Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mirelka1965 wszystko przejdzie ,,przecież ja 10 lat temu nie leciałam tylko w tym roku jeszcze,,,a latam od 10 lat albo dłużej,,ja co roku samoloty zaliczam ,,no prawie ,,ale dajesz do wazenia jeden,,potem go zabierasz z sobą bo z nim idziesz do samolotu ,,a za nim przejdziesz bramki to masz jeszcze trochę czasu i bierzesz resztę klamotów ,,polec raz to zobaczysz jak to jest,,,

ale to niesprawiedliwe ,,,ja do Monachium ponad rok Sindbadem dawalam,,,:rozpacz: nikt nie powiedzial ,że daleko jest to,,:płacz: hallo czy Ty przypadkiem nie jedziesz za monachium? ciutkę? kiedyś mi się obiło ,że po mnie na jedną stelle przyleciala babka tez samolotem do pracy-hahaha  

No ba ,,Monachium ,,pilnuj tych walizeczek bo tam dużo ale to bardzo dużo imigrantów ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

dajesz do wazenia jeden,,potem go zabierasz z sobą bo z nim idziesz do samolotu ,,a za nim przejdziesz bramki to masz jeszcze trochę czasu i bierzesz resztę klamotów ,,polec raz to zobaczysz jak to jest,,,

Sprawdzę czy da radę, będzie na przyszłość nauka :d

 

12 minut temu, Blondi napisał:

przypadkiem nie jedziesz za monachium? ciutkę? kiedyś mi się obiło ,że po mnie na jedną stelle przyleciala babka tez samolotem do pracy-hahaha  

Takie ciutkę, 70 kilosków na wschód....ale jeszcze mnie tam nie ma, jakby co :d Może to ja, ale w świecie równoległym? :d A może jakieś moje alter ego? :love: Jak dotrę ciałem na miejsce, to w całej okolicy popytam o ciebie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Sprawdzę czy da radę, będzie na przyszłość nauka :d

 

Takie ciutkę, 70 kilosków na wschód....ale jeszcze mnie tam nie ma, jakby co :d Może to ja, ale w świecie równoległym? :d A może jakieś moje alter ego? :love: Jak dotrę ciałem na miejsce, to w całej okolicy popytam o ciebie :d

Już Ty o nic nikogo nie pytaj ,,bo ja wschodu nie widziałam :płacz: 

@Serenity facet wszystko robil abyś Ty się nie przerobiła w tej pracy a Ty jeszcze grymasisz,,,a mówilam ? trzeba było tymi smsami przyciągnąc do sadzenia drzewek i powiedzieć ,że to Twoja praca na co dzień? co wtedy by facecik począł? hahaha w mig by spier,,,,ił:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Serenity napisał:

@Blondi @Mirelka1965 a ja po na prawdę cięzkiej robocie : posadziłam 8 drzewek i bardzo zadowolona życzę wszystkim dobrej nocy !

Dobrej nocy @Serenity, bo po ciężkiej pracy odpoczynek jest najważniejszy :love: Śpij dobrze, randkami się nie przejmuj, sms'y ignoruj, bo są rzeczy ważne i ważniejsze, a jako miłośniczka własnej zieleni i harówki w ogrodzie wiem co mówię :d:love::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumna jestem z naszej @Mirelka1965, jest Opiekunką przez duże "O". Z bohaterów trzeba brać przykład . Uważam, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, uśmiech na twarzy i przywitanie się "nie śledziem". Trzeba dać odczuć z kim mają do czynienia. MY tu zebrane/ni prezentujemy klasę przez duże  "K". Wiadomym jest, że jak nas widzą tak nas piszą. Zaraz potem traktują ( też przez duże  "T" ma być). Dla nas są pisane najlepsze kąski na niemieckiej ziemi , bo jestesmy tego warte przez duże "W" .

Dobranoc . Karaluchy pod poduchy :serce:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Serenity napisał:

@Heidi.   Mam już syna i wystarczy tego dobrego...

A z drzewami jeszcze nie koniec. Na jutro mam jeszcze 13 szt.

a co do domu to nie mówię NIE.

:serce: teraz wiem, dlaczego Serenity pisze się przez duże "S" :d. Tak trzymaj, ale, żeby jeszcze 13 szt ? :o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Serenity napisał:

@Heidi.   Mam już syna i wystarczy tego dobrego...

A z drzewami jeszcze nie koniec. Na jutro mam jeszcze 13 szt.

a co do domu to nie mówię NIE.

Hi, hi, hi.....jeden na te włości dziedzic tylko? :święty: Nie chcesz parcelować?:love: A może jednak jakiś taki szkrabik malutki pałętający się pomiędzy tymi zasadzonymi drzewkami? :d A dom budować, to najpiękniejsza przygoda jaka może być na świecie :całus: Taki śliczny, cukierkowy, przytulny...nic nie drgnęło?:love: A może? :love: No, w sumie masz noc na przemyślenia :d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dla wszystkich bohaterów z tego forum, tych którzy się ujawnili i tych krypto bohaterów, dla bohaterów swoich domów i ogrodów, dla bohaterów linii lotniczych i autobusowych, dla bohaterów przez duże i małe "B" dedykuję z :serce::serce::serce:

 

My mali i duzi dziękujemy przez duuuże D :d:hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu na dzisiejsze zakończenie dnia :( Chciałam załączyć jakąś piękną kartkę z życzeniami, ale dzisiaj jakoś wena mnie opuściła :love: I dlatego kartka będzie bez słów, ale z :serce: 59f22ac73c026_razgoebiami.jpg.f049f8faf4439c5ee546f7227065cb15.jpg

Niech te mewy będą takim erzatzem szumu bałtyckich fal, a dołożę jeszcze z nad morza piosneczkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co mi pozostało? posprzątać tylko tutaj,,albo pozamykać drzwi ,,bo porządek w ciągu dnia zrobiliśmy na tip top,,,internet się muli ale dobrze ,że cokolwiek mi otwiera,,ja już przygotowana do nowego łóżka wskoczyć,,ale coś mi tu spanie nie idzie,,mi ,która do tej pory główka na podusię i spała ,,co się porobiło,, amory chyba mam w głowie -hahaha pa Dobranoc,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mam pomysłu na dzisiejsze zakończenie dnia :( Chciałam załączyć jakąś piękną kartkę z życzeniami, ale dzisiaj jakoś wena mnie opuściła :love: I dlatego kartka będzie bez słów, ale z :serce: 59f22ac73c026_razgoebiami.jpg.f049f8faf4439c5ee546f7227065cb15.jpg

Niech te mewy będą takim erzatzem szumu bałtyckich fal, a dołożę jeszcze z nad morza piosneczkę

 

Mnie te mewy przypominaja kaca... i to o tym jest piosenka.

A morze tez uwielbiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nic nie muszę szykować! :d Stoją ubiegłoroczne, dojrzałe, w ilościach wystarczających, a świeżutkie dojrzewają właśnie :d Wystarczy, oj wystarczy :d:całus: Musimy jakąś imprezkę skroić na większe towarzycho, no nie? :love: Zaraz apel ( przy czym nie będzie to apel jasnogórski ;)) roześlę i wici w świat poślę :d Może te nasze forumowe "nicki" same się zgłoszą? Czasem trzeba "ludzką" twarz pokazać, no nie? :d;):cool:

A apel smolenski ?_;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

To do jakiej bajki trafiła? O.odawno_dawno_temu_2015-03-21_11-11-18.jpg.245c55e3317e128908e7c58551b04d18.jpg I przepraszam za trywializm, ale to nie ja pisałam :$:cool:

Znów się  z Tobą nie zgadzam a właściwie z tą bajeczką bo ja znam osobiście co najmniej 1 mężczyznę ,który nie okazał się ch...... a ,że ch ....... miał to jestem tego pewna na 100% :rozpacz::hahaha::święty: no i jeszcze jedno muszę dodać nie dawno poleciłaś cudowny specyfik do pielęgnacji włosów właśnie sobie go zakupiłam i zastosowałam i oznajmiam Ci ,że jeżeli to była kolejna podpucha z Twojej strony i zamiast rosnąć wypadną mi wszystkie włosy to przylecę do tego Trójmiasta samolotem ,znajdę Twoje posiadłości bez trudu ,będę stała pod braną Twoich włości i darła się wniebogłosy tak długo dopóki nie wysupłasz odpowiedniej sumki z Twoich cięzko zarobionych euro i nie dasz mi na zakup nowej perugii >:(:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Znów się  z Tobą nie zgadzam a właściwie z tą bajeczką bo ja znam osobiście co najmniej 1 mężczyznę ,który nie okazał się ch...... a ,że ch ....... miał to jestem tego pewna na 100% :rozpacz::hahaha::święty: no i jeszcze jedno muszę dodać nie dawno poleciłaś cudowny specyfik do pielęgnacji włosów właśnie sobie go zakupiłam i zastosowałam i oznajmiam Ci ,że jeżeli to była kolejna podpucha z Twojej strony i zamiast rosnąć wypadną mi wszystkie włosy to przylecę do tego Trójmiasta samolotem ,znajdę Twoje posiadłości bez trudu ,będę stała pod braną Twoich włości i darła się wniebogłosy tak długo dopóki nie wysupłasz odpowiedniej sumki z Twoich cięzko zarobionych euro i nie dasz mi na zakup nowej perugii >:(:hahaha::hahaha:

@jolantapl. nie szukaj pretekstu, tylko wsiadaj w ten wybrany środek transportu i gnaj do Trójmiasta!!! :całus::d Naleweczki czekają, imprezkę już rozpoczęliśmy organizować, teraz zbieramy chętnych i termin ustalić należy, coby pasował wszystkim uczestnikom :d:d Pobalujemy, popijemy i wtedy możesz się drzeć w niebogłosy!!! :d:cool::d  Ubezpieczenia NNW i OC nie potrzebuję, mam tylko obawy, że będziesz chciała mnie obciążyć kosztami zakupu nowej szczotki do włosów :love::d I jeszcze oznajmiam, że cieszę się okrutnie, że to nie ta bajka ciebie dopadła :cool::d:święty: I jak mówił Pawlak: Jaśku, tfu..... @jolantapl. nareszcie jesteś!!! :całus::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...