Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosc tych :ciacho:,,chodz taki świeżutki pyszniutki bym zjadła, sama kawa poszła i wystarczy,,za mało mam tu ruchu,,trochę szkoda ,że nie ma schodów,,dziadek mi wszystko pokazał,,co ma w garażu,,a ma taki super model auta ,,ale nie na chodzie,,też szkoda,,u mnie jest dzisiaj na ,,szkoda" ,,,:płacz: szkoda ,że muszę isc zaraz zapalić,,aby 5 min, minęło mi pracy,,nic nie robię i też szkoda,,ciągle mnie zastanawia do czego ja tu jestem potrzebna,,aby tylko ktoś był,,,???  jest to zlecenie dla tych co potrafią sobie zorganizować czas wolny,,trzeba być specjalistą w tej dziedzinie,,aby nie być wyrywnym ,tylko robić koło siebie,,pilnować telefonu i laptopa,,tak sobie to tłumaczę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                 A ja mam dzień udany ! Leje, ale pojechałam rowerkiem  do gospodarstwa szkółkarskiego, wszystko znalazłam co chciałam, utargowałam co nie co i przywieziono mi zaraz do domu. Teraz najlepsze : planowanie jak to posadzić i jutro od rana praca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Serenity napisał:

                 A ja mam dzień udany ! Leje, ale pojechałam rowerkiem  do gospodarstwa szkółkarskiego, wszystko znalazłam co chciałam, utargowałam co nie co i przywieziono mi zaraz do domu. Teraz najlepsze : planowanie jak to posadzić i jutro od rana praca !

No wreszcie optymizmem powiało :serce::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Serenity napisał:

                 A ja mam dzień udany ! Leje, ale pojechałam rowerkiem  do gospodarstwa szkółkarskiego, wszystko znalazłam co chciałam, utargowałam co nie co i przywieziono mi zaraz do domu. Teraz najlepsze : planowanie jak to posadzić i jutro od rana praca !

Toż Ty teraz na randkowanie nie będziesz miała czasu,,ale nie pomyślałaś aby z kimś się umówić u siebie na tym ogródku i zapedzić do pomocy:płacz:  wiesz jak się wtedy super poznaje faceta? czy kumaty czy nie? szybko na portal i do jutra znajdziesz fachowca od krzaczków,,,tych ogrodowych oczywiście,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Toż Ty teraz na randkowanie nie będziesz miała czasu,,ale nie pomyślałaś aby z kimś się umówić u siebie na tym ogródku i zapedzić do pomocy:płacz:  wiesz jak się wtedy super poznaje faceta? czy kumaty czy nie? szybko na portal i do jutra znajdziesz fachowca od krzaczków,,,tych ogrodowych oczywiście,,,:hahaha:

Ty to masz pomysły nawet na randce faceta do roboty zagonisz :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Serenity napisał:

@Blondi Przypomnę Ci, ze ja teraz ukrywam posiadanie czegokolwiek...I juz wielbicieli duzo nie mam...

Mam pomysł ,,powiedz ,że to wynajmujesz,,od razu nie można mówic,że się ma pałace,,ja napisałam kiedyś ,że mam namiot -hahaha 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

Ty to masz pomysły nawet na randce faceta do roboty zagonisz :płacz::hahaha:

Ja nie mam ogordu,więc nie zagonię,,ja zaganiam tylko do auta czy na motor ,,bo zawsze musze zakupy zrobić ,,zawsze mi czegoś brakuje,,,ale jakbym miała ogród to jasne ,że praca łączy ludzi i od razu do łopaty jaśnie pana bym zapędziła,,nie ma zlituj się,,:płacz: nie ma cackania,,kiedy można to można ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja nie mam ogordu,więc nie zagonię,,ja zaganiam tylko do auta czy na motor ,,bo zawsze musze zakupy zrobić ,,zawsze mi czegoś brakuje,,,ale jakbym miała ogród to jasne ,że praca łączy ludzi i od razu do łopaty jaśnie pana bym zapędziła,,nie ma zlituj się,,:płacz: nie ma cackania,,kiedy można to można ,,

No super pomysł jakby ten randkowicz już cały ogród @Serenity przekopał i wszystkie zakupione przez nią roślinki posadził to by pewnie na nic nie miał już siły i ochoty:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

No super pomysł jakby ten randkowicz już cały ogród @Serenity przekopał i wszystkie zakupione przez nią roślinki posadził to by pewnie na nic nie miał już siły i ochoty:(

Hi, hi, hi......na "to" miałby i siły i ochotę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u kogo dzisiaj dominuje słowo,,sex":święty: szybko się przyznawać,,nie  bac się ,,mówić prawdę,,

Ja bylam na spacerku z dzidkami,,babcia mi wszystko pokazała i opowiedziała,,dziadkowi się buzka nie zamyka od nadawania do mnie,,dziadzio ma demencję to opowiada mi jedno i to samo,,ale to normalne a ja udaję ,że słucham,,przecież aktorstwo mam w swoich talentach zapisane też:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A tak z innej beczki :love: to melduję uprzejmie że pańcia znowu w autobusie mknie :d Tym razem linia przytyła i ma 147 rozmiar,tfu...numer :d I leje jak z cebra, więc ich bin froh dass muß ich nicht in den Garten machen :święty:

Odczep się od tych busów i na nóżkach zapindalaj,,mieszkasz chyba gdzieś tez na końcu swiata,,nie masz sklepów jak ja:płacz:  ja to nawet autobusa tutaj nie widzę,,ta corka mi mowi żebym wróciła busem a tutaj ni widu ni słychu,,może chce mnie wpędzić w maliny,,abym może nie wracała -hahha musze uważać,,pułapki są wszędzie,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A tak z innej beczki :love: to melduję uprzejmie że pańcia znowu w autobusie mknie :d Tym razem linia przytyła i ma 147 rozmiar,tfu...numer :d I leje jak z cebra, więc ich bin froh dass muß ich nicht in den Garten machen :święty:

Odczep się od tych busów i na nóżkach zapindalaj,,mieszkasz chyba gdzieś tez na końcu swiata,,nie masz sklepów jak ja:płacz:  ja to nawet autobusa tutaj nie widzę,,ta corka mi mowi żebym wróciła busem a tutaj ni widu ni słychu,,może chce mnie wpędzić w maliny,,abym może nie wracała -hahha musze uważać,,pułapki są wszędzie,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A u kogo dzisiaj dominuje słowo,,sex":święty: szybko się przyznawać,,nie  bac się ,,mówić prawdę,,

Ja bylam na spacerku z dzidkami,,babcia mi wszystko pokazała i opowiedziała,,dziadkowi się buzka nie zamyka od nadawania do mnie,,dziadzio ma demencję to opowiada mi jedno i to samo,,ale to normalne a ja udaję ,że słucham,,przecież aktorstwo mam w swoich talentach zapisane też:hahaha:

Mogłaś poprosić dziadka o  dokładne wyjaśnienie , co to słowo oznacza :święty::cool::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

A u kogo dzisiaj dominuje słowo,,sex":święty: szybko się przyznawać,,nie  bac się ,,mówić prawdę,,

Ja bylam na spacerku z dzidkami,,babcia mi wszystko pokazała i opowiedziała,,dziadkowi się buzka nie zamyka od nadawania do mnie,,dziadzio ma demencję to opowiada mi jedno i to samo,,ale to normalne a ja udaję ,że słucham,,przecież aktorstwo mam w swoich talentach zapisane też:hahaha:

Pewnie dziadzio w kółko powtarza słowo sex :święty::płacz::hahaha: hm demencje ma a o TYM  jeszcze pamięta dziwne no nie?  doszłam do wniosku ,że o tym nigdy nie można zapomnieć :święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Pewnie dziadzio w kółko powtarza słowo sex :święty::płacz::hahaha: hm demencje ma a o TYM  jeszcze pamięta dziwne no nie?  doszłam do wniosku ,że o tym nigdy nie można zapomnieć :święty::hahaha:

Co Ty się dziadkowi dziwisz . Tutaj tez wszystkie rozmowy sprowadzają się do jednego :święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Ja już od dawna klamię moim randkowcom, że mieszkam tylko za przypilnowanie posesji i tak od 20 lat ! Takie sito jest bardzo grube, niewielu dzwoni po raz drugi.

      A do ogrodu nikogo nie zaprosiłam, bo nigdy sprawy nie zaszły tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...