Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Dzień Doberek wszystkim.

Będzie to piękny dzień. Musi !

Jeszcze tylko trzy dni i kierunek - DOM. :hahaha:

Edit.

Cztery.

Ale TYLKO cztery. :d:d:d

 

Widzę że nie możesz się doczekac powrotu - ja tez tak mam zawsze, a po kilku dniach w Pl. znowu zaczyna mnie nosić :-) Ile będziesz siedzieć w pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Beata Giz napisał:

Widzę że nie możesz się doczekac powrotu - ja tez tak mam zawsze, a po kilku dniach w Pl. znowu zaczyna mnie nosić :-) Ile będziesz siedzieć w pl?

@Beata Giz zlituj się nad nią!!! :love: Jeszcze dziewczę nie wyjechało, a już ją pytasz kiedy znowu do kieratu?!!!! :(:rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

:p

 

Schowaj @violka ten ozór, natychmiast schowaj!!! :d Ta piosenka jest prawdą samą w sobie!!! :d I aktualna jak cholera mimo upływu lat :) My pracujemy dla przyjemności i na przyjemności ;):love::d I wszystko przed nami! :d:święty: No, w każdym razie przede mną, bo ja się już czuję jak dama :d Po obiadkowym wątku polazłam pod prysznic otrzepać piasek po pobycie w Malibu, tfu...w piaskownicy ;) I teraz dama jestem, świeżutka, pachnąca...tylko szezląg i wyspy bananowe ktoś mi zajumał :rozpacz: No, ale może ten ktoś się przyzna i odda :d:d:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Schowaj @violka ten ozór, natychmiast schowaj!!! :d Ta piosenka jest prawdą samą w sobie!!! :d I aktualna jak cholera mimo upływu lat :) My pracujemy dla przyjemności i na przyjemności ;):love::d I wszystko przed nami! :d:święty: No, w każdym razie przede mną, bo ja się już czuję jak dama :d Po obiadkowym wątku polazłam pod prysznic otrzepać piasek po pobycie w Malibu, tfu...w piaskownicy ;) I teraz dama jestem, świeżutka, pachnąca...tylko szezląg i wyspy bananowe ktoś mi zajumał :rozpacz: No, ale może ten ktoś się przyzna i odda :d:d:d 

Ty to nawet w piaskownicy nie umiesz się bawić bo piasek na głowę sobie sypiesz :płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

@Mirelka1965 Spokój >:(:hahaha: Nastrajam się na kawę zapoznawczą z rodziną . Przez Wasze fiksum dyrdum zbijam się z tropu . Muszę się przedstawić bardzo rzeczowo i profesjonalnie , aby moja asertywność była poprawnie odczytana :cool: 

Dama poniała, żeby NA RAZIE drugiej damie du....y nie zawracała :d:cool:  Daj pokaz profesjonalizmu!!! :całus: A ja cyt, cyt....;) jak myszka pod miotłą :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Ty to nawet w piaskownicy nie umiesz się bawić bo piasek na głowę sobie sypiesz :płacz::hahaha:

Fakt....niezaprzeczalny :d Ja mam ADHD i jak jakiegoś obiektu w pobliżu brak, to na kogokolwiek sypię, w tym przypadku na siebie :d Ale ważne, że to piasek, a nie popiół :d:p;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Dobrze ,że chociaż dzieci innych nie bijesz >:(:hahaha::całus:

Błaha, ha, ha.....sypać, a bić to dwie różne sprawy hi, hi, hi....Obsypuję jak kogoś lubię, a Mamusia zaszczepiła mi od dziecka aktywny pacyfizm, to i niewyrywna do bicia jestem :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.....sypać, a bić to dwie różne sprawy hi, hi, hi....Obsypuję jak kogoś lubię, a Mamusia zaszczepiła mi od dziecka aktywny pacyfizm, to i niewyrywna do bicia jestem :love: 

Ładne mi lubienie jak się kogoś lubi to czym innym się go obsypuje :całus::całus::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Tak napisałam:) i nic ;)

A do tego właściwego napisałaś? ;) Bo może doszło do sąsiada tego królewicza, który taki bogaty nie jest i na dokładkę żonaty? :love: Pisz znowu...Pamiętaj, że ON tam gdzieś jest, tylko zza gór i lasów ciężko mu do ciebie dotrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A do tego właściwego napisałaś? ;) Bo może doszło do sąsiada tego królewicza, który taki bogaty nie jest i na dokładkę żonaty? :love: Pisz znowu...Pamiętaj, że ON tam gdzieś jest, tylko zza gór i lasów ciężko mu do ciebie dotrzeć ;)

:hahaha: już pisałam do wszystkich królewiczów i żadnego odzewu nie ma :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A do tego właściwego napisałaś? ;) Bo może doszło do sąsiada tego królewicza, który taki bogaty nie jest i na dokładkę żonaty? :love: Pisz znowu...Pamiętaj, że ON tam gdzieś jest, tylko zza gór i lasów ciężko mu do ciebie dotrzeć ;)

Chyba nie zbyt zachęcająco napisałam  bo mi nawet nie odpisał  a co dopiero mówić o przyjechaniu :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Chyba nie zbyt zachęcająco napisałam  bo mi nawet nie odpisał  a co dopiero mówić o przyjechaniu :płacz::hahaha:

Nic już więcej nie napiszę w tym temacie, bo:

po pierwsze- znowu dostanę ochrzan, że mam odmienne zdane ;)

po drugie- szukasz drugiego dna w pełnej szklance :cool:

po trzecie - dzielisz włos na czworo O.o

po czwarte - sprawdź, czy dobry adres wpisałaś! :d

po piąte - BIERZ SIĘ DO SZUKANIA, ale tak porządnie i na serio!!!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nic już więcej nie napiszę w tym temacie, bo:

po pierwsze- znowu dostanę ochrzan, że mam odmienne zdane ;)

po drugie- szukasz drugiego dna w pełnej szklance :cool:

po trzecie - dzielisz włos na czworo O.o

po czwarte - sprawdź, czy dobry adres wpisałaś! :d

po piąte - BIERZ SIĘ DO SZUKANIA, ale tak porządnie i na serio!!!! :p

Pisz sobie , pisz :d @jolantapl. lubi polemizować :d A my sobie poczytamy i się pośmiejemy :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

po całej wsi chodziłem za kuniem,aż wreszcie z pastwiska go zgarnąłem:hahaha: dobra dziewczyny, to piszcie, dokąd mam śmigać:całus: kcem wasze adresy:hahaha:każdę odwiedzę,nawiedzę i jeszcze może coś tam,hmm:p:$:serce:

images-1.jpeg

No!!!!! Nareszcie!!!!!! Bo już nam @jolantapl. prawie odjechała z żalu, że zły adres napisała, albo coś jeszcze gorszego :d:cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...