nim do tej sauny razem chodzic i on wymaga zeby byli nago, tak jak on... i oni sie nie zgodzili, a on jak im placi to wymaga ze Maja byc ubrani jak natura i on chce... pytal jeszcze ile mamy lat... pewnie w kontekscie czy jest jeszcze na co popatrzec pewnie, wiec puscilam chlopu wiazanke,ze jak jestem w pracy to jestem w ubraniu, ale jak do tej sauny poszlabym z mezem to z dzika rozkosza moge sie nie ubierac, ale z nim w zyciu nago nie pojde.... to on stwierdzil, ze ludzie z innych panstw nie sa normalni....pogonilam zboka...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Tęsknę za @Mirelka1965 @jolantapl. @Blondi @Łukasz @aga1, pewnie  wszyscy poszli las sadzić na końcu świata, albo wycinkę robią, bo nawet za warkoczyki mnie nikt nie ciągnie :(. Smutno, głucho, pusto, echo...., echo....oho... oho..oho... Komu by tu szpilę włożyć ? Aha !!! pójdę na inny tor, może ktoś nas nie lubi i pisze jawnie o tym fakcie ... Sprawdzę to, bój się , nadciągam !!!!

9171dfa155b65ebae7e6e650440e3ad3.gif

Właśnie wróciłam do domu i już za warkoczę mam zamiar ciągnąć bo mi się bardzo chce tych Twoich ciasteczek:$O.o:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...