Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

dzień dobry opiekunkowo,życzę miłej niedzieli i dziękuję za kawę:love:

Tak jest,jak dziadki nie byli zwolennikami internetu, haha, przyjeżdża opiekun na sztelę i trzeba kombinować wifi na szteli. A terminy w Telekomie długie, nawet i 4 tygodnie, by podłączyć wifi. Koniec końców,ale w następnym tygodniu już powinienem net w domu mieć.Zlecenie bardzo fajne,dziadek w łóżku,pielęgnacja i higiena też, pomoc rodziny i służb.Ogólnie fajnie. Pozdrowionka dla wszystkich:love:

Witaj Łukaszku :) Miło, że do nas wróciłeś i to pełen zadowolenia, pomimo też i przeszkód. Pomyślności i wytrwałości, oraz samych miłych dni łacznie z dzisiejszym Tobie życzę :) Witaj ~ posród nas wszystkich, w naszym wspólnym i radosnym Opiekunkowym Domu :serce: Miłego dnia dla Wszystkich Opiekuńczych Serc :serce: Zapraszam ~ Każdą i Każdego z Was :) Na powitalną kawusię dla Łukaszka :) :kawa: i coś niecoś słodkiego :ciacho::lody: dla takich łasuchów, jak ja jestem... :) Wspaniałego dnia Kochani :serce:

Łukaszku :) Bardzo dziękuje ~ Za urodzinowe Życzenia... 

...Zapraszam ~ Częstujcie Się :) Smacznego!...

18275244_1055847584515138_7914642009937260914_n.jpg

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hal napisał:

i coś niecoś słodkiego :ciacho::lody: dla takich łasuchów,

No @Hal nareszcie dietetyczny przedpodwieczorek :d Jako przystawka przed tiramisu i serniczkiem jest super! Jeden makaronik już połknęłam, następna :kawa: po obiadku, tylko kto ją zrobi? :rozpacz: Ja jak będę najedzona, to wystąpi problem z podniesieniem z fotela hi, hi, hi....:święty: A może Twoja wnuczka? Młoda jest to niech trochę poskacze dookoła pań/panów X(każdy wstawia ile chce mieć albo ma)+ :love: Da radę? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani  :) Zaproszenie na kawkę i włoski deserek nadal aktualne . Tylko dajcie mi troszkę odsapnąć Nawpychałam się dzisiaj okrutnie ,teraz czas legnąć , żeby się tam w brzuszku ładnie poukładało i miejsce zrobiło na ciąg dalszy :d MIŁEJ NIEDZIELI :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casteczka już ogarnęłam,Dziękuję, pyszne. Na nic tak dobrze nie reaguję jak na pięknie nakryty stół. Nawet ołówek ładnie na talerzu podany byłby wyśmienity w twojej wersji :) Tylko mi  ten dzwonek proszę przesłać !!!!. Coraz trudniej jest mi się podnieść rano. Jakiś leniwiec u mnie zawitał i pewnie odejdzie dopiero wiosną . A to dla osób, które mają podobne objawy co ja : 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

No @Hal nareszcie dietetyczny przedpodwieczorek :d Jako przystawka przed tiramisu i serniczkiem jest super! Jeden makaronik już połknęłam, następna :kawa: po obiadku, tylko kto ją zrobi? :rozpacz: Ja jak będę najedzona, to wystąpi problem z podniesieniem z fotela hi, hi, hi....:święty: A może Twoja wnuczka? Młoda jest to niech trochę poskacze dookoła pań/panów X(każdy wstawia ile chce mieć albo ma)+ :love: Da radę? :d

Wiedziałam, że z powodu tego poczęstunku ~ nie przybierzesz ani grama, a więc (przeżyję :)) i cieszę się bardzo a także ślicznie dziękuje za tak miłe słowa, jeśli chodzi o nastepną podwieczorkową kawusię :kawa: to z przyjemnością dla Ciebie i dla Wszystkich Domowników w Opiekunkowie :serce: Zrobię ~ Dogadzając ~ Każdej i Każdemu z Was :) Tym bardziej, ze nie pojadę dziś do mojej Wnusieńki :serce: Bo ma dużo nauki i prac w związku z jej kontynuacją, ale zapewne też z przyjemnością obsłużyłaby nas Wszystkich :) Równie, dobrze dogadzając Każdemu z nas i być może nastanie taki czas, że się o tym przekonacie :) Tym czasem, pozostawiam tu z Wami Wszystkimi :serce: Moc serdeczności na całe popołudnie ~ aż do podwieczorku, który Wam tu z radością  zaserwuję :) Miłego dnia Kochani :serce: Do zobaczenia w czasie... :)

...Dla miłego odpoczynku i się zrelaksowania :) Ta oto przepiękna piosenka dla Was Serca :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Witajcie Kochani  :) Zaproszenie na kawkę i włoski deserek nadal aktualne . Tylko dajcie mi troszkę odsapnąć Nawpychałam się dzisiaj okrutnie ,teraz czas legnąć , żeby się tam w brzuszku ładnie poukładało i miejsce zrobiło na ciąg dalszy :d MIŁEJ NIEDZIELI :serce:

 

Cudna :) Pięknie dziękuje Violeńko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

Casteczka już ogarnęłam,Dziękuję, pyszne. Na nic tak dobrze nie reaguję jak na pięknie nakryty stół. Nawet ołówek ładnie na talerzu podany byłby wyśmienity w twojej wersji :) Tylko mi  ten dzwonek proszę przesłać !!!!. Coraz trudniej jest mi się podnieść rano. Jakiś leniwiec u mnie zawitał i pewnie odejdzie dopiero wiosną . A to dla osób, które mają podobne objawy co ja : 

 

 

A ja nie mam :d Jak jesienna chandra mnie dopada to wyszukuję sobie "coś" :love: No i dzisiaj to coś zaczęłam: nalewka z jeżyn :d Co prawda trzeba na nią jeszcze poczekać, ale skoro @violka ciastem częstuje, @Hal stawia kawę, @Heidi zaraz przestanie się opierniczać, @jolantapl., @Maria Jolanta, @Łukasz, @Blondi i reszta towarzystwa się pojawi, to ja naleweczkami poczęstuję :święty: Nie są za mocne, coby kilka pokosztować można było bez wpadania pod stół, ale od wyboru do koloru; pigwowcówka, kwiatówka bzu czarnego, owocówka bzu czarnego, malinowa, żurawinowa, rokitnikowa, miętowa, melisowa, pestkówka, winogronówka, cytrynówka, jagodowa,miodówka i tyle :święty: Zwróćcie uwagę że to same lekarstwa na dolegliwości wszelakie :d I dla przejedzonych, i dla znerwicowanych, i dla przeziębionych :cool: Tylko na reumatyzm jeszcze nic nie mam :płacz: No? Chętnych brak?  Komu, komu, bo idę do domu hi, hi, hi.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Hal napisał:

Wiedziałam, że z powodu tego poczęstunku ~ nie przybierzesz ani grama, a więc (przeżyję :)) i cieszę się bardzo a także ślicznie dziękuje za tak miłe słowa, jeśli chodzi o nastepną podwieczorkową kawusię :kawa: to z przyjemnością dla Ciebie i dla Wszystkich Domowników w Opiekunkowie :serce: Zrobię ~ Dogadzając ~ Każdej i Każdemu z Was :) Tym bardziej, ze nie pojadę dziś do mojej Wnusieńki :serce: Bo ma dużo nauki i prac w związku z jej kontynuacją, ale zapewne też z przyjemnością obsłużyłaby nas Wszystkich :) Równie, dobrze dogadzając Każdemu z nas i być może nastanie taki czas, że się o tym przekonacie :) Tym czasem, pozostawiam tu z Wami Wszystkimi :serce: Moc serdeczności na całe popołudnie ~ aż do podwieczorku, który Wam tu z radością  zaserwuję :) Miłego dnia Kochani :serce: Do zobaczenia w czasie... :)

...Dla miłego odpoczynku i się zrelaksowania :) Ta oto przepiękna piosenka dla Was Serca :serce:

Przepiękna:serce: odwzajemniam się @Hal tez cudowną piosenką:serce: i miłego dnia wszystkim życzę:love:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie mam :d Jak jesienna chandra mnie dopada to wyszukuję sobie "coś" :love: No i dzisiaj to coś zaczęłam: nalewka z jeżyn :d Co prawda trzeba na nią jeszcze poczekać, ale skoro @violka ciastem częstuje, @Hal stawia kawę, @Heidi zaraz przestanie się opierniczać, @jolantapl., @Maria Jolanta, @Łukasz, @Blondi i reszta towarzystwa się pojawi, to ja naleweczkami poczęstuję :święty: Nie są za mocne, coby kilka pokosztować można było bez wpadania pod stół, ale od wyboru do koloru; pigwowcówka, kwiatówka bzu czarnego, owocówka bzu czarnego, malinowa, żurawinowa, rokitnikowa, miętowa, melisowa, pestkówka, winogronówka, cytrynówka, jagodowa,miodówka i tyle :święty: Zwróćcie uwagę że to same lekarstwa na dolegliwości wszelakie :d I dla przejedzonych, i dla znerwicowanych, i dla przeziębionych :cool: Tylko na reumatyzm jeszcze nic nie mam :płacz: No? Chętnych brak?  Komu, komu, bo idę do domu hi, hi, hi.....:d

To ja poproszę naleweczkę po której tłuszcz z brzucha przemieszcza się w inne części ciała :) Wyglądam już jak dżdżownica w ciąży :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, violka napisał:

To ja poproszę naleweczkę po której tłuszcz z brzucha przemieszcza się w inne części ciała :) Wyglądam już jak dżdżownica w ciąży :rozpacz:

Już @violka miętową nalewam i Tobie, i sobie do drugiego kieloneczka :d Czyli, zum Wohl! :d Oooooo, działa, czuję już jak ten indyk ze śliwkami się przesuwa ;) hi, hi, hi.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo... jak zimno !!!! Przydałoby się "coś" co by mi nóżki wygięło i oczy zeszkliło :) Może być miętowe, czy jakiekolwiek inne . W mojej studni sucho jak na pustyni. Nie jestem po kieloneczku a butelki widzę. Jawa to czy sen ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta marzy mi się taki sweterek :)http://stylowi.pl/51424180 Słyszałam gdzieś , że Ty taka zdolna bestia jesteś :d:serce: Może byśmy jakoś się dogadały .Nie będę się się targować ,  pracuję w najbogatszym  kraju w Europie ( stać mnie , a co :d )  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka , czy wszyscy już do Ciebie dotarli oprócz mnie ? Cisza w eterze, czyżby już Opiekunkowo skorzystało z eliksirów młodości, które zaoferowałaś ? Rozumiem teraz dlaczego tylko butelki widzę :) w mojej fantazji :o, a reszta wyparowała . Nie warto być leniwą !!! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Mirelka , czy wszyscy już do Ciebie dotarli oprócz mnie ? Cisza w eterze, czyżby już Opiekunkowo skorzystało z eliksirów młodości, które zaoferowałaś ? Rozumiem teraz dlaczego tylko butelki widzę :) w mojej fantazji :o, a reszta wyparowała . Nie warto być leniwą !!! 

Co niektórzy właśnie wybierają garderobę na zimę i chwytają się za głowę jak widzą co niektóre ceny O.o>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę jesteście już na bani  :) :):):)  . Nic to , poczekam do jutra, aż będziecie szukać ratunku. U mnie go nie dostaniecie chytrusy jedne!!!! . Sami wypili, nie podzielili się!!! . Zgredziki jedne i drugie i trzecie!!!  Apetytu tylko narobili i zniknęli >:(

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Violka, piękny ten sweterek. Podobny widziałam za 1 euro. Zatanów się , czy marka jest ważna :) i miejsce zakupu właściwe :) 

 Nigdy nie zwracam uwagi na marki ani na ceny . Mnie interesuje tylko wygląd i jakość . W szafie mam kilka perełek wykopanych w lumpeksach .:d Gdzie widziałaś podobny ? :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam , gdzie celebryci kupują :) i Opiekunki :) . Szukaj, szukaj, aż najdziesz  :) . Ja już jestem okupiona, pokoi brakuje i szaf na perełki, które wpadają mi w ręce. Jak ja kocham szperać :serce::serce:. Najlepsze jest to, że i tak ciągle chodzę w tych samych ulubionych ciuchach( najczęściej moje ręce nie dalej sięgają jak do najbliżej ustawionego krzesła ). Po co ja ciagle kupuję ? Zawsze widzę okazje. To jakaś choroba chyba

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Oooooo... jak zimno !!!! Przydałoby się "coś" co by mi nóżki wygięło i oczy zeszkliło :) Może być miętowe, czy jakiekolwiek inne . W mojej studni sucho jak na pustyni. Nie jestem po kieloneczku a butelki widzę. Jawa to czy sen ?

Nie sen, już nalewam :d Pigwowcówka obecnie w kieliszeczku :wino:

 

Teraz, Heidi napisał:

Jak będę pić  alkohol też wydłużą mi się nogi jak tej lalce na ladzie  ? :)

 

I nie lalka na ladzie, tylko ja, a przynajmniej moje alter ego :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Heidi napisał:

Mirelka , czy wszyscy już do Ciebie dotarli oprócz mnie ? Cisza w eterze, czyżby już Opiekunkowo skorzystało z eliksirów młodości, które zaoferowałaś ? Rozumiem teraz dlaczego tylko butelki widzę :) w mojej fantazji :o, a reszta wyparowała . Nie warto być leniwą !!! 

Pośpiesz się, nie sącz tej pigwowcówki :d Teraz jagodówka czeka:d A w kolejce jeszcze 10 karafek :święty: A potem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Kochani :serce: Z lekkim spóźnieniem i nieco przedwcześnie, za co przepraszam ~ jednocześnie Was Wszystkich :) Zapraszam na podwieczorek i kolacje razem. Mam nadzieję, że niczego nikomu nie zabraknie i smakowało będzie a więc, życzę Smacznego ~ Panie i Panowie :serce: Nakryto do stołu :) Zapraszam...

Miłego wieczoru ~ Również, życząc... :)

scones-1496185__340.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...