Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Serenity napisał:

@Blondi Ja już od dawna klamię moim randkowcom, że mieszkam tylko za przypilnowanie posesji i tak od 20 lat ! Takie sito jest bardzo grube, niewielu dzwoni po raz drugi.

      A do ogrodu nikogo nie zaprosiłam, bo nigdy sprawy nie zaszły tak daleko...

Do ogrodu to akurat każdy facet się nadaje moim skromnym zdaniem oczywiście :hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Do ogrodu to akurat każdy facet się nadaje moim skromnym zdaniem oczywiście :hahaha:

Tego co prawdę nie wymagam,żeby facet nadał się do ogrodu, ale miałam znajomego, który nic, ale to zupełnie nic w ogrodzie nie umiał zrobić. Miał mi kawałek skopać, a on ziemię za płytko albo dwa razy nabierał, rzucał gdzie bądź : metr dalej, za siebie, na lewo, na prawo - porył jak oszalały kret. Podwójną robotę miałam, bo gdzie ziemi narzucił to już nie skopał.

      A ilu ma ręce bardzo delikatne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Serenity napisał:

Tego co prawdę nie wymagam,żeby facet nadał się do ogrodu, ale miałam znajomego, który nic, ale to zupełnie nic w ogrodzie nie umiał zrobić. Miał mi kawałek skopać, a on ziemię za płytko albo dwa razy nabierał, rzucał gdzie bądź : metr dalej, za siebie, na lewo, na prawo - porył jak oszalały kret. Podwójną robotę miałam, bo gdzie ziemi narzucił to już nie skopał.

      A ilu ma ręce bardzo delikatne...

Przestaniesz już się nad tymi facetami rozczulać :(:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiam koniec pracy! a więc odkurzyłam dzisiaj ,byłam na spacerku i przygotowałam kolację i koniec dnia,,fajnie ! jutro dojdzie śniadanko,,jak mnie babcia nie uprzedzi,,bo jej w drogę nie będę wchodziła ,,narazie kompletuje pokój,,brakowało mi radia i super muzyki i już przytargałam fajne z kuchni,,chyba teraz już mam pełny pakiet na wyposażeniu,,,:hahaha:

@Serenity ale i delikatne rączki i wypielęgnowane potrafią wiele zdziałac,,jak zobaczyłam rączki delikatne to pomyślałam od razu ,,jaką on ma pracę ,że ma tak wypielęgnowane i czyste rączki i w ogóle nie spracowane a co do czego to ten facet zapindala jak motorek i wszystko potrafi zrobić ,,dosłownie wszystko,,więc nie patrzeć na rączki tylko grabki ,łopatki i poszedł do roboty,,,ja to jestem do rozkazywania od czasu do czasu,,:płacz: no zdarza mi się czasami,,ale szybko się łapie na tym,,ile można dyrygować,,teraz może ktoś mną podyryguje,,ale czy się dam? chyba nie ,,małe kompromisy muszą być,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do Was po polsku przemówię,,mogę?:hahaha: jestem tutaj ,,wróciłam właśnie z palenia,,zastanawiam się co dalej robić? uczyć mi się nie chce ,,len wszedł ,,zresztą za pózno,,głowa przemęczona,,trochę ,,wzięłam się za żelki z witaminkami,,same zdrowotnosci jem ,,chleb z jakimiś ziarnami,owoce w różnych postaciach,,a gdzie nie zdrowe trinkowanie? ni ma:płacz: co za zmiany we mnie weszły,,ale na dobre mi to wyjdzie ,,tylko rauchen nie rzucę,,ograniczyć mogę i to widzę też mi tutaj super wychodzi,:święty:,ludzie człowiek w każdym wieku może w sobie bardzo dużo zmienic,,na lepsze,,na słodsze,na przyjemniejsze ,,:o:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

A gdzie jest  @erika ,,pracuje czy urlopuje,,bo też się zatraciłam już ,kto gdzie jest,,daj znać o sobie:love:

Ja za 4 dni wracam do Polski a pożegnałam się na dobranoc bo nic nie rozumiałam  z tego co na forum piszą bo to po niemiecku było a ja jestem słabiutka w te klocki :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja za 4 dni wracam do Polski a pożegnałam się na dobranoc bo nic nie rozumiałam  z tego co na forum piszą bo to po niemiecku było a ja jestem słabiutka w te klocki :rozpacz::hahaha:

:hahaha: dlatego po polsku piszę:płacz:  nie smucaj się ,,to tylko niemiecki,,za 4 dni do domu? kiedy ja tak napiszę:płacz: cierpliwosci i napiszę też,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

Odczep się od tych busów i na nóżkach zapindalaj,,mieszkasz chyba gdzieś tez na końcu swiata,,nie masz sklepów jak ja:płacz:  ja to nawet autobusa tutaj nie widzę,,ta corka mi mowi żebym wróciła busem a tutaj ni widu ni słychu,,może chce mnie wpędzić w maliny,,abym może nie wracała -hahha musze uważać,,pułapki są wszędzie,,,:hahaha:

Na nóżkach to ja mogę do ulubionego sklepiku osiedlowego zapindalać :d A do centrum to ja mam 12 km z górki. I nie chodzi o tą drogę w dół, tylko o powrót :( A w ogóle to pańcia do czego innego zwyczajna jest i komfort lubi :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...