Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łukasz napisał:

po całej wsi chodziłem za kuniem,aż wreszcie z pastwiska go zgarnąłem:hahaha: dobra dziewczyny, to piszcie, dokąd mam śmigać:całus: kcem wasze adresy:hahaha:każdę odwiedzę,nawiedzę i jeszcze może coś tam,hmm:p:$:serce:

images-1.jpeg

@łukasz  Ty na tym forum najezdzisz się tymi kuńmi i bryczkami ,,masz chłopie zdrowie i tak trzymaj,,,do mnie nie dojedziesz bo nawet internetu nie mam:płacz: nawet mój priwate coś nie łapie,,lekka katastrofa mnie spotkała ,,,ale już jestem w pracy ,,już jestem opiekunką,,:hahaha: witam Wszystkich w opiekunkowie:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz to ma problemy skoro publicznie oświadcza:

1. nie chcę wałeczka poniżej pępka

2. po całej wsi chodziłem za kuniem,aż wreszcie z pastwiska go zgarnąłem 

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Czy można Tobie jakoś pomóc ? :hahaha::hahaha:

Wprawę mam niebywałą :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

po całej wsi chodziłem za kuniem,aż wreszcie z pastwiska go zgarnąłem:hahaha: dobra dziewczyny, to piszcie, dokąd mam śmigać:całus: kcem wasze adresy:hahaha:każdę odwiedzę,nawiedzę i jeszcze może coś tam,hmm:p:$:serce:

images-1.jpeg

Sprecyzuj to ...może coś tam ;) Adres mam naszykowany do wysłania , ale potrzebuje jeszcze jakiejś motywacji :cool::święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może lepiej jak Pan Ł. tylko przepisy kulinarne będzie załączał, bo ja mam taki rechot całego ciała....:hahaha: . jak on już coś wstawi , to.... :hahaha::hahaha::hahaha:. Cieszę się, że protezy nie mam , bo na pewno nie znalazłabym jej, a jak już to pogruchotaną :hahaha::hahaha:, albo gdzieś na pastwisku, albo poza tarasem :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

@łukasz  Ty na tym forum najezdzisz się tymi kuńmi i bryczkami ,,masz chłopie zdrowie i tak trzymaj,,,do mnie nie dojedziesz bo nawet internetu nie mam:płacz: nawet mój priwate coś nie łapie,,lekka katastrofa mnie spotkała ,,,ale już jestem w pracy ,,już jestem opiekunką,,:hahaha: witam Wszystkich w opiekunkowie:serce:

Nbadeńskio ja pierdziu!!!! O.o Fiu, fiu, fiu...:całus: I zostawiłaś księciunia swojego? O.o A czemuż? O.o Zamarzył ci się król @Łukasz I Badeński, na białym kuniu na dodatek? :d  A fe....a fe.....Dwie sroki za jeden....łapać? ;) My tu jakiś związek, niekoniecznie zawodowy, założymy i strajk ogłosimy! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Cieszę się, że protezy nie mam , bo na pewno nie znalazłabym jej, a jak już to pogruchotaną :hahaha::hahaha:, albo gdzieś na pastwisku, albo poza tarasem

Ja już swoją posklejałam na super glu :d;):d i to wszystko przez Was!!! :d:serce::całus: Mięśnie na przeponie mam takie, że boa dusiciel mógłby u mnie lekcje pobierać :d;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Uważajcie dziewczyny !!!!: Kuba Rozpruwacz na forach:hahaha: grasuje:hahaha:. Ja już protest zorganozowałam . Żądamy ochrony

protest.jpg

Kuba? Rozpruwacz? To jakiś pomocnik krawca? :d To ja nie protestuję, bo jak fajnie rozpruwa....to.....hi, hi, hi....;):d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Blondi jak nie masz dostępu szerokiego do neta no i z powodu Twojego urlopowania to nie jesteś na bieżąco z forum więc muszę Ci się poskarżyć bo najpierw księżniczką a nawet królewną mnie tu okrzyknięto a teraz to ja już tylko pseudo księżniczka jestem więc postanowiłam wrócić do tego co było dawniej czyli jestem od dziś tylko skromnym kopciuszkiem co to pantofelek gubi a nie majtki a tak na serio to postanowiłam znów być tylko skromną opiekunką Jolantą z pl. a dla tych bardziej wtajemniczonych ...........a:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...