Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakaś gimnastyka ?  ta od gimnastyki i boksów jeszcze śpi ,mam na myśli @Heidi :hahaha:

@jolantapl. rozmarzona na maxa ,,jak ja zresztą:serce:

gdzie jest  @erika może pojechała do kogutkowa :o 

@kinga nasza ucichła ,, @agryppina44  a Ciebie gdzie wywiało ,,było tutaj trochę Was i :płacz:

Tak a ja szukam ludzi:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dalej szukam ludzi,,  @Serenity co tak spokojnie ,, @franceska jak jazda autem po de,, @makaroni to Ty chyba bylaś u babci z marchewką ciągle do jedzenia,,,tak coś kojażę,,,kto tam jeszcze @Motylek i  @[email protected] ,  @kinga z Jacusiem,,, dawać znak życia ,,że jesteście i co słychać u Was,,buziaki  ,,ja mam wspominki od rana ,,mam dziennik i sprawdzam obecnośc,,no coś zostało mi z mojego zawodu,,,:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A teraz dalej szukam ludzi,,  @Serenity co tak spokojnie ,, @franceska jak jazda autem po de,, @makaroni to Ty chyba bylaś u babci z marchewką ciągle do jedzenia,,,tak coś kojażę,,,kto tam jeszcze @Motylek i  @[email protected] ,  @kinga z Jacusiem,,, dawać znak życia ,,że jesteście i co słychać u Was,,buziaki  ,,ja mam wspominki od rana ,,mam dziennik i sprawdzam obecnośc,,no coś zostało mi z mojego zawodu,,,:hahaha:

 

24 minut temu, Blondi napisał:

gdzie jest  @erika może pojechała do kogutkowa :o 

@kinga nasza ucichła ,, @agryppina44 

@Blondi szukasz ludzi z powyższych postów, ale to żywi chyba są? :love: Od niedawna tu bywam, ale to nicki mi nie znane, całkowicie mi nie znane :( Tylko @erika i @Serenity tu bywają, wpadają jak po przeciąg i znowu znikają :love: A pozostałych nie znam :( Może neta permanentnie nie mają? ;) Albo porzucili te wieczne wakacje w DE? ;) Albo pławią się w dobrobycie i nie mają czasu tu bywać? :love: Kto wie?, Kto wie?:cool: Może roześlij gołębie pocztowe?;) Albo heroldów z trąbami?;)pobrane.png.354d76752ad37c093e538544df2f3084.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, franceska napisał:

Witajcie☺️

Nawet ktoś o mnie pamięta hi hi.. rowniez pozdrawiam Blondi ☺️ nie tak dawno zmieniłam drogi z polskich na niemieckie no i nadal się wprawiam, jest ok. 

Spokojnej pracy wszystkim. 

Mam tą moc przciągania  @franceska pisałam ci kiedyś ,że wyglądasz na tym zdjęciu jak francuska ,,będąc we Francji ,wiesz ,że o Tobie pomyślałam? ale jak będe miała dobry internet to wrzucę tutaj trochę ślicznych fotek ,które zrobiłam będąc w miasteczkach francuskich,,,:hahaha: przepiękne miejsca,,:love: przepiękne uliczki i te kolorowe z kwiatami stare domy,,,:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Witam  i  za kawę siorbiąc dziękuje . Życzę miłego dnia w pracy , a tym co obecnie przebywają w Pl spokoju ,żadnych korków , i udanych spotkań rodzinnych :serce:

Co tak późno się meldujesz? ;) Już się zastanawiałam, ile to mebelków dzisiaj w nocy odrestaurowałaś, że musisz odespać :d A @Heidi to chyba do białego rana siedziała...;) Tylko @Maria Jolanta wczoraj nie pracowała za długo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 wiesz ,że ja tutaj już jakiś czas zakotwiczyłam ,,przeszlam trochę ludzi ,,fajnych ,bardzo fajnych,,nadrobisz zaległości kiedyś tam,,tak nie ma  od razu wszystkiego , na wszystko potrzeba czasu i atłasu:hahaha:

To czekam cierpliwie :d Bo na razie nas tu mało, a z twoich postów wynika, że dużo ludków tu bywało :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

@Mirelka1965 gaś te świeczki , tak się wczoraj przy nich wynastrojowałaś  że wciągnęło Cię na pół dnia.O.o ...... Zapal tu jedną , taką najładniejszą , dla wszystkich Opiekunek , Opiekunów i Podopiecznych , którzy już odeszli do lepszego Świata :serce:

Mówisz i masz.....znicz.jpg.2fee13b07e4af9d155c4edb042bcb316.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Co tak późno się meldujesz? ;) Już się zastanawiałam, ile to mebelków dzisiaj w nocy odrestaurowałaś, że musisz odespać :d A @Heidi to chyba do białego rana siedziała...;) Tylko @Maria Jolanta wczoraj nie pracowała za długo ;) 

A było dokładnie czytać :cool: Jesteśmy z @Heidi świeżo po imprezie u Frankensteina :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

A było dokładnie czytać :cool: Jesteśmy z @Heidi świeżo po imprezie u Frankensteina :d

Czytała, do późnej nocy czytała, co też tu się wyprawiało jak mnie nie stało :cool::d Ale ta imprezka u Franka krótka była, bo na trzeźwo za robienie Desy z Forum się wzięłyście ;) Ale fajnie, bo mam parę mebelków stareńkich do odświeżenia ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tylko nie pisz ,że może ostatnie zęby zgubiliscie na tej imprezie wczorajszej:płacz: 

 

Teraz, Blondi napisał:

a jaka jestem opiekuńcza,,bo mam w zapasie dwie protezki,,to pożyczę w razie co! :płacz::hahaha:

No patrz @Blondi, jaki dobry człowiek jesteś :d Ja byłam gotowa zakupić dla każdej po paczce gum zamiast ząbków ;)59f972ed3b4c3_pobrane(2).jpg.d5c6f4618f0f6d5a7e1b0d0900f15477.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...