Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

5. Ze strony Aldi.talk

WAŻNE : Ze względu na duże zapotrzebowanie aktywacja karty ALDI TALK może potrwać do 2 dni roboczych. i dlatego nic nie możesz zdziałać :(

 

Biedna @violka to przez 2 dni tylko wychylanie i masaże jej muszą wystarczyć :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspołczuję @violka. Kontakt z nami jest bezcenny. Nie ma tam jakiegoś POK z telefonami, komputerami ? Sama nie da rady, ja czytam i też mam wrażenie ,że to nie po chińsku tylko po tajsku jest O.o. A już myślałam , że tylko ja nie jarzę technicznych skrótów. Wolę jednak sex :d oj, miało być sechs :d , tylko z kim tu by się.... ? uczyć tajskiego :) 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

W społczuję @violka. Kontakt z nami jest bezcenny. Nie ma tam jakiegoś POK z telefonami, komputerami ? Sama nie da rady, ja czytam i też mam wrażenie ,że to nie po chińsku tylko po tajsku jest O.o. A już myślałam , że tylko ja nie jarzę technicznych skrótów. Wolę jednak sex :d oj, miało być sechs :d , tylko z kim tu by się.... ? uczyć tajskiego :) 

Proponuję za nauczyciela pana Google zatrudnić ;) On umie wszystko ;):święty: Dosłownie! ;) I masować umie i zna sechstechniki, tfu....sześć technik "masowania" :święty: I ekstremalny jest i odważny i pomysłowy :d Materiał na "masażystę" doskonały! No i najważniejsze...nie odpyskuje....:d;):święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 uspokój się dzisiaj z tymi piosenkami bo ja nie mam się do kogo przytulić :święty::płacz: bida w tym de aż piszczy ale pocieszam się,że @Violka ma jeszcze gorzej ode mnie :d

No, no, no....nauczyła się nasza królewna techniki Pollyanny :d A weź "jaśka", też do przytulania dobry błaha, ha, ha....:d;):całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Heidi napisał:

a mnie ju z bierze na Amirkę w połączeniu z Louis Armstrong. Baj już jest po mnie . Czy ja już jestem w niebie ?

 

Ona mnie powala na kolana za każdym razem :serce: Dzisiaj mieliśmy z synkiem sesję na youtube, każde z nas wskazywało coś...No i synek oczka wybałuszył O.o Od dzisiaj Amirka ma o jednego wielbiciela więcej :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

A ja wodzę oczami za @jolantapl..  Królewna tańczy ,a ja w popielniku grzebię. Bal balami, a ja Kopciuszkiem nie chcę być całe życie :rozpacz: 

 

 

Ło mateńko:rozpacz: Jeden jasiek nie wystarczy :rozpacz: Jeszcze pudło chusteczek dazu :rozpacz::rozpacz::rozpacz: Ja chcę nauczyć się walca!!!!! :rozpacz: I małża muszę dać do tuningu i blacharki :rozpacz::rozpacz::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat jest piękny, dlatego jutro wstanę :) i będę się cieszyć, że żyję, że widzę, że słyszę , że nie jestem sama na świecie , że mam z kim dzielić się wrażeniami. Dlatego :serce: koniecznie zobaczcie to przed snem i zawsze wtedy, gdy Wam jest źle :całus:, albo dobrze :całus:

 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zamiast bajkę opowiadać załączę taką śpiewaną :serce: Dobrej nocy życzę wszystkim marzycielom i realistom :serce: 

Teraz przegięłaś :rozpacz:. Jest po mnie:rozpacz::serce::święty:. Dziękuję , losowi, że zmusił mnie do poszukiwań źródła dochodu. Nie dość, że dochód jest, to jeszcze w życiu nie miałam tyle czasu na realizację własnych upodobań. Nie miałam czasu spojrzeć w lustro, usiąść  i po prostu siedzieć, nic więcej  w tym momencie nie planując. Nie miałam czasu spotykać się ze znajomymi, a już korespondować z nimi to zapomnieć. Dom, praca,dom, obowiązki. Cieszę sie, że moje dzieci są już dorosłe i same opuściły rodzinne gniazdo, że mam wspaniałego  tolerancyjnego męża, który mnie nie ogranicza . Teraz jest czas na realizację moich potrzeb. Na rozwój osobisty, na podróże,  mogą być małe i duże, a nawet podróże za chlebem (nie jest to  ważne). Ważne jest to, że teraz siedzę sobie i mogę to tu zapisać , a Wy mnie odczytacie i zrozumiecie. :serce:. Nawet nie musicie odpowiadać, bo i tak wie, że ktoś to przeczyta :) nawet cicho- ciemni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Teraz przegięłaś :rozpacz:. Jest po mnie:rozpacz::serce::święty:. Dziękuję , losowi, że zmusił mnie do poszukiwań źródła dochodu. Nie dość, że dochód jest, to jeszcze w życiu nie miałam tyle czasu na realizację własnych upodobań. Nie miałam czasu spojrzeć w lustro, usiąść  i po prostu siedzieć, nic więcej  w tym momencie nie planując. Nie miałam czasu spotykać się ze znajomymi, a już korespondować z nimi to zapomnieć. Dom, praca,dom, obowiązki. Cieszę sie, że moje dzieci są już dorosłe i same opuściły rodzinne gniazdo, że mam wspaniałego  tolerancyjnego męża, który mnie nie ogranicza . Teraz jest czas na realizację moich potrzeb. Na rozwój osobisty, na podróże,  mogą być małe i duże, a nawet podróże za chlebem (nie jest to  ważne). Ważne jest to, że teraz siedzę sobie i mogę to tu zapisać , a Wy mnie odczytacie i zrozumiecie. :serce:. Nawet nie musicie odpowiadać, bo i tak wie, że ktoś to przeczyta :) nawet cicho- ciemni:)

Pięknie to powiedziałaś :) :serce: Dobranoc Kochani :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochhh...ale się romantycznie zrobiło...odpowiadając na zapytanie Mirelki w piosence...gdzie jestem....powiem tylko..Mirelko, tutaj jestem:$:hahaha:

Kochani,życzę Wam spokojnej nocki,violce snu pięknego o internecie,a joli z pl - odliczania już godzin do zjazdu :serce::spioch:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...