Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Osiem kobiet na raz?!!! O.oO.oO.o To musi być kozak dopiero!!! :cool:;):d Bierz natychmiast adres i telefon!!! ;):d:cool: Może się przydać!!! :święty::święty::święty:

No teraz to już pojechałaś po bandzie :płacz::hahaha: pisałam kiedyś,że i tacy się trafiają :$;)  ta adres i telefon i pewnie zaraz wszystkie dziewczyny z forum by chciały a ja od pewnego czasu plotek z busów i autobusów na forum publicznym nie udostępniam :( nawet na priv by Ci nie podała  z wiadomych powodów mam nadzieję,że się tym razem domyślisz a nawet trochę Ci podpowiem bałabym się reakcji Twojego męża bo proces sądowy w tym przypadku to dla mnie  było by nic przypuszczam,że coś gorszego mogłoby mi grozić :płacz::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

No teraz to już pojechałaś po bandzie :płacz::hahaha: pisałam kiedyś,że i tacy się trafiają :$;)  ta adres i telefon i pewnie zaraz wszystkie dziewczyny z forum by chciały a ja od pewnego czasu plotek z busów i autobusów na forum publicznym nie udostępniam :( nawet na priv by Ci nie podała  z wiadomych powodów mam nadzieję,że się tym razem domyślisz a nawet trochę Ci podpowiem bałabym się reakcji Twojego męża bo proces sądowy w tym przypadku to dla mnie  było by nic przypuszczam,że coś gorszego mogłoby mi grozić :płacz::płacz:

No, teraz to dopiero rozpaliłaś moją wyobraźnię O.o:cool::d Ale jako osoba bardzo dyskretna, delikatna i powściągliwa :cool: nie zadam w tym temacie żadnego pytania więcej :d:całus: Amen :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi @jolantapl. @Mirelka1965 @kinga @Łukasz Pozdrawiam wszystkich w to nasze wspaniałe Święto Zmarłych.

Ja niestety, rozchorowałam się i od trzech dni ledwo zipię i ledwo na laptop mogę patrzeć...

To wszystko po tych moich ogrodowych pracach, ale teraz odpoczywam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, kinga napisał:

ja jestem u 98 letniej sknery w porywach 40 euro na tydzień i do wyzebrane masakra z obiadami to samo wszystko na miękko muszę gotować a i tak jest ale nawet jak zblendowane j

@kinga jedziemy na jednym wózku, ale ja daję radę, bo wesoła jestem, a jak popadam w marrazm to ten portal jest najlepszym lekarswem, a jak już i to nie pomaga , to mam do ściany pielęgniarkę przyklejoną.  Spojrzę na nią i w razie wątpliwości w mig mam rozwiązanie . Zawsze możesz mnie podpytać jakie ja mam rozwizania kulinare :)

strzykawa.gif

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

No teraz to już pojechałaś po bandzie :płacz::hahaha: pisałam kiedyś,że i tacy się trafiają :$;)  ta adres i telefon i pewnie zaraz wszystkie dziewczyny z forum by chciały a ja od pewnego czasu plotek z busów i autobusów na forum publicznym nie udostępniam :( nawet na priv by Ci nie podała  z wiadomych powodów mam nadzieję,że się tym razem domyślisz a nawet trochę Ci podpowiem bałabym się reakcji Twojego męża bo proces sądowy w tym przypadku to dla mnie  było by nic przypuszczam,że coś gorszego mogłoby mi grozić :płacz::płacz:

dajcie łopatę, plis, ale taką do odśnieżania. Miało być ładnie , jasno opisane: co i jak. @jolantapl. Rozpalasz nas do bólu:$, proszę otwórz się jak wulkan Etna, raz na 500 lat. Przecież nie zawsze zmuszamy ciebie do wypuszczania pary, teraz o lawę błagamy :|:$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi @jolantapl. @Mirelka1965 @kinga @Łukasz Pozdrawiam wszystkich w to nasze wspaniałe Święto Zmarłych.

Ja niestety, rozchorowałam się i od trzech dni ledwo zipię i ledwo na laptop mogę patrzeć...

To wszystko po tych moich ogrodowych pracach, ale teraz odpoczywam.

Nasza choreńka @Serenity potrzebuje okładów z..... :d:cool: Czy dla ciebie też mamy tych okładów poszukać? :cool: Masz kogoś w pobliżu ( bez poddtekstów proszę ;)), choćby syna, albo sąsiadkę, żeby plecki Vick'sem posmarował, na czółko okład położył, lekarstwa przygotował? :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie rzutem na taśmę przygotowałam obiadek i przed chwilą postawiłam na stół a raczej wyłożyłam na ławę pyszniutkie, świeżutkie ,cieplutkie prawie,że prosto z patelni naleśniczki 

:d i co da się? da i na forum od rana klepać i dom ogarnąć i nawet obiad zrobić ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A ja właśnie rzutem na taśmę przygotowałam obiadek i przed chwilą postawiłam na stół a raczej wyłożyłam na ławę pyszniutkie, świeżutkie ,cieplutkie prawie,że prosto z patelni naleśniczki 

:d i co da się? da i na forum od rana klepać i dom ogarnąć i nawet obiad zrobić ;)

 

 

 

A kto w to wątpi?!!!>:( Dawaj namiary na tego niedowiarka!!! >:( Ja mu zaraz 59f9deb1a4e1c_fuckyou.jpg.e2448c8f2c7f9132d9c7372fa56c9c7c.jpg I jeszcze przyłożę z główki, a co!!! ;):d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość aga napisał:

Źle mnie zrozumiałaś :( nie chodzi mi go gadanie z podopiecznym tylko o grzebanie w dowodzie osobistym . To za daleko idące moim zdaniem zainteresowanie . Wiadomo przecież, że rozmawiając z podopiecznym a raczej sluchając go, dowiadujemy sie wielu rzeczy z jego przeszłości . I taka nasza rola słuchać, bo to co nam powie to jest jego czy jej wola. Mnie to nie lata , podchodzę do pracy poważnie i nie gra roli czy wracam czy nie wracam pracuję tak , żebym sama sobie nie miala nic do zarzucenia.

Wścibstwo O.o  Grzebanie w dowodach ? O.o O czym Ty mówisz ? i gdzie to przeczytałaś ? Nie wiem jakimi pop się opiekujesz , ale ja mam często do czynienie z demencją . Prawie w każdym domu trzymam dowód osobisty w dłoni , ponieważ załatwiam za pop różne rzeczy . Pracuję jako opiekunka , która często musi wchodzić w rolę sekretarki i asystentki . Wracając do wcześniej wspomnianego dowodu , to moja zmienniczka dostrzegła w nim niechlubnie sławne nazwisko z czasów , których lepiej , żeby nie było . Oczywiście byłyśmy tym wątkiem zainteresowane , ponieważ te nazwiska zniknęły z ewidencji Niemiec . Z wiadomych powodów , każdy potomek niechlubnych bohaterów zmieniał sobie nazwisko zaraz po wojnie . Nasze dociekanie tematu odbywało się w  dostępnych środkach przekazu  jak internet , a nie w prywatnych szafkach , czy dokumentach pop . Zanim zaczniesz kogoś oceniać , to najpierw dokładnie przeczytaj post i nie dokładaj do tego własnych podtekstów . Sorry , ostatniego zdania miało nie być , ale jestem przed okresem i musiałam sobie ulżyć ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Wścibstwo O.o  Grzebanie w dowodach ? O.o O czym Ty mówisz ? i gdzie to przeczytałaś ? Nie wiem jakimi pop się opiekujesz , ale ja mam często do czynienie z demencją . Prawie w każdym domu trzymam dowód osobisty w dłoni , ponieważ załatwiam za pop różne rzeczy . Pracuję jako opiekunka , która często musi wchodzić w rolę sekretarki i asystentki . Wracając do wcześniej wspomnianego dowodu , to moja zmienniczka dostrzegła w nim niechlubnie sławne nazwisko z czasów , których lepiej , żeby nie było . Oczywiście byłyśmy tym wątkiem zainteresowane , ponieważ te nazwiska zniknęły z ewidencji Niemiec . Z wiadomych powodów , każdy potomek niechlubnych bohaterów zmieniał sobie nazwisko zaraz po wojnie . Nasze dociekanie tematu odbywało się w  dostępnych środkach przekazu  jak internet , a nie w prywatnych szafkach , czy dokumentach pop . Zanim zaczniesz kogoś oceniać , to najpierw dokładnie przeczytaj post i nie dokładaj do tego własnych podtekstów . Sorry , ostatniego zdania miało nie być , ale jestem przed okresem i musiałam sobie ulżyć ,

No, koleżanko w wieku przed-po-produkcyjnym...luuuuuzik! :d:całus: Pij :kawa: którą przygotowałam :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@Mirelka1965@Heidii @jolantapl. ja dzisiaj z Wami nie rozmawiam , bo moje jelita mogą nie wytrzymać tej próby :rozpacz::hahaha::hahaha::hahaha: idę do babci , wyjdzie mi to na zdrowie :p

No żeszszszsz...:( To ty nas do Durschfall'u porównujesz? :rozpacz::płacz: My tu w takiej pięknej, tematycznej bajce rosyjskiej funkcjonujemy 59f9e0c8e3298_bajka-.thumb.jpg.782573af619e9cc0220be059c66f4732.jpg, a ty w nas kamieniem?!!!!! :rozpacz::d To już lepiej idź do babki, idź.....:( Zostaw nas tu samotnych, opuszczonych, zapomnianych i niechcianych....:rozpacz::rozpacz::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, violka napisał:

Ja tez zawsze lubiłam poznawać historię życia moich pop . Na jednej szteli babcia nic nie chciała opowiadać , więc zostawiłam temat . Moja zmienniczka w babci dowodzie osobistym zobaczyła jej panieńskie nazwisko , które ją zaniepokoiło , więc zaczęłyśmy robić za detektywów . Efekt naszych dociekiwań był taki , że już nie chciałam wrócić w tamto miejsce z powodów historycznych . Teraz wolę nic nie wiedzieć o moich pop .

Czy to nie twoj wpis ?  nie piszesz o grzebaniu w dowodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gość aga odkryła coś czego inni nie  widzą/wiedzą 

5 minut temu, Gość aga napisał:

Moja zmienniczka w babci dowodzie osobistym zobaczyła jej panieńskie nazwisko , które ją zaniepokoiło , więc zaczęłyśmy robić za detektywów

Zobaczyć, a grzebać to dwa różne czasowniki. Tak samo jak zobaczyć i przestraszyć się :hahaha: . 

3568a814d97b8c5baed7842c0f5d57e2.gif

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Gość Aga, luuuuuzik....To kwestia interpretacji.... Nie dziel włosa na czworo.....Mamy piękne popołudnie, pijemy :kawa:. Częstuj się :święty::d

Jestem wyluzowana . Nie znoszę tylko kłamstwa. A juz tym bardziej jak ktos własngo wpisu się wypiera. Popołudnie u nas nie jest piekne , pada deszcz . Wróciłam z cmentarza . Smutny dla mnie dzień . Nie byłam na grobie bliskich , tu zapaliłam świeczuszkę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość aga napisał:

Jestem wyluzowana . Nie znoszę tylko kłamstwa. A juz tym bardziej jak ktos własngo wpisu się wypiera. Popołudnie u nas nie jest piekne , pada deszcz . Wróciłam z cmentarza . Smutny dla mnie dzień . Nie byłam na grobie bliskich , tu zapaliłam świeczuszkę . 

U mnie w Gdyni też pada, a pod Bonn wiosenna pogoda jest :love:. Świeczki byłam wczoraj zapalić. I żeby odpędzić te paskudne i niechciane myśli, żartujemy :d Lepiej śmiać się, niż płakać albo kłócić :cool: Dlatego napisałam, i podtrzymuję: luuuuuzik :święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to trzeba wsadzić na łopatę, albo  deskę i wrzucić  na głęboką wodę. /od razu zaczniesz kumać . Obejrzyj animację z bykiem. Czym byk zasłania sobie d...ę ? No czym?  Czy to aby nie jest znak drogowy, kóry zginął w moim kochanym  mieście i teraz na drodze jednokierunkowej  tylko szambnurek ma wyłączność? 

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

bo nie kumam :rozpacz:

 

łopata.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ciebie to trzeba wsadzić na łopatę, albo  deskę i wrzucić  na głęboką wodę. /od razu zaczniesz kumać . Obejrzyj animację z bykiem. Czym byk zasłania sobie d...ę ? No czym?  Czy to aby nie jest znak drogowy, kóry zginął w moim kochanym  mieście i teraz na drodze jednokierunkowej  tylko szambnurek ma wyłączność? 

 

łopata.jpg

Ty myślisz, że wszyscy łapią w lot? O.o Ja już myślę po niemiecku, to pewnie dlatego taką ociężałość umysłową mam :( A tymi kumplami swoimi to mnie nie strasz, bo kształty i usposobienie mam do nich podobne, tak więc jak na kanibali nie trafię, to się nieźle zakumplujemy :cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ratunku  ,,więcej już nigdy nie będę pisać o zębach,,,piszcie ile kosztuje w De zrobienie jednego zęba???

ktoś coś wie? albo słyszał?  

Was passiert? Jak masz EKUZ, to gnaj do Zahnartz'a, zapłacisz 50-100 ojrasów, rachunek weź, a po powrocie do domku ci oddadzą. Tak słyszałam. Sama nie stosowałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...