Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry ! dziekuje za zaproszenie na wspolna kawke i sniadanko/ chociaz troszke za wczesnie!/ Hallo Mirelka1965nie badz smutna poprostu po pieknym slonecznym dniu ja akurat nie odwiedzilam "nasze" forum ale   dzisiaj  odsluchalam powitanko...dziekuje!..sliczne../moja nutka/ ..zapowiada sie kolejny piekny sloneczny dzien i zycze wszystkim  takiego dnia oraz spokojnego i samych dobrych minutek:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , wysiorbały kawę całą już moje koleżanki, to ja z fusów zacznę chociaż wróżyć coby wiedzieć jaki dziś dzień dla nas będzie: roboczy czy może na lajcie z pędzelkiem w ręku jak wczoraj u @Blondi może ? :cool:.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)  @LENA_57 temat odprowadzania składek zus jest od dawna wałkowany .  @LENA_57 ale do rzeczy:):serce: Jeśli chcesz to podam   Ci na priv  Agencje w której pracowałam 1 rok / z przerwami 2-ce/   Odprowadzali systematycznie składki ZUS od średniej krajowej, a jak byłam w domu to też  ale od malutkiej kwoty. Oni za wiele nie płacą ,ale z tego co pamiętam za taką kwotę jak teraz masz ,to z pewnością tam wytargujesz :love:  Dopowiem tylko ,że : 1/ umowę nawet wysyłają kurierem,2/ wystarczy sygnał na telefon i oddzwaniają:)    Aha , to było rok temu , myślę że nic na gorsze się nie zmieniło. Jeszcze jedno:cool: nie pracuję teraz u nich ,bo trafiłam na minę itd .. tez to wcześniej opisywałam:p  Teraz jeżdżę na skoczka :hahaha: ,na ZUS od średniej mi nie zależy jedynie na legalu:love:     Dedykuję Ci piosenkę :hahaha:  "przemyśl ... " bo to tak jaj z facetem :p

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... no i fusy nie kłamią: lajt dzisiaj będzie, słońce mo coraz wyżej na niebie świecić. I tak już jest :)  . Fusy też układają się w stanika kształt. Znaczy to, że dzisiaj stanikami w słońce rzucać trzeba !!!!  :) . Ten czas dobry jednak po południu będzie !!!! :)  Zatem przygotujcie się na zmiany, i dzień z uśmiechem zaczynamy !!! :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hal napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo :serce: Witam Was Kochani we wtorkowy poranek :) Proszę wstać ~ Pobudka!

Zapraszam Każdą i Każdego z Was :serce: Na kawusię :kawa: słodkości :ciacho::lody: i śniadanko :) 

Pogodnego i miłego oraz szczęśliwego z dobrym humorem i samopoczuciem dnia życzę :) 

185509168.jpg

Dzien dobry:) Jeszcze cos zostalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Dzien dobry:) Jeszcze cos zostalo?

Tak @hawana figa z makiem :) , przykro mi :(, ja już trochę ogarnęłam stół, pozmywałam, ty proszę chociaż  :drink: z dużą parasolką mnie poczęstuj :całus: bo slońce ma być wysoko na niebie :serce:, a pić się chce

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ta @hawana, przykro mi :(, ja już trochę ogarnęłam stół, pozmywałam, ty proszę chociaż  :drink: z dużą parasolką mnie poczęstuj :całus: bo slońce ma być wysoko na niebie :serce:

Zabieram sie do gotowania obiadu, przyjemnosci pozniej...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana pracowita i  mądra kobieta jesteś. Pamiętaj , że przysłowia mądrością narodów są, zatem "robota nie zając , nie ucieknie" :) . Zjem z Tobą ten obiad o każdej porze dnia jak już się ogarniesz :) ( zaryzykuję , bo nie wiem jak gotujesz  ;) ) i pogadamy trochę . Wrzuć jakiś pomysl na jutrzejszy dzień w odpowiednim dziale :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

@hawana pracowita i  mądra kobieta jesteś. Pamiętaj , że przysłowia mądrością narodów są, zatem "robota nie zając , nie ucieknie" :) . Zjem z Tobą ten obiad o każdej porze dnia jak już się ogarniesz :) ( zaryzykuję , bo nie wiem jak gotujesz  ;) ) i pogadamy trochę . Wrzuć jakiś pomysl na jutrzejszy dzień w odpowiednim dziale :love:

Nie zjesz, bo juz skonsumowany. Robie kawe, zapraszam...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Heidi napisał:

... jeszcze szybka jak przeciąg :) . Gratulacje , a mogę wiedzieć co mi dziś z talerza uciekło ? >:(

Ty się @Heidi nie interesuj, bo kociej....dostaniesz ;) Toć pewnie @hawana sama już nie pamięta, tak szybko zniknęło...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo!!! Jest tu ktoś? Puk, puk.... Nie było dzisiaj chętnego popołudniową :kawa: przygotować?  Coś tam @hawana wspomniała, ale taka jakoś enigmatycznie, że niby idzie szykować, ale nic nie postawiła na stół!!! Skandal? Eeee, chyba jeszcze nie ogarnęła zwyczajów naszych? :love: Żadnych :ciacho:, żadnych :lody:? Nic? Tak o suchym pyszczku popołudnie mamy spędzić?  @violka coś tam wczoraj się odgrażała, że maślankowe będzie robić....i nic :rozpacz: Masakra....:płacz: NO to ja :kawa: zaparzyłam i stawiam....a co, ma się ten gest :d Zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Internet oddali. :hahaha::hahaha::hahaha:

Mało brakowało, a byśmy Interpol zawiadomili, że koleżanka nam zniknęła :( Rodzice chrzestni, czyli @Blondi i @Łukasz najpierw, a potem Ty, @Maria Jolanta. Strach padł na nas, bo wybory w niedzielę mieliśmy, a tu quorum nie było :hahaha:. @Blondi wczoraj się zameldował, A o tobie i ciachu naszym forumowy ni widu, ni słychu... Ale jak mówił Pawlak w "Sami swoi"...Jaśku, nareszcie jesteś!!! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na urlopie:hahaha: hallo !!! a wiecie jak urlop wygląda? taki prawdziwy a nie na niby? :hahaha: w prawdziwym nie masz czasu na nic ,,ale śniadanko na stole przygotowane łącznie z gorącym jajeczkiem na miękko,,cieple bułeczki i kawka,,już się przyzwyczailam ,że wstaję i robię koło siebie a nie w kuchni-hahaha,,,a potem wywiozą mnie gdzies tam tam i czasu ni ma,,,ale dzisiaj malowałam ,,dalej malowałam bo pomysłów mi nie brakuje co i jak zrobić i co najciekawsze ,że wszystko co powiem to okazuje sie super pomysłem,,,dzięki bogu chodz jeden się ze wszystkim ze mną zgadza,,,a że jest ten mój słodziak tak spokojny i tak rzeczowy ,,to uwielbiam z nim wszystko robić,,bo w pracy zawsze ceniłam spokój i zero problemów,, a jeszcze ten jego głos ,,spokojny i ciepły,bardzo dużo ludzi słysząc go ,,od razu mówi,,jaki ma super głos spokojny,,aby nie musiał zmieniac tego swojego tonu na mnie:płacz::hahaha: dzień zleciał na powietrzu,,ale szykuje się wypad do nowej miejscowosci ,,nie napisze jakiej bo sama do końca nie wiem,na nowe atrakcje basenowo-palmowe,,,:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zajadam się ciastem:ciacho: bo ciasno mi się robi jak mam się wpakować w rozm, 36-38 uffff a takie sliczne rzeczy mam ,,nie chcą się rozciągnąc,,bo laycre to wciągnę nawet 34 rozm, 

@jolantapl. tak trzymaj ,,odpowiednie godziny i jestem za!!!  jak najbardziej ,,,a rodziny nie pytaj ,,tylko rób swoje ,,rodzina nie jest opiekunką:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Nie zajadam się ciastem:ciacho: bo ciasno mi się robi jak mam się wpakować w rozm, 36-38 uffff a takie sliczne rzeczy mam ,,nie chcą się rozciągnąc,,bo laycre to wciągnę nawet 34 rozm, 

@jolantapl. tak trzymaj ,,odpowiednie godziny i jestem za!!!  jak najbardziej ,,,a rodziny nie pytaj ,,tylko rób swoje ,,rodzina nie jest opiekunką:hahaha:

:hahaha: nawet nie mam zamiaru pytać a z agencji na razie nie dzwonili to chyba rodzina się nie skarży a jakby nawet to te 2 tygodnie muszą ze mną wytrzymać i ja z nimi :płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja od dzisiaj wprowadziłam sama sobie 8 godzinny dzień pracy :płacz::hahaha: Pracuje od 8 -12 i od 15-19 jak wam się to podoba koleżanki i koledzy opiekunowie? hm może lepiej byłoby zapytać rodzinę podopiecznej ?:płacz::hahaha:

Nie pytaj. Im więcej pytań, tym więcej odpowiedzi. Tak ma być i koniec. Póki co to ty tam rządzisz :cool: No i to się nazywa organizacja pracy!!! :tak:Brawo Ty :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: nawet nie mam zamiaru pytać a z agencji na razie nie dzwonili to chyba rodzina się nie skarży a jakby nawet to te 2 tygodnie muszą ze mną wytrzymać i ja z nimi :płacz::hahaha:

Nie tylko wytrzymają, ale będą za tobą tęsknić :d Bo u Niemiaszków Ordnung must sein :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...